بنر تبلیغاتی بالای مقاله

ایده های خلاقانه پولساز

امروز می خواهیم چند ایده پولساز و خلاقانه را بررسی کنیم. بیشتر این ایده ها ثابت شده و آزمایش خود را پس داده اند.

1. عکس های خود را بفروشید

آیا شما چشمی تیزبین دارید؟ آیا عکس های شما موزه ای شایسته هستند؟ خب اگر به هر یک از این سوال ها پاسخ مثبت داده اید، می توانید عکس های خود را به شرکت های سهام عکاسی مانند Shutterstock ، iStock ، Adobe و سایر شرکت های مشابه بفروشید . واقعاً مهم نیست که حرفه ای هستید یا تازه کار. هنوز فرصت کسب درآمد دارید. شیوه کار بیشتر آنها بر اساس تعداد دانلود های عکس شما است. هر بار که شخصی عکس شما را دانلود کند، درصدی به شما پرداخت می شود.

2. اتاق خود را اجاره دهید

اگر در محل زندگی خود یک اتاق اضافی دارید و می خواهید مقداری درآمد جانبی کسب کنید، به اجاره دادن آن فکر کنید. اگر اهل مسافرت های زیاد هستید حتی می توانید روی اجاره دادن کل خانه حساب کنید تا در حالی که خانه نیستید مقداری پول بدست آورید که بتواند به شما در پرداخت هزینه ها کمک کند. این راهی عالی برای کسب پول اضافی و مسافرت رایگان است.

3- مهارت های خود را بفروشید

آیا صدایی دارید که همه از آن تعریف می کنند؟ آیا شما یک طراح گرافیک با استعداد هستید که می تواند از هر مفهومی استفاده کند و آن را زنده کند؟ در این صورت، سایت هایی مانند Task Rabbit  و Thumbtack بسترهای خوبی برای فروش مهارت های شما هستند. این ایده فقط به کسانی که مهارت هنری دارند محدود نمی شود. می توانید خدمات ویرایش، خدمات پژوهشی، حروفچینی و… برای سایت هایی مثل انجام میدم و پونیشا انجام دهید و درآمد خوبی کسب کنید.

4. کلاس آنلاین برگزار کنید

چه تازه کار خود را شروع کرده باشید و چه یک حرفه ای باشید، چیزی وجود دارد که در آن مهارت دارید! این یک واقعیت است زیرا حتی اگر این چیزی باشد که هرگز به خاطر آن اعتبار نیافته باشید، به احتمال زیاد مهارتی دارید که برای دیگران ارزشمند به نظر می رسد. استفاده از این مهارت برای ایجاد درآمد اضافی به لطف سیستم عامل هایی مانند SkillShare ، Udemy و Teachable.com امکان پذیر است. بسیاری از کارشناسان برجسته از این روش به عنوان یک روش سودآور برای کسب درآمد استفاده می کنند اما برای استفاده از این گزینه نیازی نیست که یک متخصص عالی باشید.

ایده پولساز

5. یک خریدار مخفی شوید

اگر حافظه فوق العاده ای دارید، می توانید به جزئیات توجه کنید و از آنچه می بینید و تجربه می کنید گزارش دهید. در این صورت کسب درآمد به عنوان یک خریدار مخفی برای شما یک ایده پولساز است. خریدار مخفی بودن به همین سادگی است که در شرکتی که این سرویس را ارائه می دهد ثبت نام کنید، سپس به فروشگاه های مختلف بروید و تجربه خود را به عنوان مشتری گزارش دهید. شما برای بصیرت خود حقوق می گیرید و در عین حال می توانید از برخی وعده های غذایی رایگان، مسافرت و خرید لذت ببرید نه تنها درآمد و هدیه کسب می کنید بلکه به بهبود نحوه برخورد با مشتریان واقعی نیز کمک می کنید.

6. پرستار بچه ها شوید

به دنبال مادران و پدرانی باشید که شاغل هستند و فرزندان کوچک زیر پنج سال دارند. آنها به احتمال زیاد به شما خواهند گفت که آخرین باری که از یک شب آرام و خواب راحت لذت برده اند را به خاطر نمی آورند. ارائه خدمات خود به این افراد نه تنها یک کار پردرآمد خواهد بود بلکه انجام آن نیز آنقدرها سخت نیست و به مهارت خاصی نیاز ندارد؛ فقط باید کمی صبور باشید! اگر تجربه زیادی در مراقبت از کودکان دارید و رابطه تان با آنها خوب است، هرچه سریع تر این ایده پولساز را امتحان کنید.

7. برای گوش دادن حقوق بگیرید

اگر عاشق موسیقی هستید، این کنسرت را دوست خواهید داشت. کافی است به سایت Slicethepie.com سر بزنید و شروع به بررسی هنرمندان و گروههای موسیقی کنید تا پول اضافی کسب کنید. پرداخت شما به ازای هر بازبینی بر اساس کیفیت بررسی هایی است که در سایت انجام می دهید، بنابراین ایجاد اعتبار شما ممکن است کمی طول بکشد. اما طبق نظر Slicethepie ، “هرچه نظر شما بهتر باشد، پرداخت پاداش بیشتر خواهد بود.” این سایت همچنین یک برنامه ارجاع ارائه می دهد که اگر هر یک از دوستان شما با استفاده از کد ارجاع شما ثبت نام کرده و نظراتش را بنویسد، در ازای هر بازبینی پاداش دریافت خواهید کرد.

8. مردم را به مقصد برسانید

اگر امرار معاش آن چیزی نیست که شما دنبال آن هستید، رانندگی همچنان می تواند به شما کمک کند که به صورت پاره وقت درآمد داشته باشید.

بیشتر بخوانید: پولساز ترین شغل های جهان

 

FavoriteLoadingپسندیدم
بنر تبلیغاتی پایین مقاله

درباره‌ی مهدیس ملک زاده

مهدیس ملک زاده هستم، دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر، فعالیتم در زمینه تولید محتوا را به تازگی در تیم حرفه ای نیمه شب آغاز کرده ام و سعی می کنم به صورت مستمر اطلاعات و تجربیاتم را در این حرفه افزایش دهم.

همچنین ببینید

چاپ بوم

چاپ بوم کنواس چیست؟

چاپ بوم یکی از بهترین روش ها برای چاپ عکس مورد علاقتان و نصب آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.