چگونه می توان از سایت airbnb خانه رزرو کرد؟

سایت Airbnb یک بازار آنلاین است که افرادی که می خواهند خانه های خود را اجاره دهند با افرادی که در جستجوی مکانی برای اقامت در آن محل هستند ، ارتباط برقرار می کند. در حال حاضر این سایت بیش از 100000 شهر و 220 کشور جهان را پوشش می دهد. نام این شرکت از “تشک بادی B&B” گرفته شده است.

مزیت شرکت Airbnb برای میزبانان کسب درآمد ساده و سریع است. و همچنین مزیت آن برای مهمانان ، اقامتگاه های نسبتاً ارزان است ، اما مهمانان باید در نظر داشته باشند گاهی ملک به اندازه آنچه در لیست به نظر می رسد ، جذاب نیست.

سایت airbnb

روشهای کلیدی:

مسافران اغلب می توانند در سایت Airbnb اتاقها را با هزینه کمتر از هزینه اتاق هتل رزرو کنند. خطر اصلی برای مسافر این است که ممکن است ملک اجاره شده با آنچه در لیست وجود دارد مطابقت نداشته باشد. و خطر اصلی برای میزبان این است که ممکن است مهمان ها به اموالشان آسیب های جدی وارد کنند.

مزایای انتخاب گسترده AirbnbWide

میزبانان Airbnb انواع مختلفی از املاک از جمله: اتاق های یک نفره ،  اتاق های چند نفره ، آپارتمان ها ، قایق های تفریحی ، کشتی و حتی قلعه هایی را در وب سایت Airbnb ذکر کرده اند.

لیست های رایگان:

میزبان ها برای ذکر مشخصات خود نیازی به پرداخت هزینه ندارند. لیست ها می توانند شامل توضیحات نوشتاری ، عکس های دارای زیرنویس و نمایه کاربری باشند که میهمانان بالقوه بتوانند کمی درباره میزبان ها بدانند.

میزبان ها می توانند قیمت خود را تعیین کنند. این که هزینه ها به صورت هر یک شب ، هفته ای یا ماهانه باشند که به عهده هر میزبان است.

جستجوهای قابل برنامه ریزی

مهمانان می توانند پایگاه داده Airbnb را جستجو کنند . نه تنها براساس تاریخ و مکان ، بلکه براساس قیمت ، نوع ملک ، امکانات و زبان میزبان. آنها همچنین می توانند کلمات کلیدی (مانند “نزدیک به لوور”) را برای محدود کردن جستجوی خود اضافه کنند.

خدمات اضافی

در سال های اخیر سایت Airbnb پیشنهادات خود را گسترش داده و شامل تجربیات و رستوران ها است. علاوه بر لیستی از مکانهای اقامتی موجود برای تاریخی که قصد سفر دارید ، افرادی که براساس مکان در این سایت جستجو می کنند لیستی از تجربیات مانند گشت و گذارهایی که توسط میزبانان محلی Airbnb ارائه می شود ، مشاهده می کنند. این لیست شامل رستوران ها و همچنین شامل نظرات میزبانان Airbnb است.

حمایت از میهمانان و میزبانان

به عنوان محافظتی برای میهمانان ، Airbnb قبل از انتقال وجه به میزبان ، هزینه مهمان را به مدت 24 ساعت پس از ورود به سیستم نگه می دارد. برای میزبانان ، برنامه ضمانت میزبان Airbnb “در موارد نادر خسارت مهمان ، در کشورهای واجد شرایط ، حداکثر $ 1،000،000 خسارت به اموال تحت پوشش را محافظت می کند.”

سایت airbnb

معایب سایت Airbnb:

آنچه می بینید ممکن است همان چیزی نباشد که به دست می آورید.

رزرو محل اقامت در سایت Airbnb مانند رزرو اتاقی با یک هتل بزرگ چند ستاره نیست که اطمینان مطلوبی از تبلیغ ملک داشته باشید. میزبان های فردی لیست های خود را ایجاد می کنند ، برخی ممکن است صادق تر از دیگران باشند و برخی ممکن است صادق نباشند. با این حال ، مهمانان قبلی اغلب نظراتی راجع به تجربیات خود ارسال می کنند ، که می تواند دید عینی تری پیدا کرد.

نظرات مهمانان دیگری را که در آن ملک Airbnb اقامت داشته اند بررسی کنید تا از صحت لیست آن اطمینان حاصل کنید.

خسارت احتمالی:

احتمالاً بزرگترین خطر برای میزبان این است که به دارایی آنها آسیب برسد. در حالی که بیشتر اقامت ها بدون هیچ حادثه ای سپری می شوند ، داستان هایی از کلاهبرداری توسط ده ها نفر از مهمان ها هنگامی که میزبانان Airbnb فکر می کردند خانه را به یک خانواده ساکت اجاره داده اند ، وجود دارد. برنامه ضمانت میزبان Airbnb ، که در بالا توضیح داده شد ، اطمینان خاصی را ارائه می دهد ، اما ممکن است همه موارد ، مانند پول نقد ، کارهای هنری کمیاب ، جواهرات و حیوانات خانگی را شامل نشود. میزبانانی که خانه آنها خراب است نیز ممکن است دردسر قابل توجهی را تجربه کنند.

و در حالی که لیست ها رایگان هستند ، Airbnb برای تأمین هزینه پردازش معامله ، هزینه خدمات حداقل 3٪ برای هر رزرو را از پول میزبان برداشت می کند.

مالیات:

هم میزبانان و هم مهمانان اتحادیه اروپا ، سوئیس و نروژ ممکن است مشمول مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) باشند . و بسته به موقعیت مکانی آنها ، میزبانان ممکن است مشمول مالیات بر درآمد اجاره شوند.

 

نحوه رزرو کردن فوری خانه در سایت airbnb:

 

رزرو از طریق آیفون یا اندروید:

به لیست بروید و روی بررسی در دسترس بودن(Check availability) ضربه بزنید.

 

تاریخ ها ، تعداد مهمان ها را انتخاب کنید ، سپس روی گزینه (Save) ضربه بزنید.

جزئیات را مرور کنید و سپس روی( Reserve )ضربه بزنید.

اگر به شما( Request to book)نشان داده شد تأیید و پرداخت را انجام دهید.

،می توانید بلافاصله رزرو کنید اگر به شما درخواست رزرو داده می شود ، می توانید اطلاعات پرداخت را اضافه کنید ، قوانین را مرور کنید و شرایط را ارسال کرده و به میزبان پیام دهید.

رزرو از طریق موتور جستجوگر گوشی همراه شما:

به لیست بروید و روی بررسی در دسترس بودن(Check availability) ضربه بزنید.

تاریخ ها ، تعداد مهمان ها را انتخاب کنید ، سپس روی گزینه (Save) ضربه بزنید.

جزئیات را مرور کنید و سپس روی( Reserve )ضربه بزنید.

اگر به شما( Request to book)نشان داده شد تأیید و پرداخت را انجام دهید.

،می توانید بلافاصله رزرو کنید اگر به شما درخواست رزرو داده می شود ، می توانید اطلاعات پرداخت را اضافه کنید ، قوانین را مرور کنید و شرایط را ارسال کرده و به میزبان پیام دهید.

بعد چه اتفاقی می افتد؟

اگر درخواستی ارسال کنید ، میزبان شما معمولاً ظرف 24 ساعت پاسخ می دهد. در ضمن ، ممکن است وبسایت از شما بخواهد هویت خود را تأیید کنید – برخی از میزبانان به آن نیاز دارند و این کمک می کند تا ایمنی این جامعه تأمین شود. اگر میزبان درخواست شما را بپذیرد ، هزینه رزرو از شما کسر می شود. اگر آنها ظرف 24 ساعت رد کنند یا پاسخ ندهند ، هزینه ای پرداخت نمی شود و در عوض می توانید محل اقامتی متفاوت رزرو کنید.

 

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *