جدیدترین مدل های شلوار لی زنانه و دخترانه ویژه 2021

شلوار لی یا شلوار جین یکی از گرینه های بسیار مناسب ویژه افرادی است که به تیپ اسپرت اهمیت می دهند و حسن بزرگی که این شلوار دارد شلواری همه پوش است یعنی اینکه این نوع شلوار را از کودکان می توانند بپوشند تا بزرگسالان و هم دختر خانم ها و هم بانوان ، در گذشته تنها یک مدل خاص از مد پوشاک روانه بازار می شد اما امروزه شاهد ورود انواع و اقسام مدلهای متفاوت در زمینه مد هستیم که یکی از این عوامل که از صنعت مد بی تاثیر نبوده است شلوارهای جین بوده اند که هنگام خرید شلوار جین باید دفت نمایید که مدل شلوار متناسب با استایل ظاهر تان باشد که ما امروز در ادامه مطلب با جدیدترین مدل های شلوار لی زنانه و دخترانه ویژه 2021 همراهتان هستیم.

مدل های جدید شلوار جین

معرفی انواع  مدل های جدید شلوار لی

فاق بلند: کمر این مدل شلوارها یا روی ناف می افتد یا کمی بالاتر. شلوارهای فاق بلند لزوما نباید تنگ باشند. قانونی که باید هنگام پوشیدن شلوار فاق بلند رعایت کرد این است که لباس را زیر شلوار بدهید یا لباس کوتاه بپوشید. هم قد بلندتر نشان داده می شود و هم روی شکم را کاملا می پوشاند.

اورژینال: شلوار اورژینال مثل شلوارهای فاق بلند کمر آن روی ناف است. لباس هایی که همراه با این شلوار می پوشید باید مثل لباس هایی باشد که با شلوارهای فاق بلند می پوشید. در پاییز و اوایل فصل بهار این شلوارها را همراه با پیراهن پشمی یا پولیور بپوشید و در فصل تابستان با بلوز رنگ روشن یا سفید و یا تاپ کوتاه بپوشید.

معمولی یا متوسط: کمر این مدل شلوارها از ناف کمی پایین تر است. این شلوارها اگر درست انتخاب شوند برای هر تیپ بدنی مناسب هستند و آن ها را با هر لباسی می توان ست کرد. از ژاکت کلاسیک گرفته تا ژاکت پفی یا تاپ.

فاق کوتاه: شلوارهای جین فاق کوتاه فقط برای خانم هایی که شکم صاف دارند مناسب است. در گذشته این مدل شلوارها را با لباس نیم تنه می پوشیدند اما امروزه یا لباس را زیر شلوار می دهند و یا همراه با یک لباس گشاد می پوشند.

 

خیلی فاق کوتاه: این سبک شلوارها هم برای خانم هایی که شکم صاف دارند مناسب است و مثل مورد قبل بهتر است یا لباس را زیر شلوار بدهید و یا همراه با یک لباس گشاد بپوشید.

شلوارهای خیلی فاق کوتاه برای خانم هایی که شکم صاف دارند مناسب است

مدل تنگ و گشادی شلوار

اسلیم: شلوارهای اسلیم کاملا تنگ هستند اما روی قسمت ساق پا کمی گشاد می شوند. این مدل شلوارها را می توانید هنگام پیاده روی و یا در محل کار بپوشید. حتی می توانید در مهمانی های دوستانه هم بپوشید. در چنین مناسبتی دمپای شلوار را کمی تا کنید. اگر اندازه فاق شلوارهای اسلیم مناسب باشد نقص های شما را می پوشاند

اسکینی: شلوارهای اسکینی سال هاست محبوبیت خاصی بین مردم دارد و می توانید آن را باهر لباسی ست کنید. اگر می خواهید تیپ رسمی داشته باشید فاق شلوار باید بلند باشد. شلوارهای اسکینی فاق کوتاه فقط برای خانم های ورزشکار با شکم صاف مناسب است.

جذب: شلوارهای جذب از شلوارهای اسکینی تنگ تر و جذب تر هستند. اگر می خواهید تیپ رسمی داشته باشید باید در انتخاب رنگ شلوار دقت کنید. شلوارهای جذب نباید زیاد روشن باشند.

مدل های جدید شلوار جین زنانه و دخترانه

شلوارهای جذب از شلوارهای اسکینی تنگ تر و جذب تر هستند

معمولی: این شلوارها کاملا راسته هستند و معروف ترین برند این مدل شلوارها برند لیوایز است. این شلوارها برای هر تیپ بدنی مناسب هستند و می توانید آن ها را هر لباسی ست کنید. از ژاکت کلاسیک و کفش پاشنه بلند گرفته تا لباس ورزشی و کتانی. این شلوارها همیشه مد هستند بنابراین هنگام خرید نگران مد روز نباشید.

راحت: این شلوارها تقریبا مثل شلوارهای معمولی هستند با این تفاوت که فاق آن ها کوتاه تر است و دمپا گشادتر. این شلوارها مناسب تیپ های رسمی نیستند. آن ها را می توانید با هر لباسی ست کنید از لباس آستین کوتاه گرفته تا لباس های کلاسیک. در فصل زمستان هم می توانید آن ها را همراه با کت یا ژاکت پفی بپوشید.

مدل جدید شلوار لی دخترانه و زنانه

گشاد: این مدل شلوارها معمولا تن خواننده های رپ دیده می شود و با لباس های گشاد بسیار عالی به نظر می رسند. کفش های مناسب این شلوارها انواع اسنیکرزها هستند.

 فرند استایل: قد شلوارهای فرند تقریبا کوتاه است و کمر آن هم کوتاه است هم بلند. این شلوارها یا زاپ دار هستند یا رنگ و رو رفته. این شلوارها برای هر تیپ بدنی مناسب هستند و می توان آن ها را هر لباس و کفشی ست کرد. شلوارهای فرند برای تیپ رسمی مناسب نیستند.

مدل های جدید شلوار جین زنانه

جدیدترین مدل های شلوار لی زنانه و دخترانه ویژه 2021

 

شلوارهای بوی فرند یا زاپ دار هستند یا رنگ و رو رفته

دمپای شلوار

دمپا تنگ: این شلوارها از زانو به پایین تنگ هستند و مناسب کسانی است که پاهای خوش فرم و لاغری دارند. این شلوارها را می توان با هم نوع کفشی از کلاسیک گرفته تا اسنیکرز ست کرد.

 

راسته: شلوارهای راسته از بالا به پایین یک اندازه هستند و جزء شلوارهای کلاسیک به حساب می آیند. این شلوارها با هر کفش و لباسی قابل ست کردن هستند.

مدل شلوار لی 1400

دمپا گشاد: شلوارهای دمپا گشاد به اندازه گذشته محبوبیت ندارند و برای خانم هایی مناسب است که در قسمت کمر و پهلو اضافه وزن دارند چون در قسمت های بالاتنه و پایین تنه تعادل ایجاد می کند.

شلوار جین راسته

این شلوار مدل ساده‌ای دارد و به دلیل اینکه باید کمی آزاد باشد، انتخاب مناسبی برای خانم‌هایی است که پاهای لاغر دارند. می‌توانید پایین شلوار جین راسته خود را تا بزنید و با این کار می‌توانید، شلوار جین راسته خود را به یک شلوار جین پاکتی تبدیل کنید. پوشیدن کفش زنانه با پاشنه ۳ سانتی‌ به همراه شلوار لی راسته، گزینه مناسبی برای استایل پاییزه به‌حساب می‌آید.

شلوار مام استایل

این شلوار طرفداران زیادی میان دختران جوان دارد و در یک استایل کژوال در همه فصل‌ها می‌شود آن‌ را به همراه انواع تاپ، تیشرت و ژاکت و همچنین انواع کفش زنانه پوشید. این مدل شلوار جین دخترانه برای افرادی که لاغر نیستند، بسیار مناسب است.

مدل جدید شلوار لی و جین دخترانه

شلوار جین لوله تفنگی

یک مدل شلوار جین مناسب برای خانم‌هایی که پاهای خوش‌فرم دارند، شلوار جین لوله تفنگی است. این مدل شلوار را با کفش راحتی زنانه می‌توانید بپوشید. افرادی که پاهای لاغر یا چاقی دارند، پوشیدن این شلوار به آن‌ها توصیه نمی‌شود.

شلوار جین جذب

شلوار لی جذب، قد کوتاه‌تری نسبت به شلوار جین لوله‌تفنگی دارد و می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که پل‌های لاغری دارند و نمی‌توانند شلوار لوله‌تفنگی بپوشند. این شلوار همچنین برای افرادی که قدکوتاهی دارند، گزینه مناسبی است. شلوار جین جذب را می‌توانید با کفش پاشنه‌بلند، کفش اسپرت و کفش راحتی زنانه بپوشید.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

رنگ لباس پاییزی

بهترین رنگ پارچه برای لباس پاییزی

روند رنگ لباس های پاییزی منعکس کننده فصل و تغییر رنگ برگ در طبیعت است. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *