سایت هایی که متناسب با بودجه شما پیشنهاد سفر می‌دهند!

با این پول کجا می‌شود رفت؟ همه ما گاهی این سوال را از خودمان می‌پرسیم، حتی اگر بودجه‌ای که داریم به‌هیچ‌وجه به اندازه یک سفر خارجی نباشد. واقعیت این است که سفر رفتن یک کار خلاقانه است و شاید در بسیاری از موارد فقط وابسته به بودجه یا زمان نباشد! در سال‌های اخیر سفر کردن دیگر به هتل های لوکس یا رفتن به خانه اقوام محدود نمی‌شود. خیلی از مردم شروع به سفرهای کوله گردی، کمپینگ یا حتی اجاره هاستل ارزان قیمت کرده‌اند. مردم دوست دارند جاهای بیشتری از جهان را ببینند. اما چگونه؟ آیا می‌شود به هرکسی و با هر بودجه‎ای پیشنهاد سفر ارزان قیمت داد؟

حتی اگر همه‌چیز مهیا باشد با این بودجه چطور و به کجا برویم؟ اگر موجودی کارت بانکیتان به‌هیچ‌وجه اجازه خیال‌پردازی درباره یک سفر ارزان قیمت را نمی‌دهد، در این مقاله با ما همراه باشید.

اسکای اسکنر | ارزان ترین پروازهای خارجی

دوست دارید بدانید در همین لحظه و با هرمقدار پولی که دارید، ارزان ترین کشور خارجی برای مسافرت کجاست؟ کافی است به سایت اسکای اسکنر (Skyscanner) بروید و همین نقطه‌ای که ایستاده‌اید را به عنوان مبدا انتخاب کنید.

البته شما این فرصت را دارید که مبدا را به یک شهر یا یک کشور هم گسترش بدهید. برای مثال می‌توانید مبدا را تمام کشور ایران انتخاب کنید. حالا به جای مقصد گزینه اوری ور (Everywhere)  یا هرکجا را انتخاب کنید.

شما می‌توانید هنگام رزرو مواردی مانند امتیاز تمیزی خطوط هوایی و… را نیز بررسی کنید.حتی اگر قصد سفر کردن نداشته باشید، سایت اسکای اسکنر  به شما اجازه خیال‌پردازی می‌دهد. اگر دلتان می‌خواهد برای ماجراجویی بعدی زندگی برنامه‌ریزی کنید بازدید از اسکای اسکنر به عنوان یکی از بهترین سایت های خرید بلیط پرواز خارجی باید برایتان جالب باشد.

پروازهای خارجی

فلای تودی | با هر بودجه‌ای به سفر بروید

احتمالا هنگام خواندن این مقاله بارها با خودتان فکر کرده‌اید که ممکن است در سفرهای داخلی هم بتوان از گزینه سفر بر اساس بودجه استفاده کرد؟ بله!

همین حالا می‌توانید پس‌انداز سفرتان را در سایت فلای تودی مشخص کنید. گزینه «کِی، کجا» را انتخاب کرده و منتظر باشید! با انتخاب این گزینه تمام پروازهای در دسترس در تاریخ‌های متعدد نمایش داده می‌شود. شاید از گزینه‌هایی که جلو رویتان قرار می‌گیرد تعجب می‌کنید. درست وقتی که نمی‌دانید با بودجه‌ خود کجا می‌توانید سفر کنید، فلای تودی با این ابزار ارزانترین پروازها را در مسیرهای داخلی و خارجی متعدد نمایش می‌دهد. جالب است بدانید که گاهی با هزینه سفر به کیش می‌توانید یک مقصد خارجی را تجربه کنید! ممکن است خیال کنید که بودجه شما به هیچ عنوان به اندازه یک سفر نیست ما به شما پیشنهاد می‌دهیم این گزینه را امتحان کنید. قطعا از نتیجه شگفت‌زده می‌شوید.

اما شاید به یک سفر خارجی ارزان قیمت فکر کنید. این گزینه کمی عجیب است ولی شما می‌توانید همان‌طور که در خانه نشسته‌اید با کارت بانکی و به ریال یک هتل در آلاسکا رزرو کنید! این ویژگی و تنوع باورنکردنی اقامتگاه های بین المللی در فلای تودی این سایت را در فهرست برترین سایت های خرید بلیط پرواز خارجی و رزرو هتل قرار داده است.

البته شاید دلتان بخواهد سفرتان را به مقصدهایی در ایران محدود کنید. بازهم گزینه‌های پیش‌رویتان نامحدود است.  از رزرو اکو کمپ های عجیب و ماجراجویانه، یک تخت خواب در هاستل‌های جنوبی تا هتل های لوکس با معماری قاجاری. تنوع اقامتگاه‌های این سایت باورنکردنی است.

اما این تمام ماجرا نیست. فلای تودی مرجع خرید ارزان ترین بلیط هواپیما و رزرو هتل های خارجی و داخلی است. شما بی‌نهایت گزینه دارید که بر اساس قیمت مرتب شده‌اند و می‌توانید مطمئن باشید که قیمت موجود ارزان‌ترین حالت ممکن است.

چه چیزی ممکن است برای خرید بلیط مرددتان کند؟ قیمت ارزان‌تر در روزهای آینده؟ شما می‌توانید قیمت‌های تمام ماه را در این سایت چک کنید.

شاید قیمت تا آخر امروز یا فردا پایین بیاید؟ کافی است گزینه اطلاع از آخرین قیمت را انتخاب کنید! حالا بدون اینکه به زحمت بیفتید آخرین تغییرات قیمت بلیط برایتان پیامک یا ایمیل می‌شود. فلای تودی یعنی همه چیز برای سفر آماده است.

سفر زمینی

کیوی | جهان را با بهترین قیمت ممکن ببینید

اگر نگاهی به آمار سفر کردن مردم دنیا قبل و بعد از کرونا بیندازید متوجه یک نکته جالب می‌شوید. مردم در سال 2022 سه برابر بیشتر از همیشه به سفر رفته‌اند.

اما جالب‌تر این است که بیشتر این سفرها فقط از یک طریق انجام شده‌اند! استفاده از گزینه any where یا هرکجا! گزینه‌ای که با استفاده از آن می‌توانید تمام مقصدها را بر اساس قیمت یا حتی محبوبیت ببینید و مکان‌هایی را کشف کنید که هرگز فکرش را هم نمی‌کردید.

یکی از ویژگی‌هایی که سایت کیوی را به بهترین سایت گردشگری جهان تبدیل می کند دور زدن سفر است!این سایت در هر لحظه تمام قیمت‌های شرکت‌ های گردشگری در سرتاسر جهان را چک می‌کند و برای شما مسیرهای جدید می‌سازد. مسیرهایی که سفرتان را ارزان‌تر از حد معمول می‌کند. ممکن است تاریخ سفرتان را کمی به عقب بیندازد، شاید به شما پیشنهاد بدهد بلیط رفت و برگشت را از دو فرودگاه متفاوت بخرید یا ایرلاین‌هایتان را تغییر بدهید. شاید حمل و نقل زمینی یا دریایی در این مقصد به صرفه‌تر باشد. همه چیز انعطاف‌پذیر است و شما این شانس را دارید که انتخاب کنید.

اما اگر بدانید که می‌خواهید به کجا سفر کنید، چه شهرهایی را ببیند و چند روز اقامت داشته باشید، کارتان آسان‌تر می‌شود. حالا فقط باید یک سوال از سایت کیوی بپرسید: چطور با کمترین هزینه به این سفر بروم؟

با انتخاب مقصد، زمان و کلیک بر روی گزینه نومدNomad) )، سایت کیوی ارزان‌ترین مسیر ممکن را بین مقصد‌های انتخابی شما پیدا می‌کند. تور اروپا؟ سفر به دور ایالات متحده؟ کوله گردی در آسیا؟ فقط و فقط انتخاب کنید.

دیدنی های سفر

کایاک | حق انتخاب با بودجه محدود

یک سفر چند روزه یا یک ماجراجویی چند هفته‌ایی؟ فرقی نمی‌کند، سایت کایاک بهترین سایت برای پیشنهاد سفر متناسب با بودجه شماست.

شاید ندانید کجا می‌خواهید بروید، اما حداقل می‌دانید که چقدر می‌توانید خرج کنید. سایت کایاک به شما اجازه می‌دهد بر اساس بودجه، تاریخ یا نوع سفر خود بهترین نقطه دنیا برای سفر را انتخاب کنید.

کافی است روی نقشه این سایت نزدیک ترین فرودگاه به خانه را انتخاب کنید. چه زمانی می‌خواهید به سفر بروید؟ می‌توانید ماه یا روز سفرتان را انتخاب کنید. اگر درباره این موضوع هم کاملا سردرگم هستید می‌توانید گزینه زمان را خالی نگه دارید.

حالا هرچیزی که دلتان می‌خواهد یا نمی‌خواهد را فیلتر کنید: تاریخ، فاصله از مبدا، مدت پرواز و …

در نهایت به مهم‌ترین گزینه می‌رسیم: مرحله آخر تعیین کردن بودجه است. مهم نیست چقدر می‌توانید هزینه کنید. کایاک می‌تواند مقصد شما را برایتان پیدا کند.

البته این پایان ماجرا نیست. شما این فرصت را دارید که از بین مقصدهای مشخص شده یکی را انتخاب کنید. این سایت خلاصه‌ای از قیمت پروازها، خطوط هوایی، جاذبه‌های دیدنی، راه‌های حمل‌ونقل، اقامتگاه‌ها و همه چیز را درباره مقصد برایتان مشخص کرده است. کافی است روی مقصد مورد علاقه‌تان کلیک کنید و از انتخابتان مطمئن شوید.

 

درباره‌ی زهرا علیون

همچنین ببینید

زیباترین جاده پاییزی برای سفر عاشقانه

ایران زیباترین جاده پاییزی برای رانندگی یا یک سفر عاشقانه دارد. در سال‌های گذشته علاقه‌مندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *