10 آنتی ویروس برتر اندروید

در این مقاله اپلیکیشن هایی را معرفی میکنیم که تلفن همراه اندروید شما را ایمن نگه میدارند.
دستگاه های الکترونیکی ما اغلب هدف حملات مخرب هستند، دستگاه های اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
آنها در معرض تهدیدات ناشی از منابع مختلف – شبکه های عمومی ناامن، برنامه های مخرب یا وب سایت های آلوده قرار دارند. به همین دلیل ، توصیه می شود که آنتی ویروس خوبی بر روی دستگاه (های) Android خود نصب کرده باشید.
ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید بهترین انتی ویروس های موجود کدامند؟

1. Avast Mobile Security
آنتی ویروس اندروید
محافظ برتر به صورت رایگان
Avast یکی از آنتی ویروس های قدیمی است، و در طول زمان رایانه های شخصی را از تهدیدات خارجی در امان نگه داشته است، این کمپانی یک محصول عالی برای محافظت از دستگاه (های) اندرویدی شما نیز تولید کرده است. که بهترین قسمت آن این است که به صورت رایگان در دسترس است و این نسخه رایگان توسط تبلیغات پشتیبانی می شود اما شما می توانید با پرداخت هزینه ماهانه یا سالانه آنها را حذف کنید.
نسخه رایگان اندروید نه تنها اسکن (از جمله برنامه های سیستم) و نظارت بر بدافزار و آسیب پذیری ها را فراهم می کند، بلکه مجموعه ای از ویژگی های مفید دیگر را نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید تماس های ناخواسته را فیلتر کرده و امنیت Wi-Fi خود را تأیید کنید. همچنین یک جعبه ابزار ضد سرقت وجود دارد که می توانید در صورت گم کردن یا دزدیده شدن دستگاه خود، آن را قفل کنید و یا محتوای آن را پاک کنید.

2. Bitdefender Antivirus Free
بهترین آنتی ویروس اندروید
به تنظیمات اضافی نیاز ندارد.
ضربه کم به باتری.
Bitdefender یکی دیگر از برنامه های مشهور در زمینه امنیت اینترنت است که تعداد زیادی محصول برای نیازهای مختلف امنیتی دارد.
یکی از آنها برنامه آنتی ویروس رایگان برای دستگاه های اندرویدی است.
این برنامه کاربردی قابلیت محافظت در برابر بدافزار و قابلیت اسکن ابری را فراهم می کند که به وجود اورنده امنیت Bitdefender Mobile Security است. برنامه ها هنگام نصب به طور خودکار اسکن می شوند و به تنظیمات خاصی نیاز ندارند.

3. AVG AntiVirus for Android

آنتی ویروس AVG، ابزارهای ضد سرقت، قابلیت قفل کردن برنامه و دستگاه و موارد دیگر را ارائه می دهد و می توانید به مدت 14 روز آن را بصورت رایگان امتحان کنید.
علاوه بر این، یک ویژگی اسکنر برای شبکه Wi-FI وجود دارد که می خواهید به آن متصل شوید و همچنین عملکرد باتری خود را افزایش می دهد که فرایندهایی را که مانع منابع شما هستند از بین می برد.
ابزارهای ضد سرقت شامل ردیابی تلفن از طریق Google Maps، قفل کردن از راه دور و پاک کردن اطلاعات شما، گرفتن عکس سلفی یا ضبط صدا از سارق و ارسال ایمیل به شما و همچنین فعال کردن آژیر با صدای بلند در صورتی که فکر میکنید تلفن شما به سرقت رفته است.

4. McAfee Mobile Security

برنامه های متصل به اطلاعات شما را در یک خط قرار می دهد.
ویژگی های مختلف هوشمند در نسخه رایگان.
نسخه رایگان دارای تبلیغات است.
محصول اندروید McAfee ، McAfee Mobile Security، یک پلت فرم ضد ویروس است که دارای قدرت زیادی است که در نسخه رایگان و پولی موجود است.
این برنامه آنتی ویروسی برای شبکه، برنامه ها و پرونده های شما میباشد، ابزاری را برای بررسی حریم خصوصی که به شما امکان می دهد اطلاعات شخصی برنامه هایتان را به چه میزان دسترسی داشته و به اشتراک بگذارید و همچنین اقدامات ضد سرقت شامل مکان یابی و قفل کردن دستگاه شما را فراهم می کند. . با این وجود تبلیغات درون برنامه ای دارد.
باتری و تقویت کننده های حافظه و پاک کننده فضای ذخیره سازی برای کارآیی بیشتر دستگاه شما وجود دارد ، در حالی که اگر به یک شبکه Wi-Fi ناامن یا محافظت نشده متصل هستید ، گزینه safe Wi-Fi فوراً به شما هشدار می دهد. علاوه بر این، می توانید برنامه هایی را که اطلاعات شما را فاش میکنند پیگیری کنید.

5. Kaspersky Mobile Antivirus
برنامه اندروید
گزینه رایگان برای اکثر کاربران به اندازه کافی ارائه می شود – میزان شناسایی بدافزار 99.9٪ و همچنین دارای ویژگی های ضد سرقت مانند مکان یابی و قفل کردن دستگاه Android شما است.
ویژگی قفل برنامه که همچنین تماس ها، پیامک ها و گزارش ها را از همه افرادغریبه پنهان می کند، اسکن خودکار در زمان واقعی، پیام رسانی ایمن، مسدود کردن URL های مخرب قبل از اینکه روی آنها کلیک کنید.

6. Sophos Intercept X for Mobile
Sophos Intercept X for Mobile یک سرویس آنتی ویروس کاملا رایگان است.
می توانید برنامه ریزی کنید تا برنامه ها، رسانه های ذخیره سازی و پوشه ها را به صورت دوره ای از نظر ویروس و محتوای نامناسب اسکن کند، همچنین می تواند برنامه ها را برای نصب بدافزار اسکن کند. پایگاه داده بدافزار هر روز به روز می شود.
این محصول همچنین وب سایت هایی را که دارای محتوای مخرب، غیرقانونی یا نامطلوب هستند و همچنین پیوندهایی را که در برنامه های غیر مرورگر لمس می کنید مسدود می کند.
Sophos Intercept X به شما امکان می دهد تا از برنامه های خود با رمز عبور محافظت کنید.
گزینه مفید دیگر اسکنر کد QR است که به شما امکان می دهد مخاطبین، اتصالات Wi-Fi و URL هایی را که بازدید می کنید بررسی کنید. این برنامه همچنین با یک احراز هویت همراه است که برای 2FA رمزهای عبور یک بار مصرف ایجاد می کند.

7. Norton 360

این برنامه با 100 درصد تشخیص برای همه بدافزارهایی که دستگاه های Android را هدف قرار داده اند، به خود می بالد و علاوه بر اسکن آنتی ویروس، از ویژگی های حرفه ای بسیاری برخوردار است. با پشتیبانی Norton Mobile Insight، برنامه ها را از مصرف زیاد باتری و داده ها، حتی قبل از بارگیری، بررسی می کند.
همچنین هنگام اتصال به Wi-Fi عمومی از حملات مردمی محافظت می کند و شما را از مراجعه به وب سایت های مخرب و فیشینگ در امان نگه می دارد. حتی بهتر، به لطف موتور جستجوی درون برنامه ای خود که به پایگاه داده تهدید جهانی NortonLifeLock متصل می شود، می تواند وب سایت های ناامن را در نتایج جستجوی شما پرچم گذاری کند.
ویژگی های اضافی شامل مسدود کردن تماس از طریق شماره تلفن های مشخص، ناشناخته یا پنهان، مشاور سیستم است که سیستم عامل دستگاه شما را برای مناطق آسیب پذیر اسکن می کند.

8. Trend Micro Mobile Security & Antivirus
اندروید آنتی ویروس
Trend Micro Mobile Security & Antivirus دارای یک تقویت کننده عملکرد است که ضمن محافظت همزمان از شما در برابر ویروس ها، برنامه های مخرب، باج افزارها ، معدنچی های رمزنگاری و سرقت هویت، دستگاه و برنامه های شما را بهینه می کند.
نقش Web Guard این پلت فرم محافظت از شما در برابر وب سایت های مضر است، خواه از نظر کلاهبرداری، فیشینگ یا سایر محتوای مخرب، صرف نظر از مرورگر. در مواردی که دستگاه Android شما گم شده باشد ، این برنامه به شما کمک می کند تا آن را پیدا کنید ، دسترسی به آن را قفل کنید، محتوای آن را پاک کنید یا تصویری از هر کسی که سعی دارد از آن استفاده کند، بگیرید.
این برنامه همچنین می تواند URL هایی را که در پیام های متنی، فیس بوک، واتس اپ و لاین دریافت می کنید کنترل کرده و قبل از اینکه حتی روی آنها کلیک کنید، در مورد خطرات هشدار می دهد. برنامه های جدید قبل از نصب اسکن می شوند و شبکه های Wi-Fi اسکن می شوند تا در صورت عدم ایمنی به شما هشدار دهد.
علاوه بر این ، Pay Guard MobileTM شما را از برنامه های جعلی مالی، بانکی و خرید که می تواند اطلاعات حساس شما را بدزدد، در امان نگه می دارد.

9. AhnLab V3 Mobile Security
ویروس اندروید
علاوه بر نظارت و اسکن در زمان واقعی برنامه ها ، سیستم عامل ، روت کردن و مجوزها ، V3 شما را قادر می سازد کارهای بیشتری انجام دهید. با استفاده از آن می توانید یک گالری مخفی برای عکس های شخصی ایجاد کنید، از باز شدن وب سایت های فیشینگ جلوگیری کنید و همچنین با پاک کننده حریم خصوصی آن، به طور ایمن تمام سابقه مرور و حافظه پنهان برنامه خود را حذف کنید.
همچنین کاربران می توانند برنامه ها را قفل کنند، کدهای QR را اسکن کنند، تماس ها را از شماره های ناخواسته یا ناشناخته فیلتر کنند، بررسی کنند کدام برنامه ها اطلاعات حساس شما را فاش می کنند و از پاک کردن برنامه V3 Mobile Security از بدافزار جلوگیری می کنند. این اپلیکیشن با بهینه سازی مصرف حافظه، سرعت و عملکرد دستگاه شما افزایش میدهد.

10. Avira Antivirus Security برای اندروید

Avira Internet Security این آنتی ویروس انواع تهدیدات از جمله باج افزار را مسدود کرده و در صورت نشت اطلاعات از طریق ایمیل ، به شما هشدار می دهد. جالب اینجاست که حتی تمام دستگاه های هوشمند موجود در شبکه خانگی شما را ردیابی کرده و از نظر آسیب پذیری اسکن می کند.
فراتر از این قابلیت های اسکن ، مسدود کردن و هشدار ، برنامه تلفن همراه Avira همچنین می تواند به شما در بهینه سازی حافظه ، سیستم و استفاده از برنامه ، افزایش سرعت مرور و همچنین پاک کردن حافظه پنهان ، ناخواسته و پرونده های تکراری کمک کند.
اگر تلفن شما به سرقت رفته یا جابجا شود ، ابزارهایی مانند ردیابی مکان ، ایجاد صدای بلند ، قفل از راه دور و پاک کردن محتوا ، می توانند به شما در یافتن آن کمک کنند یا حداقل از عواقب آن بکاهند.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *