حل مشکل ریپورت در اینستاگرام

ما انسان هستیم و همیشه می توانیم اشتباه کنیم. ما می توانیم به دلایل غلط ، سایر کاربران اینستاگرام را ریپورت کنیم و سپس متوجه شویم که نباید چنین کاری می کردیم. از طرف دیگر ، ممکن است به طور تصادفی دکمه ریپورت را در نمایه اشتباه ضربه بزنید و بخواهید واقعاً اقدامی را که برای چنین حساب کاربری انجام داده اید ، پس بگیرید زیرا ممکن است حساب کاربری آنها را دچار مشکل کنید ، این امر ممکن است منجر به تعلیق یا خاتمه کامل آن حساب شود. بسیاری از کاربران این سوال را می پرسند و ما تصمیم گرفتیم این مقاله را جمع آوری کرده و شما را در مورد نحوه رفع ریپورت در اینستاگرام که علیه شخصی ثبت شده است راهنمایی کنیم؛ و برخی اطلاعات مهم که باید درباره ریپورت کاربران اینستاگرام بدانید. تا انتها با ما باشید تا در مورد رفع ریپورت در اینستاگرام بیشتر بدانید.

رفع ریپورت در اینستاگرام

وقتی یک حساب اینستاگرام را ریپورت می کنید چه اتفاقی می افتد؟

با کلیک روی گزینه “ریپورت یک حساب” در اینستاگرام ، دو گزینه پیش روی شما قرار می گیرد ، این گزینه به شما داده می شود که دلیل ریپورت چنین حسابی را مشخص کنید. بیایید نگاهی به دو گزینه و معنای آنها هنگام انتخاب آنها بیندازیم:

این هرزنامه است

با انتخاب این گزینه ، محتوای کاربر را مسدود می کنید. هنگامی که روی این گزینه ضربه می زنید ، نمی توانید محتوای آنها را مشاهده کنید و آنها نیز نمی توانند محتوای شما را مشاهده کنند.

در صورتی که نظرات بی معنی زیادی ارسال کنند یا زمانی که بیش از حد پست کنند ، یک حساب اینستاگرام هرزنامه تلقی می شود.

وقتی این گزینه را انتخاب می کنید ، ممکن است لزوماً حساب کاربر به حالت تعلیق در نیاید ، اما اگر چندین گزارش وجود داشته باشد ، حساب وی بررسی می شود یا در اقدام بلاک قرار می گیرد.

محتوای نامناسب در اینستاگرام

این دومین گزینه ای است که می توانید پس از کلیک بر روی دکمه “ریپورت” در اینستاگرام انتخاب کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، به صفحه دیگری هدایت می شوید که در آن می توانید جزئیات بیشتری را درباره گزارشی که می خواهید ، ارائه دهید.

آیا باید حساب های کاربری خود را در اینستاگرام گزارش دهید؟

کاملا! اینستاگرام نمی تواند تمام کارها را به تنهایی انجام دهد. آنها برای محافظت از جامعه به کمک دیگر کاربران نیاز دارند.

عدم ریپورت حساب های جعلی و هرزنامه خسارت های زیادی به جامعه وارد می کند ، به ویژه در مورد جعل هویت ، تبلیغ یک تجارت غیرقانونی یا هر چیز مضر که فریب کاربران اینستاگرام را شامل می شود. اجازه دادن به فعالیت این حساب ها بر روی پلتفرم ، نشانه پشتیبانی از طرف خود شماست.

ریپورت کردن حساب های مضر نیاز به تلاش زیادی ندارد ، فقط باید دکمه ریپورت را که در زیر هر پست قابل مشاهده است و در نمایه کاربران نیز وجود دارد ، بزنید.

نحوه رفع ریپورت ثبت شده علیه شخصی در اینستاگرام

هنگامی که متوجه شدید یک حساب کاربری را ریپورت کرده اید و می خواهید ریپورت آن را لغو کنید ، باید در پایین عکس نمایه آنها را بررسی کنید که در آن می توانید گزینه “واگرد ریپورت” را مشاهده کنید.

این عمل باعث رفع ریپورت در اینستاگرام می شود ، اما شما باید این کار را تا آنجا که می توانید انجام دهید تا مانع از بررسی ریپورت اینستاگرام توسط پشتیبانی اینستاگرام شوید.

نتیجه

اکنون مشاهده کرده اید که چگونه می توانید گزارشی را که علیه شخصی در اینستاگرام ثبت شده است لغو کنید. فقط یک گزارش تنها نباید مشکلی ایجاد کند و قطعاً توسط اینستاگرام نادیده گرفته خواهد شد. این مشکل زمانی ایجاد می شود که چندین شکایت وجود داشته باشد ، به ویژه در یک پست.

هنگامی که متوجه شدید فردی را به اشتباه ریپورت کرده اید ، همیشه می توانید با او تماس بگیرید و از اقدامات خود عذرخواهی کنید و به او اطلاع دهید که به اشتباه دکمه ریپورت را فشار داده اید.

همچنین مهم است که همیشه در ریپورت کردن کاربران عجله نکنید ، شما می خواهید مطمئن شوید که وضعیت واقعاً مستحق ارائه گزارش است و همچنین برای جلوگیری از ریپورت کاربر اشتباه ، نام کاربری حسابی را که می خواهید ریپورت کنید را بررسی کنید.

رفع ریپورت در اینستاگرام

بیشتر بخوانید: تیک آبی اینستاگرام بر چه اساسی است؟

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

معرفی ارز دای

ارز دیجیتال دای (DAI) چیست؟

انواع ارز غیر متمرکز در دنیا عرضه شده است که ارز دای یکی از مهم‌ترین‌هاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *