30 تصویر خاص گلدوزی فوق العاده زیبا و خارق العاده

280 هزار نفر در اینستاگرام نمی توانند از این گلدوزی های رنگارنگ استفاده کنند ، و در اینجا 30 مورد از بهترین آنها وجود دارد. این هنرمند ، صحنه های چشم نواز شگفت انگیزی را با استفاده از نخ به جای رنگ ایجاد می کند. او قبلاً آثار هنری خود را به اشتراک گذاشته است که با گذشت زمان حتی پیچیده تر از چند سال پیش شده است. اگر کنجکاو هستید که ببینید چگونه کار او تکامل یافته است ، خلاقیت های 3 سال پیش او را بررسی کنید .

 در اینجا 30 مورد از بهترین آنها (عکس های جدید) راباهم میبینیم : 

شماره 1:

گلدوزی

شماره 2:

گلدوزی

شماره 3:

 

ورا همچنین خود را “مخترع ابرهای کرکی” می نامد زیرا برخی از گلدوزی های او با نخ های اضافی ساخته شده است که با هنر او ، حجیم شده و پف کرده است. او دوست دارد افکار خود را در اینستاگرام با مردم به اشتراک بگذارد ، بنابراین در مورد این واقعیت که مردم در ابتدا به آن علاقه ای نداشتند ، صریح بود. اما اکنون “ابرهای کرکی” نشانه دیگری است که هنر او را بسیار خاص می کند.

چگونه او به این ایده رسید؟ همه چیز از آنجا شروع شد که او سعی کرد سبک گلدوزی خود را پیدا کند. “من فکر نمی کنم طرح تصاویر و تکنیک ، نقاط قوت من باشد. در واقع ، من واقعاً عاشق آزمایش رنگ ها هستم. یک طرح نسبتاً ساده ، مانند مزرعه گل یا کوه ، تنها با انتخاب رنگهای مناسب می تواند بسیار جذاب باشد”. او در صورت امکان به دنبال ترکیب رنگ ها است. یکی از این مکان ها گل فروشی است. او دوست دارد از آثار گل فروشان الهام بگیرد و آن را به حوزه خود منتقل کند.

شماره 4:

شماره 5:

 

شماره 6:

این هنرمند میگوید: “طبیعت موضوع اصلی هنر من است. طبیعت زیباست و من خوشحالم که زیبایی و تنوع آن را در آثارم به نمایش میگذارم. وقتی در طبیعت هستم احساس آرامش و شادی می کنم و در عوض از آن الهام می گیرم ، و سعی می کنم این حس را در کار خود منتقل کنم. “

به گفته این هنرمند ، یکی از الهامات بی پایان او آسمان و ابرها با همه رنگها و اشکال آنها است. “در برخی موارد ، من به مزایای نخ ها نسبت به رنگ ها فکر کردم. چرا با برجسته سازی آزمایش نمی کنید؟ من شروع به جستجوی موادی کردم که بتوانند برجستگی و حجم ابرها را منتقل کنند. آزمایش موفقیت آمیز بود. من از نخ برای دوخت دستی در گلدوزی استفاده کردم و در کمال تعجب ، بسیاری از مردم ابرهای من را دوست داشتند. این پیروزی کوچک من و سهم من در گلدوزی است.

شماره 7:

شماره 8:

شماره 9:

گلدوزی

 

این مشارکت بزرگ باعث شد مردم بخواهند در واقع گلدوزی را از او بیاموزند. با این حال ، ورا در ابتدا علاقه چندانی به آن نداشت. “من به دلایل زیادی کاملا مخالف این امر بودم. به عنوان مثال ، من معتقدم که معلم بودن ، یک مسئولیت بزرگ و افتخار بزرگ است. ” او همچنین فاش کرد که اکنون در فکر ایجاد دوره ای برای کسانی است که دوست دارند گلدوزی را شروع کنند ، اما نمی خواهد این یک نوع آموزشی باشد. آنچه او آرزو می کند این است که “چیزی عمیق تر و الهام بخش تر” باشد. بنابراین ما فقط می توانیم حدس بزنیم که چگونه این هنرمند در آینده ما را شگفت زده خواهد کرد.

شماره 10:

گلدوزی

شماره 11:گلدوزیشماره 12:

شماره 13:

شماره 14:

شماره 15:

گلدوزی

شماره 16:

گلدوزی

شماره 17:

شماره 18:

شماره 19:

شماره 20:

شماره 21:

شماره 22:

شماره 23:

گلدوزی

شماره 24:

شماره 25:

شماره 26:

شماره 27:

گلدوزی

شماره 28:

شماره 29:

گلدوزی

شماره 30:

 

بیشتر بخوانید: آموزش مکرومه بافی برای تزیین دکوراسیون خانه

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

معرفی لوکیشن های خاص و جذاب شمال برای عکاسی

معرفی لوکیشن های خاص و جذاب شمال برای عکاسی

از قسمت های مهم و لذت بخش زندگی ، گرفتن عکس هایی است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *