اپلیکیشن های برتر برای حسابداری و خرج و مخارج شخصی

نرم افزار حسابداری ابزاری اساسی برای مدیریت امور اقتصادی شغلی یا شخصی است. برای مشاغل، نرم افزار حسابداری می تواند داده های مالی را منظم نگه دارد و خطر خطای انسانی را کاهش دهد، در بودجه بندی کمک کند، موجودی را ردیابی کند و یا حساب های دریافتی یا کارهای قابل پرداخت را مدیریت کند. برای خانواده ها، نرم افزار حسابداری برای بودجه بندی خانوار، تهیه اظهارنامه مالیاتی، برنامه بازنشستگی، پیگیری سرمایه گذاری و مدیریت پرداخت قبض مفید است. 

Quicken

نرم افزار حسابداری

Accounting software

Quicken که چندین دهه از فعالیت آن می گذرد، یکی از تثبیت شده ترین نرم افزار حسابداری و مالی شخصی در بازار است. شما می توانید از این نرم افزار برای مدیریت جنبه های مختلف زندگی مالی خود از ایجاد بودجه گرفته تا پیگیری بدهی، اهداف پس انداز و حتی مربیگری سرمایه گذاری استفاده کنید. این نرم افزار دارای اکسل اکسپورت است که به شما امکان می دهد داده های خود را طبقه بندی کرده و مرتب کنید. یکی از ویژگی های پیشرفته تر، پرداخت قبض است که به شما امکان می دهد پرداخت را برای صورتحساب خود از طریق نرم افزار تنظیم کنید. حتی می توانید از آن برای ردیابی ارزش دارایی های خود استفاده کنید تا محاسبه دقیق ارزش خالص کل را داشته باشید. این برنامه به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند هزینه های شخصی شما را مدیریت کند و حتی از عهده کارهای مدیریت املاک مانند پرداخت اجاره از مستاجران برمی آید. این نرم افزار از 35.99 دلار شروع می شود و برای ویندوز در دسترس است.

Mint

نعنا یکی از محبوب ترین ابزارهای بودجه بندی و  نرم افزار حسابداری و ردیابی هزینه ها است. شما می توانید با استفاده از نرم افزار اطلاعات بانکی و کارت اعتباری خود را برای تجزیه و تحلیل هزینه های خود تعیین کنید و مواردی که با کاهش آنها می توانید هزینه های خود را کاهش دهید را تعیین کنید. برای مسئولیت پذیری بیشتر، Mint به شما امکان می دهد هشدارهایی را برای مواردی مانند سررسید و مقدار مانده حساب تنظیم کنید. این ویژگی ها به شما کمک می کند تا از هزینه های گران بابت تأخیر پرداخت و اضافه برداشت از حساب بانکی خود جلوگیری کنید. اگر دسته های بودجه ای را تنظیم کرده باشید، Mint به شما اطلاعات واقعی در مورد مبلغی را که می توانید برای چیزهایی مانند غذا و گاز هزینه کنید، می دهد. دانلود نعناع و استفاده از آن در دستگاه های iOS و Android و همچنین دسک تاپ رایگان است.

YNAB

نرم افزار حسابداری
Accounting software

You Need a Budget یا YNAB، یک نرم افزار حسابداری شخصی مالی است که هدف آن کمک به شما در مدیریت بودجه ماهانه و بهبود سواد مالی است. همانطور که بودجه خود را تعیین می کنید و امور مالی روزانه خود را مدیریت می کنید، این نرم افزار آموزش هایی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تا برخی از موضوعات سختگیرانه مالی را مدیریت کنید. اگر با عادت های بد مالی دست و پنجه نرم می کنید، YNAB می تواند به شما کمک کند تا چند قانون اساسی مدیریت مالی را نقض کنید. این نرم افزار به طور خودکار به حساب بانکی شما پیوند می خورد و اطلاعات حساب شما را برای تجزیه و تحلیل و پیگیری بودجه دریافت می کند. می توانید برگه هایی را در مورد نحوه پیگیری بودجه ماهانه خود نگه دارید و در صورت صرف هزینه زیاد اقدام کنید. YNAB یک دوره آزمایشی 34 روزه رایگان را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از نرم افزار در حالی که تصمیم می گیرید آیا برای اهداف مالی شخصی شما مناسب است استفاده کنید. نرم افزار کامل 11.99 دلار در ماه یا 84 دلار در سال است.

پاکت

سیستم بودجه بندی پاکت سنتی به شما کمک می کند تا با استفاده از پاکت نامه برای مدیریت پول خود، به بودجه بندی خود پایبند باشید. وقتی بودجه خود را تقسیم کردید، آن مقدار پول نقد را در پاکت های مختلف قرار می دهید. بنابراین اگر 100 دلار برای هفته در نظر بگیرید، این مقدار را در یک پاکت قرار می دهید. و آن 100 دلار را خرج می کنید. همین. Mvelopes از همین رویکرد برای تهیه بودجه استفاده می کند، با این تفاوت که این روش به صورت دیجیتال از طریق تلفن و رایانه شما انجام می شود و نه با پول نقد فیزیکی. اهداف مالی را که برای شما مهمترین است انتخاب کنید. سپس حسابهای بانکی خود را اضافه کنید و درآمد خود را تعیین کنید. پاکت به شما کمک می کند تا بودجه ای ایجاد کرده و پاکت نامه های خود را تنظیم کنید. این نرم افزار هزینه های شما را ردیابی می کند و به شما نشان می دهد که از هر پاکت چه هزینه کرده اید تا در کل ماه از بودجه خود خبر داشته باشید. نسخه اصلی با قیمت 5.97 دلار در ماه یا 69 دلار در سال شروع می شود و گزینه های با قیمت بالاتر ویژگی های اضافی و گزینه های مربیگری را ارائه می دهند. شما می توانید Mvelopes رایگان به مدت 30 روز را امتحان کنید.

TurboTax

نرم افزار حسابداری
Accounting software

شما ممکن است برای مدیریت امور مالی خود در طول سال لزوماً به TurboTax نیازی نداشته باشید، اما وقتی زمان مالیات است، این نرم افزار مفید خواهد بود. گرچه این یکی از گران قیمت ترین ابزارهای تهیه مالیات است، اما همچنین مصرف کننده نیز هست و شما را در تهیه مالیات راهنمایی می کند و به شما کمک می کند اظهارنامه مالیاتی خود را به درستی تنظیم کنید. وارد کردن اطلاعات مالیاتی شما کاملاً ساده است. شما می توانید اطلاعات W-2 خود را از کارفرمای خود دریافت کنید یا از آن عکس بگیرید و نرم افزار اطلاعات را به فرم انتقال می دهد. اگر در سال های گذشته از TurboTax استفاده کرده باشید، این نرم افزار اطلاعات شخصی شما را به خاطر می آورد و از شما می پرسد که آیا تغییرات عمده ای ایجاد شده است یا خیر. در پایان TurboTax Live شما را با CPA یا نماینده ثبت نام شده متصل می کند تا به شما مشاوره شخصی دهد و به سوالات مربوط به اظهارنامه مالیاتی شما پاسخ دهد. نسخه های پولی TurboTax دارای یک ویژگی برای کمک به شما در کشف کسرهایی است که شاید نمی دانسته اید در دسترس شما هستند. در حالی که می توانید از TurboTax در وب استفاده کنید، همچنین می توانید نرم افزار را برای امنیت بیشتر در دستگاه خود نصب کنید.

FutureAdvisor

اگر شما یک سرمایه گذار DIY هستید که به دنبال دسترسی کم هزینه به یک مشاور مالی هستید، FutureAdvisor یک نرم افزار حسابداری عالی است. این نرم افزار سرمایه گذاری توصیه های شخصی را برای کمک به شما در تنوع بخشیدن به نمونه کارها ارائه می دهد. که می توانید به خواست خود آنها را دنبال کنید یا نکنید. اگر حداقل 5000 دلار دارایی داشته باشید، واجد شرایط ثبت نام در این نرم افزار هستید.

Personal capital

سرمایه شخصی( یک نرم افزار حسابداری عالی) به شما امکان می دهد تمام حساب های مالی خود را در یک بستر واحد مدیریت کنید. شما می توانید حساب های بانکی، وام مسکن و سایر حساب های اعتباری خود را به اضافه حساب های سرمایه گذاری خود قرار دهید تا وضعیت کامل مالی خود را در مقابل خود داشته باشید. اگر سبد شما بیش از 100000 دلار است، می توانید براساس اهداف خود مشاوره مالی شخصی دریافت کنید. در حالی که برای این سرویس هزینه ای از شما دریافت می شود، مشاوران مالی موظف هستند توصیه هایی را ارائه دهند که به نفع شما باشد. از این نرم افزار برای تشخیص اینکه آیا در مسیر بازنشستگی و سایر اهداف سرمایه گذاری خود هستید، استفاده کنید. حتی اگر برای استفاده از مشاور مالی کاملاً آماده نیستید، می توانید از سرمایه شخصی برای پیگیری امور مالی و سرمایه گذاری های خود در یک مکان استفاده کنید. نرم افزار اصلی رایگان است، اما ممکن است برای ویژگی های اضافی هزینه هایی در نظر گرفته شود.

همچنین بخوانید: مدیریت مالی در ازدواج

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

چرا لپ تاپ ایسوس بخریم؟

چرا لپ تاپ ایسوس بخریم؟

ایسوس یک برند تایوانی است که در سال 1989 پایه‌گذاری شد و در زمینه کامپیوترها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *