آیا خرید فالوور فیک برای پیج اینستاگرام خوب است یا نه؟

چه بخواهید به یک چهره مشهور در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید و چه به سادگی به دنبال برند کردن نام تجاری در اینستاگرام باشید،برای این منظور استفاده از میانبرها برای افزایش مخاطبان از جمله “خرید” فالوور فیک اینستاگرام، وسوسه انگیز است.

در اینجا ، ما جلوتر رفته ایم و تمام سوالاتی را که ممکن است در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام داشته باشید ، بررسی کرده ایم تا به شما ایده بهتری از نحوه عملکرد آن ارائه دهیم. ما همچنین نکات مثبت و منفی را بررسی کرده ایم ، بنابراین شما می توانید خود تصمیم بگیرید که آیا این اقدام برای برند شما مناسب است یا نه.

اینستاگرام

ربات های اینستاگرام برای گرفتن فالوور فیک اینستاگرام

ربات های اینستاگرام همه جا هستند – شما به احتمال زیاد امروز تنها به چندین مورد از آنها برخورد کرده اید. شرکت هایی وجود دارند که روند ایجاد ربات ها را به خوبی خودکار کرده اند سپس این ربات ها را به عنوان دنبال کننده می فروشند. در برخی موارد ، رباتها حتی ممکن است با استفاده از تصاویر و نامهای دزدیده شده، هویت یک شخص واقعی را در مورد استفاده قرار دهند.

بسته به سرویس ، این حساب های ساختگی حتی ممکن است ارگانیک به نظر برسند، با استفاده از اتوماسیون برای به اشتراک گذاشتن و پسندیدن محتوا. برخی حتی می توانند برای تولید محتوا برنامه ریزی شوند. با این حال، از آنجا که آنها افراد واقعی نیستند، از نظر پیروی ارگانیک نیستند. در نتیجه، تعاملی که آنها انجام می دهند تأثیر کمی خواهد داشت.

بدون پیروان واقعی که بتوانند با محتوای شما درگیر شوند، پست های شما اساساً از همه پنهان است، به جز مخاطبان غیراصلی شما پیروان شما که از طریق ربات شما را دنبال میکنند در مورد زندگیتان در زندگی واقعی با دوستان و خانواده بحث نخواهند کرد، زیرا خوب چون آنها در زندگی واقعی وجود ندارند.

حساب های غیر فعال

با این حال ، همه فالوور های ربات فیک نیستند. برخی از شرکت ها هستند که دنبال کنندگان خود را که حساب اصلی هستند می فروشند . در این شرایط ،حساب های غیر واقعی ایجاد میشنود تا از آنها استفاده شود. ممکن است صاحبان این حساب ها به درخواست مالک شرکت در جهت دنبال کردن یک مشتری پاسخ فوری ندهند اما با شرکت همکاری میکنند. اما چون فعالیتی ندارند گوگل آنها را شناسایی کرده و بعد از مدتی حذف میکند.

از این گذشته ، اگر حساب کاربری آنها تنها با هدف تأمین درخواست های حمایت مالی ایجاد شده باشد، شخص حقیقی پشت این حساب به تبلیغ محصول فروشی و … در حسابش میپردازد. اما ارزشی که این دنبال کنندگان دارند مانند دنبال کنندگان ارگانیک نمیباشد.

شما میتوانید بر اساس یکسری اطلاعات افراد دیگر را دنبال کنید مثلا بر اساس موقعیت مکانی  و … و منتظر بمانید تا آنها به درخواست شما پاسخ دهند و شما را نیز دنبال کنند.

با استفاده از این گزینه، پیروان شما به احتمال زیاد افراد واقعی هستند ، اما وفاداری هنوز بعید است. از آنجایی که شما حتی نمی توانید تضمین کنید که این حساب ها از شما پیروی می کنند ، این یک سرمایه گذاری خطرناک است اکثر حساب ها شما دنبال نمیکنند و حتی اگر این کار را انجام دهند ، احتمالاً دنبال کنندگان طولانی مدت ، وفادار یا فعال نخواهند بود.

دنبال کننده هایی خواهید داشت که با گذر زمان کاهش می یابند

فالوورهای فیک خریداری شده اینستاگرام همچنین هیچ ارزشی طولانی مدت برای صفحه شما ندارند. فالوئرهای فیکی که خریداری می کنید ممکن است برای بدست آوردن فالوور ، اوایل بازدید ،به شما لایک و نظر بدهند ، اما اگر بررسی کنید متوجه میشوید توجهی که اکنون به شما می کنند بعداً وجود نخواهد داشت.

و واقعاً 10 هزار فالوور فیک اینستاگرام که با شما ارتباط برقرار نمی کنند چقدر مفید هستند؟ تعامل، کلید چگونگی نمایش اینستاگرام  برای کاربران است. بدون پسندیدن و نظر ، پست شما احتمالاً در فیدهای خبری مخاطبان شما نمایش داده نمی شود و همچنین در هیچ یک از Explore Pages نشان داده نمی شود.

اینفلوئنسر اینستاگرام شوید

میتوانید به اعتبار خود آسیب برسانید

داشتن تعداد زیادی فالوور فیک می تواند کاربران را مجاب کند که شما را به صورت ارگانیک دنبال کنند ، اما این تضمینی نیست. خطرات را به خاطر بسپارید: این پیروان احتمالاً هرگز پستی از شمارا   را نپسندند و نظر ندهند، و اگر یک فالوور جعلی جذب شما شود، می توانید اعتبار خود را نزد مخاطبان واقعی خود از بین ببرید.

کاربران ممکن است متوجه شوند که تعداد زیادی تعامل در پست های خود ندارید ، که می تواند آنها را از پیگیری شما منصرف کند. اگر 10 هزار فالوور فیک اینستاگرام داشته باشید اما فقط چهار لایک در هر پست داشته باشید ، مردم مدت زیادی طول نمی کشد تا متوجه شوند اقدامی جعلی باعث افزایش دنبال کنندگان شما شده است.

به این روش فکر کنید: آیا اگر می دیدید که بیشتر “مخاطبان وفادار” شخصی حساب های غیرفعال یا ربات ها هستند، به دنبال آن حساب می مانید؟ حدس می زنم که نه این می تواند فریبکارانه به نظر برسد ، و شما را به این باور سوق دهد که برند فقط از طریق محتوای خوب نمی تواند طرفداران معتبر را بدست آورد.

فالوور های فیک خریداری شده اینستاگرام می توانند معیارهای عملکرد شما را تحریف کنند

اگر درصد بالایی از مخاطبان واقعی نیستند ، اندازه گیری میزان ارتباط مخاطب با نام تجاری شما عملاً غیرممکن است. اگر آن رباتها و حسابهای غیرفعال پست های یا کیفیت پایین شمارا بالا بیاورند چگونه دنبال کنندگان ارگانیک میتوانند در پست های شما به هدف خود دست پیدا کنند.

اگر نمی دانید پست های شما چقدر خوب عمل می کنند یا نظر مخاطبان واقعی شما چیست ، هرگز فالوورهای اینستاگرام خود را به مشتری واقعی تبدیل نمی کنید.

در نهایت ، اگر هزینه فالوورهای فیک اینستاگرام را پرداخت کنید ، هزینه فالوورهای با کیفیت و واقعی را نمی پردازید. شما در حال پرداخت یک شماره خالی هستید. و از آنجا که الگوریتم اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل بستگی دارد ، نه به دنبال کنندگان ، خرید فالوور فیک یک راه حل طولانی مدت نیست. در واقع ، این اصلاً راه حل خوبی نیست.

وقت ، انرژی و هزینه ای را که برای خرید پیروان اختصاص داده اید ، اختصاص دهید و در عوض بر ایجاد روابط واقعی با مخاطبان واقعی تمرکز کنید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد ، پیروان وفادار شما بدون نیاز به رشوه ، اخبار را گسترش داده و با نام تجاری شما درگیر خواهند شد.

اینستاگرام فالوورهای جعلی را شناسایی و پاکسازی می کند

اخیراً ، اینستاگرام شرایط استفاده خود را برای شناسایی و حذف حساب های غیر معتبر از سیستم عامل خود به روز کرده است. اینستاگرام هرگونه پسندیدن ، دنبال کردن یا نظر را از برنامه های شخص ثالث که برای رشد مصنوعی مخاطبان حساب طراحی شده اند ، حذف می کند. با خرید فالوور ، دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را نقض می کنید  و ممکن است واکنش مدیران اینستاگرام را برانگیزد.

اینستاگرام به دنبال حفظ تعاملات واقعی در سایت خود ، محافظت از حساب ها و تجربیات واقعی است. فعالیت جعلی یا خریداری شده این مأموریت را نقض می کند و ممکن است عواقبی در پی داشته باشد ، بنابراین بهتر است مخاطبان خود را به صورت ارگانیک رشد دهید.

فالوور فیک اینستاگرام

چندین سال است که اینستاگرام یکی از سریعترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است و به زودی هیچ نشانه ای از کند شدن آن مشاهده نمی شود. فشار برای ادامه و رشد می تواند خریداران را وسوسه کند، اما تسلیم این فشار نشوید. بین عواقب ناشی از خود پلتفرم ، معیارهای پایین آمدن میزان مشارکت و خطر اسپم شدن کاربران خوش فکر با نظرات ربات، خرید فالوورهای اینستاگرام به سادگی ارزش دردسر را ندارد!

 این مقاله ها می توانند به شما کمک کنند راه های بهتری برای رشد در اینستاگرام پیدا کنید:

راه های کسب درآمد از اینستاگرام

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

معرفی ارز دای

ارز دیجیتال دای (DAI) چیست؟

انواع ارز غیر متمرکز در دنیا عرضه شده است که ارز دای یکی از مهم‌ترین‌هاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *