بهترین مراکز لیزر مو زائد در تهران

اکثر افراد تمایل دارند موهای زائد خود را به نحوی کمتر کرده یا از بین ببرند. برطرف کردن موهای زائد با روش‌هایی مانند تیغ اصلاح، پودر موبر و … زمان‌بر است. علاوه بر اینکه مدت کوتاهی بعد از اصلاح، موها دوباره رشد می‌کنند. به همین دلیل لیزر به عنوان یک روش دائمی رفع موهای زائد بسیار مورد علاقه قرار گرفته است.
تکنولوژی لیزر مو زائد از قرن نوزدهم اختراع و آغاز شد. رفته رفته و با پیشرفته شدن دستگاه‌های لیزر، این تکنولوژی بین مردم محبوب‌تر شد. باید بدانید که لیزر کردن غیر اصولی ممکن است باعث عوارض جانبی و آسیب‌های پوستی شود. از این رو انجام لیزر مو زائد در یک کلینیک مجهز و مطمئن، بسیار اهمیت دارد. اگر به دنبال مرکز لیزر مو زائد تهران هستید که هم مجهز و هم با کیفیت باشد، این مقاله از مجله نیمه شب را از دست ندهید. در این مقاله، ابتدا به معرفی ویژگی‌هایی که بهترین مراکز لیزر باید داشته باشند می‌پردازیم و سپس لیست بهترین مراکز لیزر مو زائد در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

مرکز لیزر مو زائد تهران

لیزر مو زائد چیست؟

لیزر مو زائد چیست؟

مو یکی از مکانیزم‌های دفاعی بدن برای محافظت از پوست است. اما امروزه موهای زائد دست، پا و دیگر نواحی حساس بدن به عنوان یک معضل برای خانم‌ها و حتی آقایان تبدیل شده است. به طوریکه اکثر افراد به دنبال یک راه حل دائمی برای رفع موهای زائد بدن خود هستند.
مو دارای سه بخش است: ساقه (قسمتی از مو که از پوست بیرون زده است)، ریشه (قسمتی از مو که زیر پوست قرار دارد) و فولیکول (قسمتی از مو که ریشه در آنجا رشد می‌کند). با استفاده از لیزر، مو از قسمت انتهایی یعنی فولیکول، از بین می‌رود. در نتیجه مو دیگر قادر به رشد نخواهد بود.
آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟ خیر. زیرا اشعه لیزر به لایه ابتدایی پوست نفوذ می‌کند. و هیچگونه آسیبی به عمق پوست و اندام‌های بدن نمی‌رساند.

طول درمان لیزر موهای زائد چقدر است؟

طول درمان لیزر موهای زائد چقدر است؟

برای تاثیر لیزر در از بین بردن حداکثری موهای زائد، باید تعداد جلسات لیزر به صورت منظم و کامل انجام بگیرد. برای هر ناحیه از بین از بدن هر 2 ماه یکبار و برای صورت هر ماه یک جلسه نیاز است. تا جایی که تمام پوست به طور کامل بدون مو شود. تعداد جلسات لیزر به عوامل مختلفی از جمله جنسیت، سن، رنگ پوست، ضخامت و رنگ تارهای مو، نواحی مختلف بدن، عوامل بیولوژیکی، نوع دستگاه و… بستگی دارد. معمولا تعداد جلسات لیزر مو زائد معمولا بین 6 تا 8 و حداکثر 12 جلسه طول خواهد کشید.

اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر خانگی هستید، مقاله «راهنمای خرید دستگاه لیزر خانگی موهای زائد» را بخوانید.

آیا لیزر یک روش دائمی برای رفع موهای زائد است؟

مرکز لیزر مو زائد تهران

رفع موهای زائد با استفاده از لیزر، بیشترین تاثیر را در بین دیگر روش‌ها دارد. این روش بین 80 تا 85 درصد موهای زائد را از بین می‌برد. باید بدانید که میزان اثربخشی لیزر موهای زائد برای مردان و زنان به وضعیت هورمونی بدن، نوع پوست، رنگ و ضخامت پوست، نوع دستگاه لیزر و تعداد جلسات لیزر بستگی دارد. به همین منظور دانستن نکات زیر قبل از اقدام به لیز موی زائد مهم است:
– مشکلات هورمونی باعث رویش مجدد موهای زائد بعد از لیزر (با تراکم کمتر) خواهد شد. قبل از شروع دوره‌های لیزر، از سلامت هورمونی بدن خود مطمئن شوید.
– پزشک متخصص در بهترین مرکز لیزر مو تهران، با توجه به نوع پوست و موی فرد، بهترین روش را به او پیشنهاد می‌کند.
– نکته مهم بعدی انتخاب مرکزی است که دستگاه لیزر آن‌ها علاوه بر به روز بودن، اثربخشی بالایی داشته باشد. اگر به بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران مراجعه کنید، خیالتان از این بابت راحت خواهد بود.
– برای اثربخشی حداکثری و دائمی لیزر، باید بعد از پایان جلسات، هر چند ماه یکبار (با توجه به نظر متخصص) برای یادآور لیزر مراجعه کنید. زیرا هورمون رشد مو دائما در بدن در حال ترشح است. با اینکار نتیجه بهتر و دائمی خواهید گرفت. مخصوصا در نواحی زیر بغل و بیکینی که دارای مقدار بیشتری هورمون رشد مو هستند.

بیشتر بخوانید: آیا لیزر موهای زائد سرطان‌زاست؟

مزایا و عوارض لیزر موهای زائد

مزایا و عوارض لیزر موهای زائد

خلاصی دائمی از شر موهای زائد، صرفه‌جویی در وقت و هزینه از مزایای لیزر به شمار می‌رود. انجام لیزر در بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران که از دستگاه‌های به روز و تکنسین متخصص استفاده می‌کند، عوارضی در پی نخواهد داشت. اما اگر در یک مرکز نامعتبر لیزر انجام دهید، ممکن است دچار سوختگی و لک شوید.

ویژگی‌های بهترین مرکز لیزر مو زائد در تهران

ویژگی‌های بهترین مراکز لیزر مو زائد در تهران

در تهران مراکز لیزر متعددی وجود دارد. اما بهترین مرکز مو زائد تهران باید ویژگی‌هایی داشته باشد؛ که در نهایت منجر به رضایت مراجعه کنندگان خواهد شد. ویژگی‌هایی مانند محیطی بهداشتی و استریل، تجهیزات کامل و با کیفیت، پاسخگویی با حوصله، مشاوره درست و…
در ادامه به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین مراکز لیزر مو زائد تهران خواهیم پرداخت.

1- بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران باید زیر نظر پزشک متخصص باشد

یک مرکز لیزر مو خوب، دارای پزشک متخصص پوست و مو است. اگر در حین لیزر مشکلی برای مراجعه‌کننده پیش بیاید، وجود یک متخصص خیال همه را راحت خواهد کرد. همچنین تشخیص نوع لیزر، انتخاب بهترین روش درمان و تعداد جلسات مورد نیاز برای هر مراجعه‌کننده، باید توسط متخصص انجام شود.

2- تکنسین مجرب داشته باشد

لیزر موهای زائد یک کار تخصصی است. بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران از تکنسین‌ها و اپراتورهای مجرب و حرفه‌ای استفاده می‌کند.

3- بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران باید مجوزهای لازم را داشته باشد

از مقدماتی‌ترین الزامات برای قرار گرفتن در لیست بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران، داشتن مجوزهای لازم از وزارت بهداشت و درمان است. دستگاه‌ها و روش‌های درمانی در این مراکز باید استانداردهای لازم را داشته باشد؛ تا سلامتی مراجعه‌کنندگان به خطر نیفتد. به همین دلیل، از انجام لیزر در مراکز نامعتبر و در آرایشگاه‌ها خودداری کنید.

4- دستگاه‌های جدید و استاندارد دارد

بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران، از دستگاه‌های به روز، اورجینال و استاندارد استفاده می‌کنند. به روز بودن دستگاه لیزر بسیار مهم است. زیرا دستگاه‌های قدیمی اثربخشی کمتری دارند و روی پوست‌های تیره عملکرد چندانی نخواهند داشت. اما دستگاه‌های جدید روی انواع پوست با هر رنگ و حجم مویی، اثربخشی بهتری دارند. دقت داشته باشید که بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران، از دستگاه‌های پیشرفته و جدید با درجه پزشکی بالا استفاده می‌کنند.

5- بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران باید قیمت منطقی داشته باشد

هزینه یکی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب مرکز لیزر است. خدمات بهترین مراکز لیزر، دارای قیمت منطقی است. ابتدا درباره متوسط هزینه لیست بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران تحقیق کرده؛ سپس با بودجه خود یکی را انتخاب کنید. نکته مهم در اینباره، انتخاب نکردن مراکز نامعتبر به دلیل پایین بودن هزینه آنهاست. همانطور که هزینه بالا دلیلی بر کیفیت کار نیست؛ هزینه بسیار پایین نیز منطقی نخواهد بود. زیرا خدمات با کیفیت نمی‌تواند بسیار ارزان ارائه شود. پس سلامتی خود را به خطر نیندازید.

6- مشتریان رضایت کامل داشته باشند

برای انتخاب بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران، درباره نمونه کارها و تجربه مشتریان آن مرکز تحقیق کنید. مهارت پزشک متخصص، تخصص تکنسین‌ها و استاندارد و جدید بودن دستگاه را بررسی کنید. از مراجعین قبلی مرکز درباره ماندگاری نتیجه لیزر و تخصص تکنسین‌ها بپرسید. همچنین مجوز پزشک و دیگر پرسنل آن مرکز را نیز بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه لیزر خانگی موهای زائد

بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران

در جدول زیر لیستی از آدرس و تلفن مراکز لیزر مو زائد در تهران جمع‌آوری کرده‌ایم.

1_ کلینیک زیبایی دکتر عالی‌نژاد نیاوران، قبل از کامرانیه، پلاک ۹۶ 09129725121

2_ مرکز لیزر مریم نیاوران، بین عرفان و مژده 22704580 Quanta
الکس Duetto Mt
الکس کندلا

3_ مرکز لیزر دکتر دستخوش جردن 09224504576، دستگاه الکس دایود
الکس کندلا

4_مرکز لیزر دکتر گیتا مجیدزاده ولنجک، خیابان ساسان شمالی، بین 13 و 15، پلاک 33، طبقه دوم، واحد 21 26806049، دستگاه الکس کندلا

5_کلینیک شمس مشرق فرمانیه، دیباجی شمالی، نرسیده به صدر، کوچه شکری 26136539

6_ مرکز لیزر هیلدا قلهک، خیابان شهید کلاهدوز، نرسیده به سه‌ راه نشاط، کوچه باقری، پلاک ۴، طبقه دوم واحد ۲ 09105875287 الکساندرایت
Ice Platina Plus

7_مرکز لیزر پارادایس سعادت آباد، سرو شرقی 26654500 الکس کندلا
الکس دایود IPL

8 _مرکز لیزر یاس شریعتی، بالاتر از ظفر، پایین‌تر از بیمارستان ایرانمهر 26415340 الکس دایود

9_مرکز تخصصی لیزر دنیس ابتدای گیشا، کوی نصر، بین خیابان اول و سوم، ساختمان پزشکان ۲۰، پلاک ۲۰، طبقه اول، واحد ۳ 88272161

10_مرکز لیزر دکتر فراهانی گیشا، چهارراه پیروزی، پلاک 52، طبقه2، واحد4 88231608 الکس دایود

11_مرکز لیزر داکشا سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، روبه روی شهرداری منطقه7، پلاک3، واحد41 88513467 الکساندرایت

12_کلینیک بهشت دکتر کاظم محقق صادقیه، اشرفی اصفهانی، ابتدای مرزداران، پلاک 227، طبقه 4 44219771 الکس دایود، الکس کندلا

13_مرکز لیزر ونوس طلایی بزرگراه رسالت، به سمت باقری، نرسیده به چهارراه سر سبز، جنب موسسه ملل 77450068

14_مرکز لیزر و زیبایی ونوس طلایی میدان رسالت، بزرگراه رسالت به سمت باقری، نرسیده به چهارراه سرسبز، جنب موسسه ملل، پلاک ۶۵۸/۱ 77450048 هایبرید لیزر پرو

15_کلینیک زیبایی آنیل بلوار ایت الله کاشانی، پلاک ۱۱۸، طبقه سوم واحد ۶ 44027503

16_کلینیک زیبایی سابرینا هروی، میدان بهشتی، ابتدای خیابان ابوالحسنی، پلاک ۱۸، واحد ۴ 22322070 الکساندرایت

17_کلینیک گلبرگ تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین رشید و باقری، پلاک 152 77298888

18_مرکز لیزر هانا، دکتر شیرین راحمی فلکه سوم تهرانپارس 77868705 الکس کندلا

19_مرکز لیزر GMK شهرک غرب 09123902078

20_کلینیک رویای آبی ونک، ملاصدرا، خیابان شاد، کوچه باغ‌سرا، پلاک 7 54862 الکس موتوس آکس

21_کلینیک دکتر نیلفروش زاده خیابان نلسون ماندلا (جردن)، تقاطع میرداماد، نبش کوچه عمدی، پلاک 67 88886501 الکس سایناشور الیت پلاس

22_ کلینیک آتریسا شعبه 1: اشرفی اصفهانی، نبش اسلامیان، ساختمان قصر، پلاک 283
شعبه 2: شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، بین کاج و هاشم زاده، پلاک 195
شعبه 3: جردن، دستگردی غربی (ظفر)، پلاک 386 دایود اسکلپیون

23_ کلینیک گلشید شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان شفق، نبش کوچه چشمه‌سار، پلاک 10، واحد 5 26762260 الکس اولیو پلاس

24_ کلینیک دکتر علی اکبر تسلیمی شهرک اکباتان، بلواراصلی فاز 1، سه راه مخابرات، نبش خیابان عظیمی، پلاک 56 44696718

25_ کلینیک لیزر دکتر نجف بیگی کلینیک جردن: جردن، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، پلاک ۴۵ ، طبقه چهارم شرقی، زنگ ۷
تلفن: 02188856836 -09120124677

کلینیک سعادت‌آباد: سعادت‌آباد، خیابان سرو شرقی، نرسیده به میدان فرهنگ، پلاک ۹، طبقه سوم 26740064

26_ کلینیک زیبایی آوینا ونک، گاندی جنوبی، خیابان 21، پلاک 23 86081237

27_ کلینیک سلین خیابان شریعتی، پایین‌تر از تقاطع ظفر، کوچه شروین، پلاک ۶ واحد ۱ 22273639

28_ کلینیک دکتر محمدرضا جیحانی بلوار اندرزگو، سه راه کاوه 09193756757 الکس کندلا

29_ کلینیک زیبایی حورا سعادت آباد، بلوار سرو شرقی، خیابان صراف‌های شمالی، کوچه نوزدهم شمالی، پلاک ۱۹، واحد۲ 09193102318

30_ کلینیک زیبایی دالیا شعبه 1: خیابان پیروزی، روبروی خیابان طبرسی، کوچه دریاباری، جنب پست بانک، پلاک ۶۹، طبقه ی دوم، واحد ۷
شعبه2: پیروزی، میدان شکوفه، مجتمع تجاری خاتم، طبقه ۴ غربی 09913030188
09913030870

نکات نهایی:

نکات مراقبت‌های قبل از لیزر مو زائد
– اصلاح و تمیز کردن موها 24 ساعت قبل از لیزر با ژیلت
– اصلاح نکردن موها با وکس، موم، موچین، اپیلیدی و… حداقل از یک ماه قبل از لیزر
– استفاده نکردن از لایه‌بردار قبل از لیزر
– استفاده نکردن از سولاریوم قبل از لیزر
– در جریان قرار دادن پزشک مرکز لیزر مو زائد تهران درباره بیماری‌ها، مشکلات پوستی و داروهای مصرفی
– اطمینان از عدم بارداری و شیردهی

نکات مراقبت‌های بعد از لیزر مو زائد
– خودداری از حمام، استخر و سونا تا 24 ساعت بعد از لیزر
– دوری از نور آفتاب
– پرهیز از تزریقات در نواحی لیزر شده
– استفاده از کرم‌های مورد تایید پزشک مرکز
– عمل کردن به توصیه‌های پزشک مرکز لیزر مو زائد تهران

کلام آخر

لیزر به عنوان یک روش غیرتهاجمی و دائمی رفع موهای زائد بین مردم بسیار محبوب شده است. در این مقاله ویژگی‌‌های یک مرکز لیزر مو زائد خوب، به همراه لیستی از بهترین مرکز لیزر مو زائد تهران که خدمات با کیفیت با قیمت مناسبی ارائه می‌کنند، تهیه کردیم. اگر شما نیز مرکز لیزر خوب و باکیفیتی می‌شناسید؛ حتما در بخش نظرات با ما و خوانندگان عزیز در میان بگذارید تا در لیست اضافه کنیم.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین متخصص پوست و مو در شهر شما

متخصص پوست و مو یکی از تخصص های بالینی رشته پزشکی است که در زمینه مراقبت، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *