آموزش طراحی حنا روی دست و بدن + پرطرفدارترین طرح های حنا

طراحی با حنا یکی از ترند های پرطرفدار و زیبای این روزهاست. این طراحی با حنا بر روی دست و یا نواحی مختلف بدن انجام میشود. شما به راحتی میتوانید اینکار را در خانه انجام دهید فقط کافی است اندکی صبور باشید و مرحله به مرحله جلو بروید و طراحی با حنا را یاد بگیرید. در این مقاله علاوه بر آموزش قدم به قدم و ساده طراحی با حنا بر روی دست و اعضای دیگر بدن به بررسی طرح های پرطرفدار میپردازیم.

چگونه شروع کنیم؟

اول از همه، شما نیاز به تمرین زیادی روی یک ورق شیشه ای( طلق) دارید.
الگوهایی که معمولا در هر طراحی استفاده می شود، عبارتند از:
• برگها
• گل ها
• دایره ها
. جعبه ها
• خطوط کلی اشکال
یک مبتدی باید تمرین خود را از طرح های ساده و آسان شروع کند و تا حد امکان سراغ چیزهای پیچیده نرود سپس پس از کسب آمادگی لازم به طراحی های پیچیده بپردازد.

در نیمه شب بخوانید:پر طرفدارترین طرح های تاتو نوشته فارسی و انگلیسی

طراحی با حنا روی دست

همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید طراحی های بالا ساده هستند و انتخاب های خوبی برای افراد تازه اند. اگر در کشیدن این اشکال استعداد خوبی دارید به مرحله بعدی مراجعه کنید و طرح های سخت تری بکشید اما اگر استعداد خوبی در این زمینه ندارید نگران نباشید با تمرین بسیار و کشیدن اشکال به مدت چندین ساعت میتوانید به سادگی همه طرح ها را بکشید.

طراحی با حنا

پس از کشیدن طرح های بالا وقت آن است اندکی پیشرفت کنید و از راهنماهای قدم به قدم زیر استفاده کنید. در زیر دو تصویر را مشاهده میکنید که در هر دوی آنها آموزش قدم به قدم کشیدن اشکال زیبا با جزئیات آمده است.

طراحی با حنا روی دست

برای کشیدن طرح بالا کافی است ابتدا چندین دایره درهم رسم کنید و پس از آن چندین برگ گل زیبا را به آن اضافه کنید و با افزودن جزئیات طراحی با حنا هندی خود را تکمیل کنید.

طراحی با حنا روی دست

دومین طراحی با حنا روی دست مربوط به تصویر بالا است. تصویر بالا هم یک گل زیبا همراه با دو برگ است که در عین سادگی زیبا است. دقت کنید که در طراحی با حنا هندی یکی از مسائل مهم توجه به جزئیات است. اگر فکر میکنید ممکن است مجبور به پاک کردن قسمت هایی از حنا شوید بهتر است ابتدا طرح را روی یک طلق امتحان کنید و سپس بار دیگر آنرا روی دست امتحان کنید.

شکل بالا با افزودن جزئیات باعث مهارت شما در طراحی جزئیات میشود.

پس از انجام مراحل بالا شما آماده طراحی هستید حالا وقت آن است به بررسی برترین و پرطرفدار ترین طراحی ها با حنا هندی روی دست و بدن بپردازیم. در زیر تعداد زیادی از طرح های شیک زیبا و پرطرفدار را مشاهده میکنید.

توجه داشته باشید بیشتر طراحی های زیر روی دست انجام شده اما شما میتوانید آنها را روی مناطق مختلف بدن خود بکشید.

طراحی با حنا روی دست

یکی از طرح های پرطرفدار و مینیمال طرح بالا است. این طرح مناسب افرادی است که به دنبال طرح های ساده و فاقد پیچیدگی هستند. این طرح همچنین برای همه سنین مناسب است. و شما به راحتی میتوانید آنرا برای خود بکشید.

اگر میخواهید طرح شما پیچیدگی بیشتری داشته باشد طرح بالا را انتخاب کنید. این طرح زیبا طرفداران بسیاری دارد و بسیاری از دختران جوان طرفدار آن هستند. همچنین طراحی آن راحت و ساده است و به راحتی میتوانید آنرا بر روی دست خود طراحی کنید.

طراحی با حنا هندی

طراحی با حنا هندی بر روی پا هم زیباست. به خصوص در فصولی که میتوانید صندل بپوشید. اما توجه کنید که از انتخاب طرح های شلوغ برای پا خودداری کنید. طراحی بالا از طرح های بسیار پرطرفدار میباشد و در عین سادگی زیبا است.

طراحی با حنا روی دست

شاید در ابتدا از دیدن طرح بالا تعجب کنید چون همانطور که مشاهده کردید در طراحی با حنا هندی بیشتر از گل و گیاه استفاده میشود. اما طرح بالا به شما ایده های بیشتری اضافه میکند. خوب است بدانید در طراحی با حنا هندی دست شما باز است. و شما میتوانید هر چیزی که دوست دارید را با آن بکشید. در تصویر بالا با افزودن یک ماه بزرگ بر روی دست زیبایی طراحی چند برابر شده است.

طراحی شیک و پرطرفدار با حنا هندی

طراحی با حنا هندی

طراحی شیک و دخترانه با استفاده از آیتم های گل و گیاه

طراحی با حالت سه بعدی با استفاده از حنا هندی

طراحی روی دست با حنا هندی

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

زیباترین و پرحاشیه ترین لباس‌های جشنواره فیلم ونیز 2022

هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز از ۳۱ اوت (۹ شهریور) تا ۱۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *