نمایشگاه CES 2022

نمایشگاه CES 2022 به صورت حضوری و در لاس وگاس و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

CES 2022، لاس وگاس

پس از یک رویداد کاملاً آنلاین در سال 2021، نمایشگاه Consumer Electronics Show (CES) به لاس وگاس باز می گردد:

انجمن فناوری مصرف کنندگان روز چهارشنبه با اعلامیه ای آن را رسمی کرد. CES 2022 از ۱۱ ام تا ۱۴ ام ژانویه سال آینده برگزار میشود.
حدود 1000 شرکت متعهد شده اند که ابتکاری ترین فن آوری های خود را در لاس وگاس به نمایش بگذارند و شرکت ها همچنان به ثبت نام ادامه می دهند. شرکت کنندگان انتظار دارند مارک های جهانی از جمله آمازون، AMD، AT&T ، دایملر AG ، گوگل، هیوندای، IBM ، اینتل، لنوو، ال جی، پاناسونیک، کوالکام، سامسونگ و سونی را مشاهده کنند. شرکتهایی از جمله Caterpillar ، Indy Autonomous Challenge و Sierra Space (زیرمجموعه شرکت سیرا نوادا) در نظر دارند اولین حضور خود را در سال 2022 در لاس وگاس انجام دهند. Park Eureka هم قرار است با استارتاپ هایی از از فرانسه، ایتالیا، هلند و کره جنوبی برگردد.

CES 2022
بینندگان در خانه می توانند برخی از سخنرانی ها و اطلاعیه ها را پخش کنند، که این یک لطف الهی است به افرادی که در مورد فناوری اطلاعات کنجکاو هستند و اعضای رسانه ای که ممکن است برای شرکت در یک کنگره در ژانویه احساس امنیت نکنند.
حال ممکن است از خود بپرسید: CES حضوری با رعایت ایمنی کرونا چگونه کار خواهد کرد؟ بیش از 50 درصد بزرگسالان در ایالات متحده حداقل یک دوز واکسن دریافت کرده اند و حتی با نگرانی های اخیر در مورد تردید واکسن، این تعداد از اکنون تا ژانویه افزایش خواهد یافت. هنوز هم ممکن است اقدامات احتیاطی تا آن زمان لازم باشد. در اینجا تمام گفته های CTA در مورد آن وجود دارد:

سی تی ای(CTA) علاوه بر دستورالعمل های ایالتی و محلی، دستورالعمل های مربوط به اقدامات ایمنی ویروس کرونا را از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها نیز بررسی خواهد کرد. CTA نیز طبق قوانین فدرال، ایالتی و محلی قابل اجرا، برنامه های CES را متناسب با آن ها تطبیق داده و به روزرسانی ها را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارد.

به عبارت دیگر، ما نمی دانیم کرونا چگونه بر حضور در CES 2022 تأثیر می گذارد. شاید شرکت کنندگان مجبور به ماسک زدن باشند و شاید هم نه. شاید تعداد شرکت کنندگان محدود شود، اما دوباره، شاید نه. این یک وضعیت سیال است. صرف نظر از این، اگر در ژانویه سال گذشته با چند شب بی خوابی به وگاس سفر نکردید، می توانید سال آینده دوباره این کار را انجام دهید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *