گل فروشی آنلاین تهران

سابلیمینال چیست ؟ انواع مختلف سابلیمینال و کاردبردهایشان

ذهن شما چیز بسیار قدرتمندی است، و این افکار شما هستند که نحوه رفتار و نحوه گذراندن زندگی را کنترل می کنند. هر کاری که در حال حاضر انجام می دهید و در هر کجای زندگی خود هستید، نتیجه طرز فکر و رفتار همیشگی شماست. هر کاری که در 10 سال آینده انجام دهید، نتیجه ی افکازی است که اکنون انجام می دهید! در این مقاله به بررسی سابلیمینال و تاثیرات آن میپردازیم.

شما این قدرت را دارید که تغییری باورنکردنی در زندگی خود ایجاد کنید. ویلیام جیمز روانشناس بزرگ آمریکایی می گوید: «انسان با تغییر نگرش درونی ذهن خود، می تواند جنبه های بیرونی زندگی خود را تغییر دهد.» اگر بتوانید افکار خود را تغییر دهید، می توانید خود را در سطح اصلی تغییر دهید و کیفیت زندگی را به شدت بهبود بخشید.

مغز شما از صد تریلیون ارتباط عصبی تشکیل شده است. این تعداد اتصالات بیشتر از کهکشان های موجود در جهان است! انیشتین تخمین زد که ما فقط از بخش کوچکی از مغزمان استفاده می کنیم،این بخش چیزی حدود 10٪ از آن است. سابلیمینال ها حاوی کدهای دسترسی 90 درصد دیگر مغز هستند.

سابلیمینال

پیام های سابلیمینال چیست؟

اینفوگرافیک، پیام های سابلیمینال چیست؟ نمودار آستانه احساس “Subliminal” به معنای زیر آستانه ادراک آگاهانه است. به زبان ساده، صدای سابلیمینال به صداهایی اطلاق می‌شود که در سطحی پخش می‌شوند که شما نمی‌توانید آگاهانه بشنوید – اما ضمیر ناخودآگاه شما می‌تواند آن‌ها را درک کند.

پیام‌های سابلیمینال (صوتی) تأییدهایی هستند که ذهن خودآگاه شما را دور می‌زنند و مستقیماً به ناخودآگاه شما می‌روند. این جملات تاکیدی مثبت پنهان در موسیقی، درست زیر سطح شنوایی شما تعبیه شده است. از آنجایی که ضمیر خودآگاه شما از پیشنهادات زیربنایی موسیقی آگاه نیست، نمی تواند مانعی در برابر آن ایجاد کند. به همین دلیل است که جملات تاکیدی ناخودآگاه از هرگونه مقاومتی که معمولاً شما را عقب نگه می دارد، اجتناب می کنند.

ضمیر خودآگاه شما فقط موسیقی می شنود… اما در پشت صحنه اتفاقات خیلی بیشتری می افتد! با گوش دادن مکرر، ضمیر ناخودآگاه شما شروع به پذیرش پیشنهادات به عنوان واقعی می کند. روز به روز، رسیدن به اهداف برای شما آسان تر می شود، زیرا اکنون از منبع انرژی – ضمیر ناخودآگاه خود – استفاده کرده اید.

در نیمه شب بخوانید:مایندفولنس یا ذهن آگاهی چیست و چگونه به دست می آید؟

پیام های سابلیمینال چگونه کار می کنند؟

کوه یخ، ذهن خودآگاه، ضمیر ناخودآگاه برای اینکه واقعاً قدرت پیام‌های زیرپوستی را بفهمید و شروع به استفاده از آن کنید، باید کمی در مورد ذهن خود بدانید. به طور خاص، منظور از ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه چیست. می بینید، تنها دو راه اصلی برای درک جهان وجود دارد – خودآگاه و ناخودآگاه.

ذهن انسان را می توان به یک کوه یخ تشبیه کرد که نوک یخ قابل مشاهده، ذهن خودآگاه شماست. و توده نامرئی یا قسمت بزرگتر زیر آب ضمیر ناخودآگاه شماست. در واقع، بیش از 90 درصد از آنچه فکر می کنید، احساس می کنید و انجام می دهید توسط ضمیر ناخودآگاه شما کنترل می شود. یک تغییر واقعی از زیر سطح شروع می شود.

ذهن سطحی – ذهن آگاه شما

ضمیر خودآگاه شما، همانطور که از نامش پیداست، زمانی کار می کند که هوشیار و بیدار هستید. این ذهنی است که شما فعالانه و آگاهانه در تمام طول روز با آن فکر می کنید. احتمالاً آن را به عنوان یک صدای درونی تا حدی مداوم که به عنوان “من” فکر می کنید، تجربه می کنید.

اما در حالی که ضمیر خودآگاه قطعاً کاربردهای خود را دارد، در کارهایی که می تواند به تنهایی انجام دهد بسیار محدود است. مطالعات نشان داده اند که در هر زمان تنها می تواند تعداد انگشت شماری از ایده ها را در خود جای دهد. به همین دلیل است که بیشتر زندگی شما به طور خودکار توسط ذهن دیگر شما – ناخودآگاه- اداره می شود.

ذهن عمیق تر – ضمیر ناخودآگاه شما

ضمیر ناخودآگاه ذهن بزرگتر شماست. همیشه فعال است و می تواند میلیون ها پیام از اطلاعات حسی را در هر ثانیه پردازش کند. ناخودآگاه تمام خرد، خاطرات و هوش شما را در خود دارد. این جایگاه خلاقیت، افکار، احساسات شماست. همچنین حفظ بدن و فرآیندهای خودمختار مانند تنفس، تامین خون یا بازسازی بافت را تنظیم می کند. ذهن خودآگاه نمی تواند بریدگی را التیام بخشد یا ضربان قلب شما را تسریع کند. اما ضمیر ناخودآگاه اینکار را انجام می دهد!

مهمتر از همه، ضمیر ناخودآگاه همه «برنامه‌های» رفتار خودکار شما را که برای زندگی کردن از آنها استفاده می‌کنید، ذخیره و اجرا می‌کند. ضمیر ناخودآگاه مانند عملکرد یک خلبان خودکار در مغز است که به شما امکان می دهد چندین کار را به طور همزمان انجام دهید بدون اینکه نیازی به تمرکز روی همه آنها در یک زمان باشد. این برنامه ها (“عادت ها”) مفید هستند زیرا ذهن آگاه شما را آزاد می کنند تا به چیزهای دیگر فکر کند.

به عنوان مثال، یادگیری رانندگی ماشین شامل یادگیری بسیاری از عادات کوچک مانند نشان دادن، شتاب گیری، ترمز کردن، چرخش است. بعد از اینکه چندین بار آگاهانه آنها را تمرین کردید، عادت می شوند به طوری که اکنون فقط می توانید سوار ماشین شوید و تصمیم بگیرید که کجا می خواهید بروید.

سابلیمینال

چگونه ضمیر ناخودآگاه خود را برای موفقیت دوباره برنامه ریزی کنیم ؟

نمودار چرخه، طرز فکر، اعمال، نتایج، باورها و تعامل بین خودآگاه و ناخودآگاه همیشه در جریان است. اما چرا برخی افراد به طور طبیعی روی چیزهای مثبت تمرکز می کنند، چه چیزی به آنها کمک می کند تا به موفقیت برسند؟ جواب برنامه نویسی است.

ذهن شما توسط والدین، معلمان، بستگان، همسالان، رسانه ها و نحوه صحبت شما با خودتان برنامه ریزی می شود. هر چیزی که تا به حال برای شما اتفاق افتاده است و هر چیزی که تا به حال تصور کرده اید به عنوان یک ضبط چند حسی در ضمیر ناخودآگاه شما ذخیره می شود. شما برنامه های مثبت و حمایتی را از اطرافیان خود دریافت کرده اید و همچنین برنامه های منفی و محدود کننده ای دریافت کرده اید. اگر می خواهید زندگی خود را متحول کنید و ارتقا دهید، پس باید برنامه های قدیمی و محدود کننده خود را ارتقا دهید. تا زمانی که ضمیر ناخودآگاه شما برای موفقیت برنامه ریزی نشده باشد، هر چیزی که یاد بگیرید، بدانید یا انجام دهید در درازمدت تفاوتی ایجاد نمی کند.

شما نمی توانید با استدلال های منطقی یا حتی کار سخت بر برنامه ریزی ناخودآگاه خود غلبه کنید. فایل های صوتی سابلیمینال نرم افزار جدید و مثبتی را برای ذهن شما ارائه می دهند. این یک راه بسیار موثر برای تغییر برنامه منفی و ارتقاء نرم افزار ذهن شما است. که به نوبه خود عملکرد شما را در جهان و کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد. درست همانطور که یک باغبان بذرها را می کارد و صبورانه منتظر رشد آنهاست، جملات تاکیدی ناخودآگاه ایده های مثبت را در ذهن شما می کارند.

در نیمه شب بخوانید:قدرت ذهن انسان

آیا پیام های سابلیمینال واقعا کار می کنند؟

مطالعات مستند زیادی وجود دارد که ثابت می کند نوارهای سابلیمینال می توانند اثرات قابل اندازه گیری و ماندگاری از ترک عادت های بد گرفته تا بهبود عملکرد ایجاد کنند. در واقع، از جملات تاکیدی زیرآگهی می توان برای بهبود هر بخش از زندگی شما استفاده کرد – از تغییرات عمیق درونی گرفته تا بهبود در بدن فیزیکی شما. به عنوان مثال، شما می توانید انگیزه خود را افزایش دهید، عزت نفس خود را افزایش دهید، بیماری ها و فوبیاها را درمان کنید … امکانات واقعا بی پایان هستند!

سابلیمینال

انواع مختلف سابلیمینال:

روابط:
آیا تا به حال در مورد زنان زیبا احساس خجالت یا عصبی بودن کرده اید؟ آیا می ترسید که با دیدن دختر رویاهای خود به سمت او بروید؟ و حتی اگر در نهایت شهامت نزدیک شدن به او را داشته باشید، گفتگو به جایی نمی رسد و در بهترین حالت “فقط دوست” می شوید؟ بله برخی از گونه های سابلیمینال طوری طراحی شده اند که این مهارت شما را بهتر کنند.

در نیمه شب بخوانید:آموزش جذب یک شخص خاص با نیروی ذهن

 ثروت:

آیا دائماً استرس دارید یا نگران این هستید که چگونه و چه زمانی پول بیاید؟ آیا رویای ثروتمند بودن، موفق بودن و بدون نگرانی پول را دارید؟ آیا می خواهید مقداری پول نقد اضافی داشته باشید که زندگی شما را آسان تر کند؟ اگر شما فردی هستید که همیشه در تلاش برای داشتن پول کافی هستید، باید بدانید که بزرگترین عاملی که شما را عقب می‌اندازد، طرز فکر شما در مورد پول است. اغلب، بلوک‌های ذهنی پنهان و حتی رنجش‌های عمیق شما را از جذب پول بیشتر به زندگی‌تان باز می‌دارد. همانطور که گوش می دهید، جملات تاکیدی به اعماق ذهن شما وارد می شود و هر گونه باور منفی را که در مورد پول دارید به الگوهای فکری مثبتی تبدیل می کند که قدرت جذب پول را به زندگی شما دارد. با تغییر باورهای اصلی خود، به فردی تبدیل خواهید شد که به طور طبیعی پول را جذب می کند، کاملاً روی دستیابی به موفقیت مالی متمرکز است و پول را فراوان و در دسترس می بیند.

سلامتی :

آیا احساس بیماری می کنید یا کاملاً فرسوده شده اید؟ آیا درد بر کیفیت زندگی شما تأثیر می گذارد؟ آیا ایده ورزش منظم و داشتن یک سبک زندگی سالم را دوست دارید، اما زمانی که ورزش را شروع می کنید، احساس بسیار متفاوتی نسبت به آن دارید؟ اگر می خواهید برای حفظ سلامت خود تا حد امکان تلاش کنید … پس این نوع سابلیمینال مناسب شما است. این سابلیمینال قوی با دقت طراحی شده است تا ذهن و بدن شما را برای سلامتی و تناسب اندام مجدد برنامه ریزی کند.

معنوی :

آیا آماده هستید تا حداکثر پتانسیل خود را در تمام جنبه های وجودی خود باز کنید – از احساس پایه و تمرکز گرفته تا به حداکثر رساندن زندگی جنسی خود، ایجاد عزت نفس، احساس قدرت کامل در هنگام سخنرانی، همسو شدن با خلاقیت خود، و تنظیم معنویت عمیق؟ اگر در متعادل کردن چاکراها تازه کار هستید، ممکن است قدرت این فرآیند را دست کم بگیرید و آن را به عنوان چیزی که نیازی به کار روی آن ندارید نادیده بگیرید. این اشتباه را نکنید این نوع از صداها به شما کمک میکنند از لحاظ روحی و معنوی بهترین خود باشید !

 

 

FavoriteLoadingپسندیدم
گل فروشی آنلاین در تهران

درباره‌ی پریا زندی

پریا زندی هستم دانشجوی رشته مهندسی برق و علاقمند به زبان انگلیسی. مدتیست که در تیم نیمه شب کار تولید محتوا میکنم و به لطف تیم نیمه شب موفق شدم مطالبی رو که ترجمه می کنم بتونم با شما به اشتراک بذارم. ممنون میشم اگر نظراتتون رو راجب مقاله هایی که قرار میدم بدونم!

همچنین ببینید

تدریس خصوصی در تهران

با استادبانک استاد را در تهران به خانه بیاورید

شرکت در کلاس‌های تقویتی که به صورت گروهی برگزار می‌شود، مزایای مخصوص به خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *