گل فروشی آنلاین تهران

ایده‌های خلاقانه برای کادو کردن هدیه شما

کادو دادن یکی از لذت بخش ترین کار‌ها است. برای مثال ما وقتی می‌خواهیم در یک مناسبت خاصی مانند تولد به کسی کادو بدهیم، با اینکار به او نشان می‌دهیم چقدر دوستش داریم و چقدر برای ما ارزش دارد. البته مناسبت‌هایی که در آن‌ها کادو می‌دهیم فقط به تولد خلاصه نمی‌شوند، بلکه مناسبت‌های دیگری مانند عید، سالگرد ازدواج، عروسی، ولنتاین و … هم می‌توان کادو داد. حتی کادو دادن بدون مناسبت و برای خوشحال کردن طرف مقابل هم می‌تواند کار بسیار زیبایی باشد و طرف مقابل را خشنود سازد. وقتی به کسی کادو می‌دهید اولین چیزی که توجهش را جلب می‌کند، ظاهر کادو و روشی که آن را کادو کرده اید می‌باشد. پس بهتر است برای زیباتر کردن کادویمان یاد بگیریم چگونه آن را زیباتر کادو کنیم. در سایت نیمه شب ما به شما ایده‌های خلاقانه برای کادو کردن هدیتان را آموزش می‌دهیم. پس با ما همراه باشید.

هدیه

ایده‌های خلاقانه برای کادو کردن هدیه ها با جعبه

 

– نقاشی روی کاغذ کادو‌ها

ایده‌های خلاقانه نقاشی

وقتی می‌خواهید به کودکان هدیه بدهید، ظاهر هدیتان و تزئینات آن بسیار اهمیت دارد که این تزئین با روحیه و افکار آن‌ها سازگار باشد. همچنین تزئینات زیبا برای کودکان باعث احساس صمیمیت و افزایش محبت شما با آن کودک می‌شود. در نتیجه می‌توانید یک کاغذ کادو ساده مانند سفید یا کرمی بخرید و روی آن با آبرنگ یا مداد رنگی نقاشی کنید، شاید این ترفند از نظر شما بسیار ابتدایی و بچگانه باشد اما برای کودکان از ارزش زیادی برخوردار است.

100 ایده خاص برای هدیه های دستساز 

چوب به جای نوشتن اسم روی کاغذ کادو

کارت پستال چوبی

یکی دیگر از ایده‌های خلاقانه تزئین کادو به کار بردن پلاک‌های چوبی منقوش می‌باشد. این ایده بسیار ساده است اما باعث ایجاد صمیمیت میان شما و طرف مقابل می‌شود.  این هدیه برای افرادی که بیش از دو نفر می‌باشند مانند تولد دو قلو‌ها یا مراسم ازدواج کاربرد دارد. در این روش یک قطعه چوب که به اشکال مختلفی مانند ستاره یا قلب هستند را خریداری کرده و به هدیه خود وصل کنید.

 

نخ و دکمه برای کادو کردن هدیه

هدیه دکمه ای

راه دیگر برای ایده‌های خلاقانه، نخ و دکمه می‌باشد، به این صورت که مثلا یک کاموا یا ریسمان رنگی ( مانند نخ کوبلن یا ریسمان کنفی) را خریداری کنید و بند‌ها را از داخل سوراخ دکمه رد کنید طوریکه به صورت تقاطع نخ ها قرار بگیرند. نکته جالب این است که شما می‌توانید از پارچه نیز به عنوان کاغذ کادو برای این روش استفاده کنید. پارچه‌های طرح دار جذابیت خاصی به کادوی شما می‌بخشد.

 

خال‌های رنگی روی کاغذ کادو

ایده‌های خلاقانه خال خالی

این ترفند به این شکل است که می‌توانید با ماژیک  روی کاغذ کادو را خال خالی کنید. اگر جنس کاغذتان کاهی است می‌توایند با رنگ سفید و پاک‌کن ته مداد برای خال خالی کردن کاغذ کمک بگیرید. این روش با وجود آنکه ساده است اما جلوه خاصی به کاغذ کادو شما می‌دهد.

ساخت جعبه کادو خاص سورپرایزی برای ولنتاین

کاردستی‌های عروسکی برای کادو کردن هدیه

ایده‌های خلاقانه هدیه کاردستی

برای هدیه دادن به کودکان بهتر است هدیه خود را به شکل کاردستی همچون حیوانات و اشکال مختلف درست کنید. برای این کار یک کاغذ کادو سفید را بردارید و آن را به شکل یک خرس درست کنید، حتی می‌توانید رو این کاغذ ساده فقط با گذاشتن چشم و دهن آن را شبیه یک خرس کنید. این روش برای شرایطی که کاغذ کادو در دسترس ندارید هم بسیار مناسب می‌باشد.

 

قلب‌های رنگی کوچک

هدیه قلبی

برای انجام این روش اول هدیتان را با یک کاغذ کادو سفید ساده کادو کنید و بعد مجددا آن را با یک کاغذ کادو ساده دیگر کادو کنید و بعد با یک کاتر یک طرف قلب را روی کاغذ کادو ببرید و سپس آن را تا بزنید. این روش بیشتر برای روز ولتاین مناسب است.

 

چسباندن عکس یا محصولات چاپی

کادو کردن هدیه ها بدون جعبه

یکی از خلاقانه‌ترین و زیبا‌ترین روش‌های تزئین کادو اضافه کردن عکس یا محصولات چاپی به آن است. برای اینکار سراغ عکس‌های شخصی خود بروید و چند عکس خاص را انتخاب کنید و سپس عکس انتخابی خود را در ابعاد کوچک چاپ کنیدف سپس روی کاغذ کادو بچسبانید. همچنین می‌توانید عکس را زیر نوار دور کادو بگذارید.

چسباندن عکس به کادو فقط به عکس‌های شخصی محدود نمی‌شود بلکه شما می‌توایند از یک عکس خاص هم استفاده کنید به عنوان مثال مکان مورد علاقه شخص مورد نظرتان یا یک عکسی که برایش خاص است را می‌توانید بچسبانید.

وسایل مورد نیاز :

– کاغذ کادوی ساده
– عکس چاپ شده
– نخ‌های کنفی برای پیچیدن دور کادو

 

استفاده کردن از المان‌های طبیعی

المان های طبیعی برای کادو کردن هدیه

یکی دیگر از از روش‌های جالبی که برای تزئین و کادو کردن هدیه است، استفاده از المان‌های طبیعی می‌باشد. برای این ترفند می‌توانید از جاذبه‌های طبیعی و طبیعت الهام بگیرید. برای کادو کردن آن باید از کاغذ‌هایی با رنگ خنثی استفاده کنید. سپس می‌توانید از المان‌های طبیعی همچون گل خشک، صدف، کاج، برگ و … استفاده کنید و  آن را روی کاغذ کادو  بچسبانید. المان‌های طبیعی را معمولا باید در گشت و گزار‌های خود در طبیعت بیابید و در هیچ مغازه ای نمی‌توان خرید. به همین دلیل هدیه ای که آن را تزئین می‌کنید بسیار منحصر به فرد و جذاب خواهد بود.

برای انجام این کار در قدم اول مقداری کاغذ کادو ساده یا کاغذ کرافت انتخاب کنید. بعد یک برگ، شاخه، گل و … را روی آن بچسبانید. یکی  از مزیت‌های این کاغذ‌ها این است که یک پس زمینه خنثی دارند. نکته جالب درمورد کاغذ کرافت این است که آن‌ها 100 درصد قابل بازیافت هستند. این روش بسیار جذاب و دلنشین می‌باشد.

وسایل لازم :
– کاغذ کرافت
– برگ، گل، خشک و …
– نخ کنفی برلی پیچیدن کادو

 

گذاشتن یادداشت

ایده‌های خلاقانه یادداشت برای هدیه

در این روش می‌توانید از کارت‌های تبریک یا یک کارت دست‌ساز استفاده کنید، مثلا یک دلنوشته یا یادداشت روی آن بنویسید. توجه داشته باشید که یک جمله کوتاه و در عین حال زیبا بنویسید. البته توجه داشته باشید که می‌توانید این ایده را با ایده قبلی ترکیب کنید مثلا هم عکس و هم یادداشت را به کادوتان بچسبانید.

وسایل لازم :

  • کاغد کادو
  • خود نویس یا خودکار برای نوشتن
  • یک کارت ساده یا عکس

با زرق و برق کادو کنید

کادو کردن هدیه متالیک

برای درخشش هدیتان و ظاهری جذاب می‌توانید از کاغذ کادو‌های براق و متالیک کمک بگیرید. برای کامل کردن هدیه، از یک روبان که با رنگ کاغذ کادوتان تناسب داشته باشد استفاده کنید، دور آن نواری پیچیده و با یک پاپیون آن را گره بزنید. این کاغذ کادو‌ها رنگ های شیکی  مانند طلایی یا نقره‌ای دارند که بسیاره خیره کننده هستند.

وسایل لازم :
– کاغذ کادوی متالیک و براق
– روبان با رنگ مناسب
– چسب‌های دو طرفه یا چسب نواری

 

زیبایی در سادگیست!

و اما بهترین و راحت‌ترین روش سادگی می‌باشد. شاید این ایده جزء ایده‌های خلاقانه نباشد اما بسیار زیبا و شیک است. بعضی اوقات ما تصور می‌کنیم که اگر کاغذ کادومان شلوغ باشد، برای مثال  هم روبان داشته باشد، هم عکس، متن و… بسیار و زیبا شیک می‌شود در حالی که این موضوع اصلا درست نیست! هر چقدر سعی کنید کادوتان را ساده تر کنید بهتر است. مثلا از یک کاغذ رنگی ساده و یک پایپون پارچه ای ساده استفاده کنید.

وسایل لازم :
– کاغذ کادوی ساده
– روبان یا پاپیون ساده

 

کلا کاغذ را کنار بگذارید!

بله درست شنیدید! بر خلاف چیزی که تصور می‌کنید هدیه بدون کاغذ هم می‌تواند کادو شود و چیزی از زیبایی آن کم نمی‌کند. برای این روش می‌توانید از خرازی‌ها تکه‌های پارچه مخصوص کادو خریداری کنید. این پارچه‌ها طرح‌های زیبایی دارند که حتی بعدا هم کاربرد دارند. مثلا می‌توانید از آن‌ها برای کادو کردن هدیه یا دستمال در منزل استفاده کنید.

هدیه را وسط پارچه گذاشته و پارچه را با نخ کنفی دور کادو بپیچید. حالا شما یک هدیه خاص دارید. روش کادو با پارچه، بسیار خاص و کمیاب است.

وسایل لازم :
– پارچه
– نخ کنفی

FavoriteLoadingپسندیدم
گل فروشی آنلاین در تهران

درباره‌ی زهرا معزی

همچنین ببینید

چاپ بوم چیست؟ همه آنچه که باید درباره چاپ بوم بدانید

چاپ بوم چیست و چگونه ساخته می شود؟ اگر می‌‌خواهید بدانید تابلو‌های بوم از چه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *