زیباترین و محبوب ترین گل ها برای روز پدر

با نزدیک شدن به 13 رجب، بسیاری از افراد هستند که به دنبال زیباترین و محبوب ترین گل ها برای روز پدر می گردند و گاهی در میان تنوع بالای گل ها دچار تردید می گردند که چه نوع گلی تهیه نمایند به همین دلیل امروز در این مقاله از وبسایت نیمه شب، به راهنمایی کامل انتخاب بهترین گل ها خواهیم پرداخت اما پیش از آن؛ مروری اجمالی بر برخی نکات، ضروری است.
 زیباترین و محبوب ترین گل ها برای روز پدر
نکاتی در انتخاب گل مناسب برای روز پدر
از آنجا که قرار است پدر خود را حسابی خوشحال کنید، بهتر است چند نکته در مورد هدیه دادن گل در روز پدر را بدانید تا هدیه شما حسابی جذاب شود.
برجسته بودن: برای انتخاب گل مناسب روز پدر به سراغ گل‌هایی بروید که رنگ‌هایی عمیق و پررنگ داشته باشد. رنگ‌هایی مثل مارون، قرمز، بنفش و حتی ترکیب صورتی و زرد بسیار مناسب هستند، اما سعی کنید از رنگ‌های ملایم و ملیح مثل صورتی و یاسی دوری کنید. بهتر است به‌سراغ رنگ‌های خنثی مثل سفید هم نروید.
مستحکم بودن: به دنبال گل‌هایی باشید که ساختار آن‌ها محکم و قوی باشد. گل‌های ظریف معمولا برای مردان مناسب نیستند.
گلدان مناسب: اگر گل خود را در گلدان هدیه می‌دهید، برای انتخاب و خرید گلدان سراغ گلدانی بروید که ظریف و شکننده نباشد. گلدان‌های چوبی و فلزی انتخاب‌های خوبی هستند که می‌توانند مردانه‌تر تصور شوند.
هدیه برای بابا
چند نمونه از بهترین‌ گل‌ها برای خرید گل روز پدر
اگر قصد خرید گل روز پدر را دارید ولی در انتخاب نوع گل مناسب تردید دارید نگران نباشید زیرا در این جا به چند نمونه از گل‌های مناسب برای این روز اشاره خواهیم نمود تا شما بتوانید بهترین گل را به پدر خود هدیه دهید و او را خوشحال کنید.
از بهترین گل ها برای روز پدر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
گل رز: شما می‌توانید برای هر مناسبتی از جمله روز پدر، گل رز تهیه کنید اما در نظر داشته باشید بهترین رنگ گل رز برای پدرها گل‌های رز آبی و سفید می‌باشد زیرا ترکیب جالب و زیبایی را به وجود خواهد آورد.
گل ارکیده: یک نمونه دیگر از مناسب ترین گل روز پدر ارکیده است که رنگ بندی‌های مختلف دارد و شما می‌توانید از یک رنگ یا ترکیب رنگ‌های مختلف آن برای زیبا تر شدن دسته گل استفاده کنید.
گل پیونی: با هدیه دادن گل پیونی در وجود پدرتان احساس احترام و صمیمیت را به وجود خواهید آورد.
گل میخک: گل میخک با رنگ بندی‌های متنوع و زیادی که دارد می‌تواند در کنار گل‌های دیگر قرار گیرد و یا به تنهایی دسته گل روز پدر را زیبا کند.
گل لاله: گل‌های لاله یکی از بهترین انتخاب‌ها برای گل روز پدر است زیرا شما با هدیه دادن لاله سفید که نماد بخشش و گذشته است از پدرتان به خاطر تمام بخشش‌ها و گذشت هایش تشکر می‌کنید همچنین لاله زرد نیز پیشنهاد خوبی است زیرا به معنای دارا بودن افکار شاد و خلاق است.
گل بنفشه: برای آن که به پدر خود نشان دهید که در تمامی مراحل زندگی از توصیه و نصیحت‌های او استفاده می‌کنید بهتر است یک دسته گل پر از گل های بنفشه را هدیه دهید تا حس وفاداری و دوست داشتن را به خوبی منتقل نمایید.
زیباترین و محبوب ترین گل ها برای روز پدر
زنبق سفید: یکی دیگر از پیشنهادها برای خرید گل روز پدر زنبق سفید است زیرا این گل برای بیان کردن میزان علاقه و مهربانی شما بسیار مناسب است.
گل ارکیده سفید: اگر قصد دارید گلی را برای روز پدر انتخاب کنید که فارق از بحث جنسیت باشد، گل ارکیده انتخاب بسیار مناسبی است. رنگ گل مناسب روز پدر در این گل، رنگ سفید است. خاصیت گل ارکیده سفید این است که با وجود پیچیدگی‌هایی که در آن دیده می‌شود، باز هم یکی از محبوب‌ترین گل‌ها است. با انتخاب این گل برای روز پدر، به فرد متقابل حس برجسته بودن، خلوص و جسارت را هدیه خواهید داد. اگر قصد دارید گل ارکیده سفید را به این صورت که در گلدان قراردارد به پدر یا همسر خود هدیه دهید، باید گفت شرایط نگهداری از آن بسیار سخت است.
گل داوودی قرمز: حالت گل داوودی به این شکل است که گلبرگ‌های آن بسیار پر بوده و در کنار هم به‌صورت متحد قرار دارند. همین شکل منسجم گلبرگ‌های گل داوودی باعث می‌شود که به آن یک حس مردانه و قوی بودن بدهد. رنگ قرمز این گل به این شکل است که هر چشمی را به سمت خود خیره می‌کند که دلیل آن، عمق داشتن رنگ گل است. با این ویژگی‌هایی که از این گل نام برده شد، دیگر لازم نیست برای انتخاب گل مناسب روز پدر تامل کنید.
گل مرغ بهشتی: با هدیه دادن این گل به پدر و همسر خود، می‌توانید نهایت عشق خود را به آن‌ها ابراز ‌کنید. ظاهر فریبنده و زیبا این گل باعث شده که به این نام معروف باشد. وجود رنگ‌های مختلف در آن می‌تواند توجه هر بیننده‌ای را جلب کند. نماد عشق به پدر از ویژگی‌های بارز این گل است. نکته مهمی که در این بخش وجود دارد این است که نگهداری از گل مرغ بهشتی هم مانند گل ارکیده سخت بوده و برای رشد نیاز به شرایط خاصی دارد.
هدیه برای مردان
ژربرا: رنگ‌بندی زیاد این گل باعث شده که بتوان آن را برای گل مناسب روز پدر، انتخاب خوبی دانست. معمولا از این گل درون دسته گل‌ها استفاده می‌شود که زیبایی کار را دوچندان می‌کند. از رنگ‌بندی زیبا این گل می‌توان رنگ‌های نارنجی، صورتی، زرد، قرمز و… را نام برد که بهترین گل از این دسته برای انتخاب روز پدر، گلی با طیف نارنجی و قرمز است.
اسپاتی فیلوم: اغلب افراد این گل را به‌عنوان یک گیاه آپارتمانی همراه با گلدان مناسب آن هدیه می‌دهند. اگر قصد دارید گلی را انتخاب کنید که شرایط نگهداری از آن راحت باشد، گل اسپاتی فیلوم دقیقا همان چیزی است که شما می‌خواهید. ظاهر این گل به این شکل است که رنگ سفید داشته و بالای آن تیز است. وسط این گل سفید، رنگ زرد وجود دارد که باعث شده جذابیت آن را دوچندان کند.
ادریسی سفید: رنگ این گل به صورتی است که می‌توانید بدون اینکه بحث جنسیت را در نظر بگیرید، آن را به هر شخصی هدیه بدهید. ظاهر کلاسیک این گل باعث می‌شود که برای مردان هم هدیه خوبی باشد. زمانی که قصد دارید این حس را به پدر خود بدهید که قدردان زحمات او هستید و بخواهید احساس خود را به راحتی ابراز کنید، می‌توانید گل ادریسی سفید را به او هدیه دهید.
بیشتر بخوانید: تاپ ترین پیشنهاد کادو برای روز پدر و‌ مرد
کوکب سیاه: کوکب سیاه را می‌توانید به چشم یک گل مناسب روز پدر ببینید. رنگ قرمز تیره این گل باعث شده که به کوکب سیاه معروف باشد. برخی از افراد این سوال را می‌پرسند که آیا این گل زیاد از حد خشن و تیره نیست؟ باید گفت اگر تنها برای یکبار از این گل در دسته گل یا باکس گل استفاده کنید، خواهید دید که زیبایی خیره کننده آن جذب‌تان می‌کند.
آنمون سفید: ظاهر خاص و زیبا این نوع گل به این دلیل است که رنگی سفید داشته و درون آن یک رنگ تیره به کار برده شده است. یکی از انواع شقایق‌ها، گل آنمون سفید است. با هدیه دادن این گل قطعا این منظور را به طرف مقابل خود می‌رسانید که برایتان فرد مهمی است.
سوالات پرتکرار شما در مورد گل های مناسب روز پدر
آیا هدیه دادن گل در روز پدر مناسب است؟
بله، شک نکنید هر پدری از هدیه گرفتن گل در روز پدر خوشحال خواهد شد. درست است که تفکرات سنتی هدیه دادن گل را بیشتر مناسب خانم‌ها می‌دانند، اما مردان نیز از دریافت گل خوشحال می‌شوند و گل برایشان جذاب و لذت‌بخش است.
چه رنگ گلی برای روز پدر مناسب است؟
بهتر است از رنگ‌هایی عمیق و غلیظ استفاده کنید. رنگ‌های ملیح و پاستلی معمولا برای مردان مناسب نیست و بهترین گل، گلی است با رنگ های شاد و زنده.
گل مناسب روز پدر کدام است؟
در مجموع بهتر است گل‌هایی انتخاب کنید که نیاز کمی به نگهداری، ساختاری محکم و تطبیق پذیری با شرایط مختلف را داشته باشد مانند گیاهان خانواده ساکولنت‌ها و برخی گیاهان آپارتمانی نظیر زامیفولیا و برگ قاشقی.
بیشتر بخوانید: بهترین و هیجان انگیز ترین ایده های هدیه برای روز مرد و پدر
سخن پایانی
هرکسی هدیه گرفتن گل را دوست دارد. مردان نیز از این قاعده جدا نیستند، اما باورهای کلیشه‌ای و اشتباه می‌گویند که گل برای زنان است و هدیه دادن گل به مردان رفتار مناسبی نیست. گاهی این تفکرات اشتباه باعث می‌شود تا نتوانید عشق، دوستی، وفاداری و بسیاری دیگر از احساسات خوب خود را با گل‌ها بیان کنید و هم خودتان و هم عزیزنتان را از این حس خوب محروم کنید. بنابرین روز پدر و روز مرد بهانه خوبی برای شکستن این کلیشه اشتباه است و شما می‌توانید در این روز با خرید گل و هدیه دادن آن ذوق و احساسات خود را بیان کنید و پدر یا همسر خود را به وجد آورید.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

آزمون تافل تضمینی شرکت مهاجرتی هومان ویزا

آزمون تافل تضمینی با شرکت مهاجرتی هومان ویزا | تسویه پس از دریافت کارنامه قبولی

جهت مطالعه کامل مقاله آزمون تافل تضمینی و ارتباط با کارشناسان شرکت مهاجرتی هومان ویزا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *