12 اپلیکیشن برتر ادیت عکس برای اندروید

امروزه گوشی های اندروید جز پر طرفدار ترین گوشی های روز دنیا گشته است که یکی از اپلیکیشن های پر کاربرد این گوشی ها اپلیکیش ادیت و ویرایش است ، در اندروید سه نوع ویرایشگر عکس وجود دارد. نوع اول آن که سعی دارد با قدرت ویرایشگرهای عکس دسک تاپ مانند Adobe Lightroom CC رقابت کنند. نوع دوم یک ویرایشگر سبک تر مانند Snapseed است که اصول اولیه را انجام می دهد و سعی می کند کار را برای شما انجام دهد. سرانجام ، ویرایشگرهای عکس فیلتر رسانه های اجتماعی است که کار زیادی انجام نمی دهند اما برخی از جلوه های جالب را به آنها اضافه می کنند. اما پس از این سه نوع اصلی  ویرایشگر و به دنبال استقبال فراوان کاربران ، مدل های دیگر از آن روانه بازار گشت که ما امروز به معرفی 15 اپلیکیشن برتر ادیت عکس برای اندروید می پردازیم ، با ما همراه باشید.

نرم افزار ادیت اندروید

1-Adobe Apps

این برنامه طی دو سال گذشته تعداد زیادی ابزار ویرایش را منتشر کرده است. از جمله بهترین برنامه های ویرایشگر عکس که داخل آن موجود است شامل Adobe Photoshop Express ، Adobe Photoshop Mix و Adobe Lightroom که هر یک از آنها دارای ویژگی های مختلفی برای کمک به شما در انجام کارها است. شما قادر خواهید بود کارهای ساده ای مانند از بین بردن قرمزی چشم برای ویرایش فایل های RAW گرفته شده توسط تلفن هوشمند یا دوربین DSLR خود را انجام دهید. Adobe Lightroom مخصوصاً مرتباً با ویژگی های جدید به روز می شود. تنها تذکر احتمالی این است که برخی از آنها برای استفاده از همه ویژگی ها به اشتراک Adobe Creative Cloud نیاز دارند. کسانی که از Adobe CC استفاده می کنند قطعاً باید این موارد را دریافت کنند زیرا به هر حال با اشتراک CC در آنها گنجانده شده است.

AirBrush-2

AirBrush گزینه ای عالی برای ویرایش عکس های افراد است. این برنامه بسیاری از ویژگی های متمرکز بر چهره افراد مانند از بین بردن جوش ، صاف شدن پوست ، از بین بردن قرمزی چشم و عملکرد روشن کننده دندان و چشم دارد.در این برنامه نیز یک حالت بوکه نیز وجود دارد که هر عکس را به پس زمینه تار تبدیل می کند. علاوه بر این ، این برنامه دارای یک عملکرد دوربین جداگانه است که به شما امکان می دهد عکس را قبل از گرفتن آن ویرایش کنید. بنابراین ، می توانید سلفی خود را در دوربین قرار دهید و سپس قبل از گرفتن محصول نهایی ، ویرایش کنید.

3-Fotor Photo Editor

Fotor یکی از برنامه های طولانی این لیست است و وبلاگها و لیستهای زیادی وجود دارد که Fotor را به عنوان گزینه باید فهرست کنند. در این ابزار ویرایش واقعی بسیار بیشتر از اکثر موارد است و شامل قابلیت افزایش عکس ها با یک ابزار یا یک ضربه برای راحتی شما است. برخی از ابزارهای دیگر عبارتند از: برش ، چرخش ، روشنایی ، درخشندگی ، اشباع ، قرار گرفتن در معرض ، سیاه سفید ، سایه ، نورهای برجسته ، دما ، رنگ ، که علاوه بر اینها بیش از 100 فیلتر برای انتخاب وجود دارد که قطعاً ارزش انتخاب دارد. تنها نکته منفی این برنامه این است که این برنامه باعث می شود برای استفاده از آن وارد سیستم شوید و یکی از گرانترین برنامه های ویرایشگر عکس است.

4-InShot Photo Editor Pro

این برنامه یک ویرایشگر نسبتاً مناسب است. این ویرایشگر سبک جدیدی است که دارای موارد زیادی مانند فیلترها ، برچسب ها و جلوه های دیگر از این دست است. این برنامه همه این جلوه ها را به صورت طرح فروشگاهی در خود جای داده است و می توانید مواردی را که می خواهید بارگیری و انتخاب کنید. البته ، برخی از آنها فقط در اشتراک حرفه ای قابلیت دسترسی دارند و در واقع ویرایش برخی از عکس ها را انجام می دهد. با استفاده از این برنامه می توانید کارهایی مانند روتوش عکس و برش از تصویر را انجام دهید که علاوه بر آن این برنامه اصول دیگر مانند برش و موارد دیگر را در بر می گیرد.

5-LightX Photo Editor

LightX یکی از برنامه های ویرایشگر عکس در آینده است که  موفقیت گسترده ای در iOS دارد. همچنین چندین ویژگی مناسب نیز در این برنامه وجود داردکه شامل تغییر دهنده زمینه ، جلوه های پاشش رنگ و طیف وسیعی از ابزارهای کشویی مانند تعادل رنگ ، سطح و منحنی است. با استفاده از این برنامه حتی می توانید عکس ها را با هم ادغام کنید و قابلیت های دیگری که در این برنامه وجود دارد عبارتند از  امحا و ایجاد ویژگی های تاری ، کلاژ عکس ، دستکاری شکل و برچسب این برنامه هنوز در مرحله بتا است که این بدان معناست که در بارگیری آن فعلا اشکالاتی وجود دارد که با توجه به ویژگی های خارق العاده آن در نهایت باید در میان انواع ویرایشگر برتر عکس قرار گیرد.

6-Motionleap

Motionleap (پیش از این Enlight Pixaloop) یک برنامه عکاسی به قول معروف شسته و رفته و دارای ترفندهای بسیار جالب است که در آن با کمک چند ضربه تند وشدید و یا زدن ساده ، عکسهای ساکن را به تصاویر سبک GIF یا متحرک تبدیل می کند. این اثر با مواردی مانند آب یا ابر بهترین کار را می کند ، اما حالات دیگری نیز برای استفاده در آن وجود دارد. برخی از ویژگی های دیگر شامل افزودن عناصری است که قبلاً وجود نداشته و پوشه هایی که می توانند به فضای عکس اضافه شونداگر چه این کار باعث قرمز شدن چشم یا برش عکس شما نمی شود. با این حال ، توانایی اضافه کردن برخی از جلوه های اضافی به نوعی زیبا است. تنها نکته منفی واقعی این برنامه هزینه گزاف آن است.

اپلیکیشن ادیت عکس اندروید

7-PhotoDirector Photo Editor

PhotoDirector ورود جدیدتری (به طور نسبی) به فضای ویرایش عکس در Android داشته است که این یک آیتم بسیار خوب است.این برنامه مانند Fotor ، بیشتر از فیلترها به پیشرفت های دستی متمرکز است و یکی از مزایای عالی آن این است که شما برای ویرایش صحیح عکس های خود به اسلایدرهای HSL ، کانال های رنگی RGB ، تعادل رنگ سفید و موارد دیگر نیز دسترسی دارید. همچنین در این برنامه لغزنده هایی برای تن ، روشنایی ، تاریکی ، نوردهی و کنتراست برای ویرایش دقیق تر وجود دارد. این برنامه بسیار قدرتمندتر از برنامه های دیگر است و باید برای کسانی که چیزی فراتر از فیلتر می خواهند گزینه بسیار مناسبی باشد.

8-Photo Effects Pro

Photo Effects Pro قطعاً ویرایشگر کسانی است که دوست دارند با فیلترها ، جلوه ها ، برچسب ها و مواردی از این دست بازی کنند. این برنامه دارای بیش از 40 فیلتر و افکت و همچنین امکان افزودن متن ، برچسب ها و قاب ها نیز می باشد که در آن ویژگی های ویرایش در واقع بسیار اساسی است و با این حال ، توسعه دهندگان اخیراً برنامه را مجدداً ویرایش نمودند که با حذف چند فیلتر و ویژگی های محبوب همراه شد و این برنامه یک حسن بسیار بزرگی که پیدا نمود این بود که به صورت رایگان عرضه شد.

9-Photo Lab Picture Editor

Photo Lab برنامه ای است که کاملاً خوب عمل می کند و دارای بیش از 640 فیلتر ، فریم و جلوه برای عکس های شماست که باعث می شود در بین بزرگترین مجموعه های موجود در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد. با استفاده از این برنامه می توانید مونتاژهایی ایجاد کنید و عکسها را به آرامی ویرایش کنید و جلوه هایی را بهم بچسبانید تا چند عکس منحصر به فرد برای به اشتراک گذاری  ایجاد کنید.

10- Photo Mate R3

Photo Mate R3 جانشین معنوی Photo Mate R2 است که به عنوان یکی از بهترین ویرایشگران عکس در این لیست جای گرفته است. البته این برنامه  هنوز نسبتاً جدید است و دور از انتظار نیست که با گذشت زمان پیشرفت کند و بهتر شود. در حال حاضر ، شما با کمک این برنامه به مجموعه ای کاملاً قدرتمند از ابزارهای ویرایش ، از جمله همه اصول اولیه دسترسی خواهید داشت و همچنین این برنامه دارای پشتیبانی بومی از پرونده های RAW است که برای عکاسان بسیار مناسب است. از مزایای دیگر این برنامه این است که با یک مجموعه لنز ارائه می شود بنابراین به راحتی می توان مشکلات لنز از جمله انحراف رنگی ، پرش و تاری و … را برطرف کر و تنها نکته منفی این برنامه این است که سایر ویرایشگران عکس نیز از ویژگی های مشابه برخوردار می شوند.

11-PicsArt

PicsArt نرم افزار تازه ظهور کرده ای به بازار نیست و برای مدت زمان طولانی وجود داشته است و تاکنون بیش از 250 میلیون بارگیری از آن صورت گرفته است و خوشبختانه ، توسعه دهندگان برای به روز نگه داشتن برنامه ، کار مناسبی را در به روزرسانی برنامه انجام داده اند که با کمک این برنامه بسیاری از موارد معمول از جمله ابزار ویرایش نور و همچنین فیلترها ، متن ، برچسب ها و کلاژها را پیدا خواهید کرد. این برنامه دارای بیش از 100 ابزار ویرایش و همچنین جامعه ای از افراد خلاق برای به اشتراک گذاشتن موارد با آنها است و از مزایای این برنامه این است که از این برنامه می توانید برای تولید gif های متحرک و حتی کشیدن عکس روی عکس های خود استفاده کنید که این یک گزینه قوی با بسیاری از ویژگی ها است که علاوه بر ویژگی های فوق تعداد زیادی ابزار عکس دیگر در این برنامه وجود دارد که با آنها می توانید عکس های ویرایش شده بسیار زیبایی را خلق کنید.

بهترین برنامه ویرایش اندروید

Pixlr-12

Pixlr توسط AutoDesk ، معروف به Pixlr Express ، ویرایشگر عکس قدرتمندی است که کاربران بسیاری به علاقمندان به برنامه های ویرایشی عکس بارها و بارها آن را توصیه نموده اند. این  برنامه یکی از بهترین ابزارهای تقویت  لمسی است که وجود داشته و همچنین شامل تعداد زیادی ویژگی و ابزار دیگر است که می توان استفاده نمود در این برنامه  فیلترهایی نیز وجود دارد ، اگرچه خود برنامه هوشمندانه آنها را به عنوان “پوشش” پنهان می کند . این برنامه  همچنین شامل ابزارهای ویرایش لوازم آرایشی مانند لکه های برطرف کننده و سفید کننده دندان است که با این تفاسیر جز یکی از بهترین برنامه های ویرایشگر عکس قرار می گیرد که در چنته خود همه چیز برای همه ی سلیقه ها در بر دارد.

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

آموزش کامل کیف پول متاماسک

آموزش کامل کیف پول متاماسک

متاماسک یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های رمزارز است که به عنوان محلی برای ذخیره اتریوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *