ایده های جدید و جذاب عکاسی از نوزاد

معمولا هنگامیکه کودک شما به تازگی دنیا آمده شور و اشتیاق بسیاری در شما به وجود می آید. یکی از بهترین روش ها برای ثبت خاطرات و شور اشتیاق شما در آن زمان گرفتن عکس های خاص و زیبا از نوزادتان است. با اینکار زمانی که کودک شما بزرگتر شود از دیدن عکسهای کودکی و نوزادی خود لذت میبرد و آن عکسها روزهای خاص و خوب را به شما یادآوری میکنند. در این مقاله به ایده های جدید برای عکاسی از نوزاد میپردازیم.

بسیاری از افراد تمایل دارند از نوزاد خود عکس بگیرند اما ایده های جدیدی ندارند. و برای رفتن به آتلیه باید هزینه زیادی را صرف کنند. اگر نمیتوانید این هزینه را بپردازید و ایده های کمی برای عکاسی از نوزاد خود دارید با ما همراه باشید.

انواع ژست برای عکاسی از نوزاد:

دست زیر سر:

ایده عکاسی نوزاد

این یکی از ساده ترین و پرطرفدارترین ژست ها و ایده ها برای عکاسی از نوزاد است. برای این منظور نوزاد خود را به آرامی بر روی پهلو قرار دهید و یک دست او را زیر سرش قرار دهید پاهای نوزاد را به شکل مناسبی روی یکدیگر قرار دهید و آنها را کمی در شکم او جمع کنید. برای زیباتر شدن عکس فرزند خود میتوانید یک عروسک زیبا را بین دستان او قرار دهید. این عکس را میتوانید با لباس و بدون لباس از نوزاد خود بگیرید. اما دقت کنید که لازم است در زمینه لباس هایی که قرار است برای او بپوشید خلاق باشید.

در نیمه شب بخوانید:جدیدترین مدل لباس نوزادی2021

خوابیده روی شکم

ایده عکاسی نوزاد

نوزاد خود را روی شکم بخوابانید و دست های او را زیر سر و صورت او قرار دهید. در قرار دادن پاها هم میتوانید پاها را در حالت صاف و یا زیر نوزاد خود قرار دهید. دقت کنید یکی از مهم ترین آیتم ها در هنگام عکاسی از نوزاد لباسهای نوزاد و نور محیط است. بهتر است در محیط های روشن و با لباسهای خاص از نوزاد عکاسی کنید.

عکاسی از نوزاد

دقت کنید میتوانید ژست بالا را بر روی بالشت نیز اجرا کنید.

دو دست زیر چانه

این ژست را باید با دقت پیاده کنید تا نوزاد شما آسیبی نبیند. به آرامی پاهای کودک را به هم نزدیک کنید و او را روی شکم بخوابانید. دو دست نوزاد را به یکدیگر نزدیک کرده و زیر چانه او قرار دهید. این یکی از پرطرفدارترین ایده های عکاسی از نوزاد است.

در حال کشیدن بدن

ایده عکاسی نوزاد

یکی از حرکاتی که نوزادان انجام میدهند کشیدن بدن خود است. سعی کنید در این حالت عکس زیبایی از نوزاد خود ثبت کنید. مطمئنا این یکی از بهترین عکس های او خواهد شد.

این هم یکی از ژست های پرطرفدار است. در این ژست یک پارچه زیبا با رنگی زیبا انتخاب کنید که با فضای اطراف نوزاد شما همخوانی داشته باشد. سپس به ارامی نوزاد خود را ببندید و دست های او را طوری قرار دهید که زیر چانه او قرار گیرد. سپس آنرا در مکان مناسبی قرار دهید و از او عکاسی کنید.

از جزئیات عکاسی کنید

ایده عکاسی نوزاد

یکی از بهترین ایده های عکاسی از نوزاد گرفتن عکس از دست های کوچک نوزاد است. دست های کوچک و زیبای او را درون دستان یا بر روی انگشت خود قرار دهید و از آنها عکاسی کنید. سعی کنید هنگامی که خواب است از نمای نزدیک تمام جزئیات ظاهری او را ثبت کنید. از موهای کم پشت دستان کوچک و تک تک جزئیات عکس بگیرید.

ایده عکاسی نوزاد بعدی عکاسی با پاهای کوچک نوزاد است. در این عکس پدر یا مادر یا هر دوی آنها به صورت همزمان میتوانند پاهای کوچک نوزاد را در دستان خود قرار دهند. و از نمای نزدیک از آن‌ عکاسی کنند.

ایده عکاسی از نوزاد های دوقلو:

عکاسی از نوزاد های دوقلو کمی سخت است. زیرا باید به طور همزمان هر دو نوزاد را در موقعیت دلخواه خود قرار دهید. میتوانید یکی از آنها را روی نوزاد دیگر قرار دهید.

ایده عکاسی نوزاد

هنگام ایده پردازی عکاسی از نوزاد دوقلو خلاق باشید و کودکان خود را در موقعیت های مختلف قرار دهید تا ببینید کدام عکس زیباتر میشود.

عکاسی نوزاد دوقلو

ایده عکاسی نوزاد دوقلو

ایده عکاسی خانوادگی:

ابتدا بهتر است به صورت جدا با نوزاد عکس بگیرید سپس همه اعضا را در کنار هم حمع کنید و عکس بگیرید.

عکاسی با خواهر و برادر بزرگتر:

ایده عکاسی نوزاد

ایده عکاسی از نوزاد با خواهر و برادر بزرگتر

عکاسی نوزاد با مادر

عکاسی نوزاد با پدر

ایده عکاسی نوزاد

عکاسی از نوزاد با پدر و مادر

عکاسی زیبا خانوادگی با نوزاد

عکاسی با پرتره نوزاد

در نیمه شب بخوانید:آموزش دوخت چند مدل رو انداز نوزادی فانتزی و زیبا

در انتها هم چندین مدل برای ایده گرفتن را مشاهده میکنید.

عکاسی از نوزاد

از شخصیت های دیزنی و کارتونی الهام بگیرید تا عکس های زیباتر و خاص تری تهیه کنید.

عکس نوزاد

خلاق باشید و از یک سبد ساده هم نهایت استفاده را بکنید. سبد های چوبی نقش مهمی در عکاسی از نوزاد دارند زیرا نوزاد شما به سادگی در آن قرار میگیرد و با انواع رنگ های مختلف پتو و لباس میتوانید از او عکس بگیرید.

عکاسی از نوزاد

میتوانید یک تاج گل و کمی تور به سبد چوبی اضافه کنید و نوزاد خود را در آن قرار دهید.

مقداری از گل مورد علاقه خود را خریداری کنید اطراف سبد متصل کنید یک پارچه با زمینه سفید رنگ یا رنگی متناسب با گلها درون سبد قرار دهید نوزاد خود را در آن بگذارید و از او عکس بگیرید.

هنگام پوشیدن لباس برای نوزاد خود خلاقیت داشته باشید.

حتما عکس های خانوادگی هم بگیرید.

ایده عکاسی نوزاد

از گرفتن عکس های چشم باز غافل نشوید.

 عکس نوزاد

نوزاد ها عادت دارند در هنگام خواب لبخند بزنند از لحظه هایی که در آن لبخند میزنند غفلت نکنید و حتما این لحظات را ثبت کنید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

10 راه افزایش هوش جنین در بارداری

10 راه افزایش هوش جنین در بارداری

بطور کلی وراثت عامل مهمی است که بر هوش جنین در دوران بارداری تأثیر می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *