اپلیکیشن همسریابی همدم | اولین اپلیکیشن همسریابی قانونی در ایران

اپلیکیشن همدم چیست و مناسب چه کسانی است؟

«همدم» راهکار جامع و پویای همسان‌گزینی  برای موضوع ازدواج جوانان است. این پلتفرم نسخه کارآمدی از همسان‌گزینی بر بستر تلفن همراه است.

اپلیکیشن همدم

«همدم» جوانان مجرد متقاضی ازدواج را از ابتدای تصمیم‌گیری برای ازدواج، تا 4 سال پس از ازدواج همراهی می‌کند، آموزش‌های لازم را به شکلی جذاب، در اختیارشان قرار می‌دهد، ، آزمون‌های تخصصی همراه با تفسیر را برای کمک به شناخت بیشتر، به آنان ارائه می کند، امکان جستجو و انتخاب زوج مناسب را برایشان مهیا می‌کند. و در تمامی این مراحل با بهره‌گیری از شبکه مشاوران متخصص به آنان مشاوره می‌دهد.

 بر چه مبنایی طرفین به یکدیگر معرفی می شوند؟

شناخت همدم از کاربرانش بر مبنای خوداظهاری افراد در زمان ثبت نام؛ مدارک ارسالی؛ آزمون های روانشناختی؛ راستی آزمایی بخشی از اطلاعات و تعاملات وی با معرف هنگام معرفی به دست می آید. از مجموع این موارد شاخص های متعددی به دست می آید که در پیشنهادات نرم افزار به کاربران و هنگام معرفی به کار گرفته می شود.

بهترین برنامه دوست یابی فارسی ios

آیا  از همه ی استان ها امکان ثبت نام وجود دارد؟

پس از رونمایی از پلتفرم همدم تمامی کاربران از سرتاسر کشور ایران می توانند ثبت نام کنند. هدف نهایی استفاده تمامی جوانان در هر کجای کشور پهناور ایران از امکانات همدم است.

روند طی ثبت نام تا مرحله اخر به چه صورتی است؟

وارد همدم یاب شوید؛ فرمهای مشخصات خودتان را تکمیل کنید سپس مدارکتان را بارگذاری کرده و دو آزمون روانشناختی را پر کنید . پس از آن منتظر تایید پروفایلتان باشید . پس از تایید می توانید از پیشنهادهای رایگان سیستم استفاده کنید یا با خرید بسته خودتان در بانک اطلاعاتی جستجو کنید . پس از جستجو و یافتن فرد مورد نظرتان پیامی برای وی ارسال می شود و در صورت تایید از طرف او ؛ معرف با هر دوی شما برای معرفی تماس خواهد گرفت. اپ همدم متعلق به سامانه همسان گزینی تبیان است . سامانه همسان گزینی تبیان تنها سامانه دارای مجوز و مورد تایید نهادهای حاکمیتی و حکومتی است .

اپلیکیشن همدم دارای چه مجوز هایی است؟

1 – رونمایی سامانه همسان گزینی با تایید و همکاری وزارت ورزش و جوانان در سال 94 در زمان معاونت آقای دکتر گلزاری معاون وقت ساماندهی امور جوانان

2 – مورد تایید پلیس فتا و نیروی انتظامی و دارای تقدیرنامه از پلیس فتا

3 – مورد تایید قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران ( معاونت فرهنگی ) و شورای فرهنگ عمومی کشور ( هر دو نهاد با تبیان تفاهم نامه امضا کرده اند )

4 – با حمایت سازمان تبلیغات اسلامی

معرفی طرح همسان گزینی تبیان

در طرح همسان گزینی؛ تبیان بار دیگر گامی نوین این بار در زمینه ازدواج آگاهانه و پایدار برای جوانان برداشته است و موجبات ورود واسطه های خیر در امر ازدواج را به عرصه فناوری اطلاعات فراهم کرده است

موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با پیشینه 12 سال فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و راه اندازی جامع ترین سایت فرهنگی – دینی در ایران ؛ بزرگترین مجموعه سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات  می‌باشد.  سایت تبیان دارای جامعه کاربری وسیع و گسترده ای است که جوانان مجرد در سن ازدواج بخش عظیمی از این جامعه را تشکیل می دهند .

مسئله مهم و خطیر ازدواج جوانان و استفاده از بستر مناسبی که فناوری اطلاعات می تواند در اختیار این امر قرار دهد ؛ موجب گردید که تبیان از همان بدو تشکیل با رویکردی نوین و نگاهی تازه به این امر وارد شود.

نگاهی که در برگیرنده اصول زیر باشد :

١ – محوریت خانواده ها

٢ – حفظ حرمت اشخاص و جوانان

٣ – امنیت اطلاعات و بالا بودن ضریب اعتماد و اطمینان

٤ – غیر انتفاعی و رایگان بودن

در طرح همسان گزینی ؛ تبیان بار دیگر گامی نوین در زمینه ازدواج آگاهانه و پایدار برای جوانان برداشته است و موجبات ورود واسطه های خیر در امر ازدواج را به عرصه فناوری اطلاعات فراهم کرده است.

 چطور می توان در اپلیکیشن همدم ثبت نام کرد؟

پلتفرم همدم را از اپ استورهای معتبر دانلود کرده و پس از نصب اپلیکیشن را اجرا کرده وارد آن شوید و در قسمت همدم یاب ثبت نام کنید.

 

درباره‌ی زهرا علیون

همچنین ببینید

دستیار صوتی الکسا

دستیار صوتی الکسا صدای افراد فوت شده را تقلید می‌کند

آمازون در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به دستیار صوتی الکسا این امکان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *