اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

امروزه شبکه‌های ارتباطی مانند تلفن همراه، تبلت و…  آن قدر پیشرفت کرده ‌است که دیگر لزومی نیست برای دسترسی به برنامه‌های تصویری و صوتی دلخواه خود در خانه یا جای خاصی حضور داشته باشید. با پیشرفت تکنولوژی بستری فراهم شده است که شما به راحتی می‌توانید از وقت آزادی که در هر جایی مانند مترو، ترافیک و یا در هر مکان دیگری که هستید، برای تماشای محتوای صوتی و تصویری دلخواه خود استفاده نمایید.

اپلیکیشن‌های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان به شما علاوه بر تماشای فیلم به صورت رایگان امکان استفاده برای دستیابی به نمایش‌های مورد علاقه برنامه‌های مورد علاقه خود را نیز در اختیار قرار می‌دهد.

اگر علاقمند به برنامه‌های رایگان هستید تنها کافی است یک اپلیکیشن مناسب برای پخش فیلم و سریال‌های روز را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و در کمترین مدت زمان ممکن فیلم مورد علاقه خود را از طریق این اپلیکیشن‌ها تماشا کنید.

شبکه‌های ارتباطی تا حدی پیشرفت کرده‌اند که دیگر نیاز نیست برای دسترسی به برنامه‌های صوتی و تصویری دلخواه خود در منزل حضور داشته باشید.

پیشرفت تکنولوژی بستری را فراهم کرده که می‌توانید از وقت آزادی که در ترافیک، مترو و یا هر مکان دیگری دارید، برای تماشای محتوای صوتی و تصویری مورد نظر خود استفاده کنید.

در این قسمت از مقاله ما قصد داریم که شما را با بهترین اپلیکیشن‌های ایرانی به منظورتماشا،  دانلود و پخش فیلم و سریال در تلفن همراه شما را معرفی کنیم؛ در این پست بهترین اپلیکیشن‌های تماشای فیلم و سریال را معرفی خواهیم کرد.

اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

۱ –اپلیکیشن فیلم نت (Filmnet) 

با نصب برنامه فیلم نت با استفاده از تلفن همراه، تبلت و یا رایانه شخصی خود به راحتی می‌توانید کلیه فیلم‌ها و سریال‌های خانگی و انیمیشن، مستند، فیلم تئاتر ویا فیلم‌های کوتاه را دانلود و تماشا نمایید. کیفیت فایل‌ها بسته به سرعت اینترنت شما قابل تنظیم می‌باشد تا وقفه‌ای در نمایش آن‌ها ایجاد نگردد.

اپلیکیشن فیلم نت محصولی از موسسه فرهنگی و دیجیتال آینه جادو است و می‌توان گفت یکی از نرم افزارهای مشابه فیلیمو می‌باشد. با وارد کردن شماره موبایل خود می‌توانید در آن عضو شوید و از فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی که در پایگاه داده آن وجود دارد به صورت آنلاین یا آفلاین استفاده کنید. اگر مشترک آسیاتک، شاتل، های وب، TDLTEمبین نت، پیشگامان، ماهان نت، داتک، صفرویک، فن آوا و سپنتا باشید، حجم ترافیک مصرفی که برای تماشا و دانلود این فیلم‌ها می‌شود رایگان می‌باشد و سرعت و پخش فیلم‌ها با هر سرعت نتی که دارید تطابق پیدا می‌کند تا قطعی و وصلی در تماشا کردن نداشته باشید.

اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

۲ –اپلیکیشن نماوا (Namava) |اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

اپلیکیشن نماوا آنلاین یکی از جذاب‌ترین و جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های روز ایران و جهان است این اپلیکیشن برای اپراطورهای ایرانسل، رایتل و ماهان نت می‌توانند بدون خرید اشتراک از نماوا استفاده ‌کنند اما هزینه حجم مصرفی کامل محاسبه می‌شود و در صورت خرید اشتراک، حجم مصرفی نیم‌بها محاسبه خواهد شد. امکان دانلود داخل برنامه و تماشای آفلاین نیز وجود دارد.

اپلیکیشن نماوا یکی از برنامه‌های شبیه فیلیمو برای تماشای فیلم‌های سینمایی، سریال‌ها، مستند‌ها و انیمیشن‌های ایرانی و خارجی با دوبله‌ فارسی است.

فیلم و سریال‌های مورد نظر خود را می‌توانید با کیفیتی مناسب با سرعت اینترنت خود تماشا کنید و ازین بابت نگران سرعت اینترنت خود نباشید و هیچ گونه‌ای وقفه‌ای در تماشا برای شما رخ نمی‌دهد. برای استفاده از این اپلیکیشن کافی است به صورت رایگان عضو شوید ولی برای دسترسی به برخی از محتواها نیاز است تا حق اشتراک نماوا را دریافت کنید.

اگر از مشترکان شاتل، های‌وب، آسیاتک، پیشگامان، سرویس TD-LTE مبین‌نت و داتک هستید، تماشای مختوای نماوا از ترافیک اینترنت پرسرعت شما کم نمی‌کند. همچنین می‌توانید فیلم‌ها را دانلود کنید و به صورت آفلاین تماشا نمایید. در این اپلیکیشن می‌توانید در حین تماشای فیلم، زبان صدای فیلم را بصورت دلخواه انتخاب نمایید.

همچنین امکان تماشای بخشی از یک فیلم بر روی یک دستگاه (موبایل، کامپیوتر و…) و تماشای ادامه آن بر روی دستگاه‌های مختلف نیز در این اپلیکیشن وجود دارد.

3 –اپلیکیشن آیو (aio)

اپلیکیشن تلویزیون اینترنتی آیو یکی از اپلیکیشن‌های مشابه فیلمو می‌باشد که تماشای آنلاین یا آفلاین فیلم‌ها و سریال‌های روز ایرانی و و خارجی با دوبله اختصاصی و کارتون و انیمیشن و مستند، شبکه‌های اختصاصی آیو و تمامی شبکه‌های تلویزیون ایران را در زمان و مکان دلخواه توسط موبایل، تبلت، دستگاه کامپیوتر و لپ تاپ شخصی و حتی از تلویزیون خانگی از طریق آیو باکس و یا تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ، با کیفیت عالی تماشا کنید.

آیو شبکه جذاب آیوتون مخصوص کودک، شبکه‌ی ورزشی تخصصی آیواسپرت با گزارش‌های اختصاصی، پخش زنده شبکه‌های ملی و استانی را به شما کاربران ارائه می دهد. فیلم و سریال های موجود در این برنامه بر اساس موضوع و ژانرهای مختلف دسته‌بندی شده‌اند. همچنین برنامه از قابلیت جستجوی فیلم و سریال‌های مورد علاقه کاربر هم پشتیبانی به عمل می‌آورد.

در صورتیکه اشتراک آیو را خریداری کنید می‌توانید به آرشیو همه فیلم‌ها و سریال‌ها دسترسی داشته باشید و یا فیلم‌ها را دانلود کنید و بعدا به صورت آفلاین ببینید. در مورد برنامه‌های زنده می‌توانید تا ۱۴ روز همه شبکه‌ها رو به عقب برگردانید و هیچ برنامه‌ای رو از دست ندهید.

به علاوه با شبکه‌های اختصاصی ورزشی آیواسپرت شما به راحتی می‌توانید ساعت‌ها مسابقات ورزشی را به صورت زنذه تماشا نمایید. رویدادهای ورزشی و مسابقات دیگر مانند والیبال، بسکتبال، بوکس، NBA، تنیس و اسنوکر هم از آیواسپرت پخش می‌گردد.

اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

4– اپلیکیشن لنز (Lenz)|اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

اپلیکیشن لنز اپلکیشن مشابه فیلیمو برای تماشای فیلم و سریال و برنامه‌های مستند ایرانی و خارجی می‌باشد. مسابقات و برنامه‌های ورزشی و فرهنگی در لنز به صورت زنده پخش می‌شوند. در این برنامه می‌توانید با توجه به زمانبندی که برای برنامه‌های زنده از قبل تعیین کرده اید را به طور خودکار ضبط کنید. همچنین اگر موفق نشوید یک برنامه را تماشا کنید، تا ۷ روز بعد از پخش در بخش آرشیوها به آن دسترسی خواهید داشت.

در اپلیکیشن لنز می‌توانید برنامه مورد علاقه خود را به فهرست «علاقه‌مندی» اضافه کنید تا در آینده راحت‌تر به آن‌ها دسترسی داشته باشید. می‌توانید برنامه‌های زنده را به عقب بازگردانید و یا متوقف کنید و ادامه آن را در زمان مناسب تماشا کنید. ایجاد اکانت در برنامه لنز رایگان است ولی برای تماشای فیلم و سریال باید اشتراک آن را خریداری کنید.

اپلیکیشن لنز را بدون هزینه دانلود نمایید تا هر لحظه ودر هر کجا که هستید به مجموعه‌ای از جدیدترین و بهترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی، پخش مستقیم مسابقات ورزشی و برنامه‌های زنده تلویزیونی را تماشا و به راحتی دسترسی داشته باشید.

همچنین بخوانید : 4 روش آسان برای دانلود فیلم از یوتیوب

5 –اپلیکیشن سیمای همراه (SimayeHamrah) |اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

سیمای همراه اپلیکیشنی بسیار جالب و فارسی مخصوص سیستم عامل اندروید است که این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که به صورت آنلاین برای مشاهده‌ی 60 شبکه‌ی تلویزیونی از جمله شبکه‌های سراسری، استانی،دیجیتال، برون مرزی و به همراه 20 شبکه‌ی رادیویی صدا و سیما بپردازید.

اپلیکیشن سیمای همراه محصولی از شرکت رهپو است و یکی دیگر از نرم افزارهای شبیه فیلیمو است که می‌توانید از آن برای مشاهده و دانلود فیلم و سریال‌های داخلی و خارجی وکلیپ‌های سرگرم کننده و انیمشین استفاده کنید و یا آن‌ها را با دیگران در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. امکان نظر دادن برای فیلم و سریال و کلیپ‌ها وجود دارد. امکان جستجو با توجه به ژانرهای مختلف برای همه دسته‌های موجود نیز امکان پذیر است.

با نصب و اجرای نرم افزار سیمای همراه  برروی موبایل یا تبلت اندرویدی خود به سریع ترین و آسان‌ترین شکل و زمان ممکن می‌توانید به شبکه‌های تلویزیون دسترسی داشته باشید و بدون قطعی و با سرعت خوب به مشاهده آن‌ها بپردازید.

7- اپلیکیشن فیلیمو (Filimo)

در این اپلیکیشن می‌توانید با توجه به علاقه مندی خود دسته بندی‌های ویدیویی را انتخاب کنید و ویدیوی مورد نظرتان را تماشا و یا دانلود نمایید.
همچنین آنونس و تیزر جدیدترین فیلم های سینمایی و سریال ها و به روزترین ویدیوهای آموزشی را می‌توانید مشاهده کنید.

8- اپلیکیشن تماشاخانه (Tamashakhane)|اپلیکیشن های فیلم و سریال ایرانی با اینترنت رایگان

در این اپلیکیشن می توانید با توجه به علاقه مندی خود دسته بندی های ویدیویی را انتخاب کنید و ویدیوی مورد نظرتان را تماشا و یا دانلود نمایید.
همچنین آنونس و تیزر جدیدترین فیلم های سینمایی و سریال ها و بروزترین ویدیوهای آموزشی و سرگرمی در این اپلیکیشن برای استفاده ی کاربران گرامی قرار داده شده است.

بهترین اپلیکیشن‌های دانلود رایگان فیلم و سریال خارجی چیست؟

  • برنامه‌های دانلود رایگان فیلم و سریال زیادی وجود دارد که برای شما امکان دانلود وتماشای فیلم و سریال‌های خارجی به صورت رایگان را می‌دهد از بهترین اپلیکیشن‌های رایگان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
  • Tubi TV
  • SnagFilms
    Popcornflix
  • Sony Crackle
  • Yidio

اگر شما هم علاقمند به اپلیکیشن‌های رایگان هستید کافی است تنها یک اپلیکیشن مناسب برای پخش فیلم و سریال‌های روز را بر روی تلفن همراه خود نصب و اجرا نمایید و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توانید فیلم مورد نظر خود را از طریق این اپلیکیشن‌ها که برای شما معرفی نمودیم تماشا کنید.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

2 نظر

  1. خیلی کاربردی و جامع، دستتون دردنکنه❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *