٢: طراحی و بهبود گونه‌های صورت

با هر دو دست خود یک نشانه صلح به شکل حرف V بسازید. انگشتان میانی را روی لبه داخلی ابروها و انگشتان اشاره را روی لبه خارجی ابروها قرار دهید. فشار متوسطی ​​را وارد کنید، در حالی که اطراف چشم‌های خود را می‌کشید، به سمت بالا نگاه کنید.

این تمرین را 8 مرتبه تکرار کنید. این تمرین علاوه بر تقویت گونه‌ها از افتادگی پلک نیز جلوگیری می‌کند و شما را از هزینه های بلفاروپلاستی، لیفت پلک AKA بی نیاز می‌نماید.یوگا صورت

3: پر کردن طبیعی لب

بنشینید و سر خود را کمی به عقب برگردانید. لب‌های خود را محکم بگیرید و به جلو فشار دهید. به مدت 10 ثانیه در این حالت باقی بمانید. 5 بار در روز این تمرین را تکرار کنید.

این تمرین یوگا صورت به تقویت لب‌ها و خطوط نازک گوشه دهان کمک می‌کند. بنابراین بهتر است به جای استفاده از انواع ژل‌ها و سایر آمپول‌ها، این روش را امتحان کنید.

4:  طراحی چشم‌های کشیده

از طریق یوگا صورت می‌توانید چشم‌های کشیده تری داشته باشید. کف دستان خود را در دو طرف صورت قرار دهید، انگشتان را در انتهای ابروهای خود بگذارید. با اعمال کمی فشار، دستان خود را به آرامی به سمت بالا و عقب بکشید، تا پوست شما نیز کشیده شود.

فک خود را طوری به سمت پایین نگه دارید، که تا حد ممکن صورت شما کشیده تر شود. به جای استفاده از تزریقات پوستی یا لیفت صورت 4 بار در روز این تمرین را تکرار کنید، تا پف‌های چشم و افتادگی ابروهای شما از بین بروند.یوگا صورت

5:  لیفت طبیعی گردن

سر را به آرامی به سمت عقب متمایل کنید، تا احساس کشیدگی در گردن خود نمایید. لب پایین خود را بیرون دهید تا احساس کشش بیشتری کنید.

انگشتان خود را در هر طرف گردن قرار داده و تا سمت یقه خود پایین بیاورید. به جای لیفت گردن پرهزینه و وقت گیر 5 بار در روز این تمرین را تکرار کنید.

 

6. دمیدن ماهی شکل

دهان خود را مانند ماهی بسته نگه دارید و گونه های خود را تا حد ممکن از هوا پر کنید. اگر می توانید این موقعیت را برای یک دقیقه کامل حفظ کنید. از طریق بازدم به آرامی هوا را  آزاد کنید.

3 بار در روز این تمرین را تکرار نمایید. برای اثر گذاری بیشتر  چای سبز و محصولات مراقبت از پوست غنی از عصاره چای سبز که سرشار از خواص ضد التهابی هستند، را نیز در طول روز بنوشید.

یوگا صورت

7. حرکت o

این حرکت یوگا صورت به لاغر شدن گونه‌های شما کمک خواهد کرد.  با دهان خود شکل “o” ایجاد کنید. انگشتان خود را روی هر یک از استخوان‌های گونه قرار دهید، در حالی که دهان خود را در همین حالت نگه می‌دارید، به آرامی گونه‌های خود را بالا و پایین حرکت دهید.

این تمرین را 10 بار تکرار کنید. استفاده از محصولات مراقبت از پوست با بلوبری همراه با این تمرین بسیار اثر بخش خواهند بود، زیرا این مواد غنی از آنتی اکسیدان آنتوسیانین هستند و خواص قدرتمند ضد پیری دارند.

8. شکل دادن گونه

لب های خود را به هم بچسبانید، مثل زمانی که رژ می‌زنید. انگشتان را در دو طرف دهان خود زیر سیب های گونه‌ها قرار دهید. سپس انگشتان را به سمت بالا بلغزانید و گونه‌های خود را به سمت بالا بکشید و 30 ثانیه در این حالت بمانید.

این تمرین یوگا صورت به پر کردن صورت برای درخشش بیشتر گونه‌ها و صورت کمک می‌کند. این تمرین را 8 مرتبه تکرار کنید. استفاده از محصولات مراقبت پوست حاوی آلوئه ورا برای بهبود قابلیت ارتجاعی صورت نیز مفید است. حتی می‌توانید بعد از انجام این تمرین مقدار کمی آلوئه ورا بخورید.

یوگا صورت

9. بیرون آوردن زبان

این قطعاً یکی از احمقانه ترین ژست‌هاست. فک خود را پایین نگه دارید و دهان خود را کاملاً باز کنید. زبان خود را بیرون آورده و به سمت پایین چانه دراز کنید.

از طریق دهان نفس بکشید و مانند غرش شیر صدایی در گلو ایجاد کنید. این تمرین یوگا صورت به شما کمک میکند، عضلات صورت را کشیده تر کرده و آنها را تقویت کنید، تا ظاهر زیبایی داشته باشد.

این تمرین را 5 بار در روز تکرار کنید. محصولات مراقبت از پوست که حاوی روغن جوجوبا هستند، برای کمک به تنفس پوست حساس بسیار مناسب هستند.

درنیمه شب بخوانیم:یوگا چیست؟ با فلسفه و تاریخچه یوگا آشنا شوید.

10. هوا را در یک طرف دهان خود نگه دارید

گونه های خود را تقریباً در یک طرف از هوا پر کنید، مثل اینکه مقداری آب را در لپ خود نگه داشته اید. هوا را از گونه ای به گونه دیگر بچرخانید، مثل زمانی که بعد از مسواک می‌خواهید، آب را به بیرون تف کنید.

این کار را دو دقیقه ادامه دهید. این نوع یوگا صورت به شما کمک می‌کند، عرض گونه‌ها و چانه خود را کاهش دهید. این تمرین را 3 بار تکرار کنید.

محصولات مراقبت از پوست همراه با ویتامین C مانند پرتقال یا لیمو، به اثر بخشی بهتر این تمرین کمک خواهند کرد، زیرا آنتی اکسیدان موجود در آنها از پوست در برابر آلاینده‌های مضر محافظت می‌کند.

حرف آخر

تمرینات یوگا صورت در صورتی اثر بخش خواهند بود، که به طور مستمر دنبال شوند. این تمرینات حداقل دو بار در روز باید انجام شوند، تا شما بتوانید نتایج آن را مشاهده کنید.

منبع سایت:موفقیت