بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام برای اطمینان از دیده شدن پست چه زمانی است؟ ما در این مقاله بهترین زمان جهانی برای گذاشتن پست در اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنیم. البته، برای همه کسب‌وکارها و مخاطبان متفاوت هستند، بنابراین ما به شما کمک می‌کنیم بهترین زمان‌های منحصربه‌فرد برندتان را برای گذاشتن پست در اینستاگرام پیدا کنید.

آیا بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام وجود دارد؟

برای هر برند پست کردن مطالب در اینستاگرام متفاوت است. به این که هر برند در رسانه‌های اجتماعی به مخاطبان با الگوهای رفتاری منحصر به فرد پاسخ می‌دهد.

اما امید خود را از دست ندهید، بهترین روش‌ها وجود دارد که بازاریابان رسانه‌های اجتماعی می‌توانند از آن‌ها پیروی کنند تا نتایج عالی در سراسر جهان به دست آورند.

ارسال پست زمانی که فالوورهای شما آنلاین هستند بسیار مهم است. وقتی صحبت از بهینه‌سازی یک پست برای موفقیت به میان می آید، واقعاً یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین راهکار آنلاین بودن مخاطب است. اما فراتر از آن، مهم است که اهداف خود را برای استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود مشخص کنید.

آیا اهداف خاصی در مورد ایجاد آگاهی، تعامل بیشتر یا آموزش دارید؟ موفقیت از نظر شما چگونه به نظر می‌رسد و پست های شما در گذشته چه زمانی به این موفقیت دست یافته‌اند؟ بردهای گذشته شما یک دستورالعمل کلیدی برای زمانی است که باید مطالب خود را پست کنید.

بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

بیشترین بازدید در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام بیشترین ارتباط را با محتوا در ساعات کاری در اواسط روز و اواسط هفته دارند. و این منطقی است، زیرا زمان مناسبی برای استراحت در محل کار یا بعد از مدرسه است.

آخر هفته‌ها معمولاً بدترین روزها برای گذاشتن پست هستند و مردم تمایل و وقت زیادی برای بازدید ندارند و این موضوع به این دلیل است که مردم به جای پیمایش اینستاگرام، در دنیای واقعی هستند.

در نیمه شب بخوانید:چگونه با دریافت فالوور بگیر خودکار به پیشرفت در اینستاگرام میرسیم؟

آیا قصد دارید بیش از یک بار در روز مطالب خود را پست کنید؟

در اینجا بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام برای هر ساعت در روز  توضیح داده شده است. اگر به تازگی شروع به کار در اینستاگرام کرده‌اید و اطلاعات زیادی برای کار با آن ندارید، سعی کنید در این زمان‌های اوج مطالب خود را پست کنید.

همانطور که اینستاگرام شما رشد می‌کند، توصیه می‌کنیم گذاشتن پست خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که با الگوهای فعالیت مخاطبان خاص شما مطابقت داشته باشد.

تحقیقاتی در زمینه بهترین ساعت و بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام انجام شده است. ما این تحقیقات را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا شما هم بر اساس این تحقیقات بهترین تصمیم را بگیرید.

در نیمه شب بخوانید:آموزش فعال سازی تگ محصول (تگ قیمت) در اینستاگرام

۷ تا ۹ صبح

معمولاً بعد از بیدار شدن، همه دوست دارند ببینند دیشب در موبایل و مخصوصا اینستاگرام چه گذشته است پس احتمال چک کردن اینستاگرام زیاد است. در این بازه، که فالوورها تازه از خواب بیدار شده‌اند و گوشی خود را چک میکنند، ممکن است تعدادشان زیاد نباشد و بازدهی زیادی نداشته باشد.

۱۱ تا ۱۴ ظهر

این بازه‌ی زمانی که زمان استراحت و نهار است برای فالوورهایتان که در محل کار مشغول هستند، و در این زمان استراحت می‌کنند احتمالاً سری به اینستاگرام خود می‌زنند. سعی کنید در این تایم محتواهایی که عکس هستند پست کنید. چون ممکن است فالوورها فرصت دیدن فیلم‌ها را نداشته باشند.

 ۵ تا ۷ عصر

این بازه‌ی زمانی که وقت تمام شدن کار و برگشتن به خانه است، تحقیقات نشان داده است که احتمال چک کردن اینستاگرام توسط مخاطبین بالا است. این زمان، بهترین موقع برای گذاشتن محتواهای سرگرم کننده و کمدی است.

۹ تا ۱ شب

تجربه نشان داده بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و البته مؤثرترین زمان، بین زمان‌های ۹ تا ۱ شب است. چون مخاطبین در حال استراحت هستند و بالاترین بازدهی را می‌گیرید. این زمان بهترین وقت برای پست کردن ویدئو آموزشی است.

بهترین زمان برای پست کردن Reels در اینستاگرام

اگر به دنبال افزایش فالوورها و تعامل خود در اینستاگرام هستید، طبق تحقیقات پست کردن Reels ساعت ۹ صبح و ۱۲ بعدازظهر، شنبه تا سه‌شنبه است.

چگونه بهترین زمان برای گذاشتن پست در اینستاگرام را پیدا کنیم؟

صبح و اواسط بعدازظهر زمان مناسبی است. زمانی که در ساعات اولیه صبح یا ساعت ناهار برای مخاطبان پست گذاشته می‌شود، بهترین عملکرد را دارند.

به یاد داشته باشید که زمان برای مشاغل در صنایع مختلف و مناطق زمانی مختلف ممکن است بسیار متفاوت باشد. به طور کلی ما از عملکرد گذشته باید به عنوان ستاره راهنما برای پیدا کردن بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام استفاده کنیم و سپس زمانی که مخاطب آنلاین است به عنوان نکته‌ی دوم در نظر گرفته می‌شود.

اگر بعد از آن محتوای ما عملکرد خوبی نداشت، زمان‌های مختلف را آزمایش می‌کنیم تا ببینیم آیا این کار عملکرد پست را تغییر می‌دهد یا خیر.

در نیمه شب بخوانید:تغییر فونت متن در اینستاگرام + فونت‌های محبوب

نکاتی برای یافتن بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام

۱-امروز پست‌های با عملکرد برتر خود را مرور کنید ابتدا، در نظر بگیرید که هدف شما چه نوع عملکردی است: آگاهی از برند یا تعامل. رویکرد شما برای برنامه‌ریزی پست‌های اینستاگرام ممکن است بسته به اهداف شما متفاوت باشد.

در گذشته، کدام یک از پست‌های شما بازخورد بالایی داشته است؟ چه زمانی آنها را پست کردید؟ اعداد و ارقام در مورد جذاب‌ترین محتواهای شما چه چیزی به شما می‌گویند؟ بینش و تجزیه و تحلیل اینستاگرام شما بهترین منبع حقیقت برای شما است.

۲-بررسی کنید که مخاطبان شما چه زمانی بیشتر در فضای آنلاین فعال هستند و در مرحله بعد، به تجزیه و تحلیل خود نگاه کنید تا مشخص کنید چه زمانی فالوورهای شما پست‌های شما را دنبال می‌کنند. ما باید مخاطبان خود را بشناسیم.

۳-زمانی را در نظر بگیرید که رقبای شما در حال ارسال پست هستند بسته به صنعت شما، رقبای شما ممکن است برخی از محاسبات و آزمایشات را برای کشف بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام انجام دهند.

۴-در بلندمدت به طور مداوم ظاهر شوید، مهم است که در مورد پست خود سیستماتیک باشید تا از مزایای کامل به دست آوردن اطلاعات در مورد مخاطبان هدف خود بهره‌مند شوید. وقتی مخاطبان شما عادت می‌کنند برند شما را در فید خود ببینند، از محتوای شما لذت می‌برند و با آن درگیر می‌شوند.

حفظ حضور خود در اینستاگرام به ایجاد اعتبار، اعتماد و روابط معنادارتر با مخاطبان شما کمک می‌کند. در پایان روز، زمانی که شما یک ارتباط معتبر با مخاطبان خود دارید، الگوریتم اینستاگرام متوجه می‌شود و نتیجه با ارزشی برای شما خواهد داشت.

حضور در اینستاگرام خود را در کنار سایر کانال‌های اجتماعی خود مدیریت کنید. می‌توانید پست‌ها را زمان‌بندی و منتشر کنید، مخاطبان را درگیر کنید و عملکرد را بررسی کنید.

در کل برای فهمیدن بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام باید به این سؤالات پاسخ دهید اینکه مخاطبین شما چه افرادی هستند؟ چه ساعتی وقت آزاد دارند و چه ساعت‌هایی اینستاگرام خود را چک می‌کنند؟ بنابراین بهترین زمان، اول به مخاطبین و سپس به محتوایی که پست می‌کنید بستگی دارد.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

معرفی ارز دای

ارز دیجیتال دای (DAI) چیست؟

انواع ارز غیر متمرکز در دنیا عرضه شده است که ارز دای یکی از مهم‌ترین‌هاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *