بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

به دنبال استقبال بی نظیر کاربران از اپلیکیشنهای خرید و فروش لباس امروز بر آن شدیم تا به معرفی بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400 بپردازیم .

امروزه استفاده از خدمات آنلاین در میان کاربران بسیار گسترده شده است و افراد به جای ماندن در ترافیک های طولانی و صرف زمان برای پیدا کردن بهترین مرکز سعی می کنند خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین دریافت کنند. خشکشویی آنلاین یکی از این خدمات می باشد. که در این مقاله به معرفی 12 نمونه از بهترین خشکشویی های آنلاین می پردازیم.

12 اپلیکیشن برتر خشکشویی آنلاین 1400

۱) خشکشویی آنلاین زود شور

زود شور اولین خشکشویی آنلاین کشوری است (به گفته خودشون) ولی در مناطق تحت پوشش فقط مناطقی از تهران را آورده اند.

بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

یک مزیتی که سایت زودشور دارد امکان سفارش از سایت است از آنجایی که سایت شان با وردپرس است و ورد پرس هم مناسب یک سایت فروشگاهی نیست سایت نسبتا سنگینی دارند و در قسمت ui  سایت هم مشکلاتی دارند.

زود شور سفارشات را از ۳ طریق یعنی هم تلفنی هم سایت و هم اپلیکیشن انجام می دهد.

طریقه کار سفارش خشکشویی زودشور به این شکل است که شما سفارش را ثبت میکنید و کارکنان شرکت با مراجعه به مکان شما سفارش شما را تحویل میگیرند و سپس پس از انجام کار شما سفارش شما را ارسال میکنند.

زود شور باید سایت خود را بهینه کند و سرعت سایت را بالا ببرد تا موفقیت های بیشتری را کسب کند.

حمل و نقل هم در مناطق ۱ تا ۸ رایگان است .

یک بخش خوبی که سایت زودشور دارد بلاگ است این امر باعث کمک به بهبود سایتشان میکند.

۲) خشکشویی و اتوشویی اینترنتی پاکلین

خشکشویی پاکلین فقط در تهران فعالیت می کند و سفارشات را فقط از طریق اپلیکیشن انجام می دهند و از طریق سایت نمی توان سفارشی را ثبت کرد که اگر این امکان را به سایت شان اضافه کنند خیلی بهتر است.

سایت پاکلین از لحاظ ui  سایت خوبی است و کاربر پسند است و مشکل خاصی در طراحی سایت خود ندارند و بخش خبرنامه هم دارند که مطالبی در مورد شسشتوی لباس ها و هر چیز مربوط به آن میگذارند .

لیست قیمت هم در سایت گذاشته اند که قیمت های خوبی دارد .

تنها مشکلی که می توان به پاکلین گرفت همان ثبت سفارش از طریق سایت است که باید اضافه کنند.

۳) خشکشویی واش ماش|بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

خشکشویی واش ماش هم فقط در تهران فعالیت دارد. سایت واش ماش سرعت خوبی دارد و سفارش از طریق سایت هم دارند.

واش ماش سایت زیبایی دارد ولی باید از لحاظ   ui بهتر شود یک قسمت خوبی که در سایت تعبیه کرده اند قسمت تجربه مشتریان است که بخش جذابی است.

واش ماش هم با ورد پرس است ولی بهینه است و سرعت خوبی دارد و حجم سایت کمتر است ولی زود شور به دلیل تفاوت داشتن در قست های مختلف و بهینه نبودن سایت سایت سنگینی  دارد.

۴) خشکشویی آنلاین حباب

حباب سایت نسبتا خوبی دارد و می توان از طریق سایت هم سفارشات را انجام داد حباب به نسب بقیه رقبا که تا اینجا بررسی کردیم سایت کامل تری دارد و از لحاظ طراحی هم بهتر عمل کرده است. یک بخشی که در سایت قرار داده که در آن ویدیویی از روند کار خود را به نمایش گذاشته است.

یک قسمت دیگر که بر روی سفارشات خود قرار داده بخش بیمه اجناس هست که روی این موضوع مانور خوبی داده است.

یک مشکل بسیار بدی که سایت حباب دارد در قسمت ثبت سفارش که می‌روی سایت هر چند ثانیه یکبار رفرش می شود که باید این مشکل را رفع کنند.

حباب خدمات دیگری همچون: خدمات اتوپرس و بخار و خدمات سفیدشویی و لکه برداری ارائه می‌دهد.

یکی از بزرگترین مزایای حباب سرویس بیمه حباب می‌باشد که توضیح زیر را درباره این بیمه نوشته اند:

بیمه حباب برای حفظ امنیت سفارش شما مشتریان عزیز خدمات بیمه را در نظر گرفته، که از زمان دریافت ودر طول روند کار تا تحویل سفارش به شما تمامی سفارشات بیمه خواهد شد و در صورت بروز خسارت به سفارش شما قیمت اجناس محاسبه شده و نقدا به شما عزیزان پرداخت خواهد شد.

مشترکین عزیز بعد از ثبت سفارش خود لطفا شرایط بیمه را مطالعه فرمایید و در صورت موافقت بعد از ثبت سفارش خود گزینه موافقت با بیمه را انتخاب کنید.

بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

۵) خشکشویی اینترنتی لاندراپ|بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

در سایت لاندر اپ هم همانند پاکلین نمی توان سفارشات را از طریق اینترنت داد ولی در منو اصلی خود قسمتی را با عنوان فروشگاه قرار داده اند که شاید در آینده به سایت خود اضافه کنند.

در لاندراپ می توان از ۴ طریق اپلیکیشن،شماره تلفن،ربات تلگرام،سامانه اس ام اس سفارشات خود را ثبت کرد.

لاندراپ هم مانند بقیه رقبا قسمت مجله خبری دارد  از نظر طراحی سایت نسبتا خوبی دارد نسبت به رقبا ولی باید امکان ثبت سفارش از طریق سایت را هم به امکانات خود اضافه کنند تا یک سایت کاملی شوند.

۶) خشکشویی آنلاین واش لین

واش لین در سایت خود از عکس های با کفیت استفاده نکرده است و اگر از عکس ها با کیفیت تری استفاده کند سایت زیبا تری خواهد داست.

همچنین سایز فونت ها در سایت واش لین چشم نواز نیست و باید یک تجدید نظر در سایز فونت ها بکنند تا سایت زیبا تری داشته باشند.

راه های سفارش واش لین:واش لین نسبت به بقیه رقبا کامل تر است هم می توان از طریق سایت سفارش داد و هم از طریق ربات و شماره تلفن و همینطور اپلیکیشن محدوده فعالیت شان هم فعلا مناطق یک تا پنج تهران و ۲۲ تهران است که طبق گفته خودشان به زدی در تمام تهران و بعد در تمام ایران.

۷) خشکشویی آنلاین ببر و بشور|بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

در ببر و بشور از طریق سایت و اپلیکیشن می توان سفارشات خود را ثبت کرد.از لحاظ طراحی نسبت به بقیه رقبا بهتر عمل کرده است .

و طبق گفته خودشان تمام مناطق تهران را پوشش می دهند.

ببرو بشور مانند رقیب خود قسمتی را برای نظر مشتریان تعبیه کرده است که بسیار جذاب است.

ولی یک بخشی که به آن توجه نداشته اند بخش بلاگ سایت است که اگر راه اندازی کنند به معروف شدنشان کمک شایانی خواهد کرد.

سفارشات در من فقط از طریق سایت انجام می شود که یکی از معایب من نسبت به  بقیه رقبا است.

ولی امتیازات خوبی را برای مشتریان خود قرار داده است مثلا با عوضیت در سایت به شما ده هزار تومان هدیه می دهد یا بخشی را با عنوان امتیازات برای هر فرد در نظر گرفته ست که نسبت به هرکاری که انجام می دهند امتیاز جمع می کنند .به نظر من اگر خشکشویی من اپلیکیشن و راه های دیگری را هم برای ثبت سفارش خود راه اندازی کند یکی از بهترین ها در این حوزه می شود.

یک  بخش دیگر هم دارند همکاری با خشکشویی های مختلف است که این خود می تواند به وسعت بخشیدن به کارشان کمک شایانی بکند.

۸) خشک شویی آنلاین ایلان

ایلان یک خشکشویی آنلاین است که تا امروز تمرکز خود را بر روی شست و شو در اصفهان گذاشته است. ایلان اپلیکیشن مخصوص موبایل ندارد اما سایتشان عملکرد خوب و سریعی دارد و این می تواند مزیت رقابتی آنها باشد. همچنین به عنوان تنها خشک شویی اینترنتی موجود در شهر اصفهان میتوانند آینده ی خوبی را متصور باشند.

ایلان علاوه‌بر خدمات خشکشویی، اتوشویی، تعمیرات و رنگرزی را نیز انجام میدهند.

بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

۹) خشکشویی آنلاین هلسا

در ببر و بشور از طریق اپلیکیشن می توان سفارشات خود را ثبت کرد و ما گزینه ای جهت سفارش در سایت ندیدیم. از لحاظ سرعت سایت عملکرد خوبی دارد اما رابط کاربری آن مانند سایرین جای کار دارد.

خشکشویی هلسا با توجه به نیاز سراسری در تلاش برای افزایش تعداد خشکشویی های خود در سایر نقاط ایران به جز تهران از طریق فرم همکاری در سایت خودش است.

۱۰) خشکشویی آنلاین پلاک|بهترین اپلیکیشن های خشکشویی آنلاین 1400

در پلاک هم از دو طریق سایت و اپلیکیشن می توان سفارشات خود را ثبت کرد .طراحی نسبتا خوبی دارند ولی در اول صفحه دو بار دکمه های تکراری استفاده کرده اند که باید یکی را حذف کنند.

سیات پلاک از سرعت بسیار خوبی برخوردار است و این یک مزیت بزرگ است.

در پلاک هم می توان به عنوان همکار فعالیت کرد و با آن ها قرار داد بست .

ولی در کل سایت خوبی دارند و اگر بقیه مواردی که رقیبانش در سایت ها استفاده کره استفاده کند می تواند یکی از بهترین ها شود.

با این وجود هنوز یک سایت کامل در این حوزه درست نشده است که نیازمند زمان بیشتری است.

نظر شما چیست؟ آیا تا به حال از سرویس خشکشویی آنلاین استفاده کرده اید؟ تجربه استفاده شما چگونه بوده است؟

11) خشکشویی خدمت از ما

خدمت از ما تنها یک اپلیکیشن خشکشویی نیست. بیش از 300خدمت مختلف در سامانه آنلاین درخواست خدمات ما فعال هستند. خدمات نظافت منزل، کارواش، خدمات لوله کشی و تعمیرات لوازم منزل و … را از طریق اپلیکیشن می‌توانید درخواست دهید.

در حال حاضر این اپلیکیشن در 30 شهر ایران قادر به ارائه خدمات خشکشویی آنلاین از طریق اپلیکیشن است. اما به زودی در دیگر شهرهای ایران نیز خدمات خود را گسترش خواهد داد و شما در هر شهری که باشید می‌توانید از خدمات خشکشویی و اپلیکیشن خشکشویی خدمت از ما استفاده کنید.

12) خشکشویی اتوکده

همان طور که قبلا هم گفتیم انجام کارهای مربوط به اتوکشی و خشکشویی جز کارهایی هست که هم نیازمند وقت است و هم هزینه.
زیرا شما باید لباس را حمل کنید و تحویل خشکشویی مد نظر خود دهید و البته گاهی اوقات هم نیاز دارید که این کار خیلی سریع انجام شود و حتی در بعضی موقعیت های خاص نیاز فوری دارید که لباس شما تمیز و اتو شده باشد.
بد نیست بدانید سرویس خشکشویی آنلاین اتوکده چند وقتی است که در شیراز راه اندازی شده است و از قابلیت های این اپلیکیشن می تونیم به ثبت آنلاین لباس برای شستشو و اتو، ثبت اتو اکسپرس برای دریافت فوری لباس و گزارش گیری از سفارش های ثبت شده اشاره کنیم.
هم چنین خدمات درخواستی روی لباس ها طبق دستور العمل مشخص است.
شستشو و اتوکشی هر لباس با دقت و کیفیت بالا توسط پیشرفته‌ ترین دستگاه های روز دنیا و مرغوب ترین مواد شوینده انجام می شود و سپس در روز و ساعتی که شما مشخص کردید، به درب منزل و یا محل کار شما به صورت آماده ارسال می شود.
نتیجه گیری

خشکشویی به فرآیند شست و شو ، بدون نیاز به آب گفته می شود. این خدمت به صورت آنلاین در تهران و شهرستان ها توسط اپلیکیشن ها انجام می شود.

گاهی اوقات شستشوی برخی لباس ها به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد و ممکن است گاهی موجب خراب شدن برخی لباس ها نیز بشود، پس بهتر است از متخصص کمک بگیرید.

با ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن ها می توانید از این خدمات استفاده کرده و دیگر نیازی نیست بصورت حضوری برای تحویل دادن یا گرفتن لباس ها به محل خشکشویی مراجعه کنید.

مزایای این خدمت به صورت آنلاین شامل : طول عمر بیشتر لباس‌ها، صرفه‌جویی در وقت اتوکشی، جمع‌آوری و تحویل آسان، لکه گیری موثر و… می باشد.

13)خشکشویی آنلاین الماس(شهر تهران)

خدمات خشکشویی انلاین در شهرهایی مانند تهران که زمان برای هیچ کس منتظر نمی ماند به یک مزیت تبدیل شده است. جهان با سرعت بالایی کار می کند. مردم خواهان دستیابی سریع و کارآمد به انواع خدمات مختلف هستند. زمان گرانبها است و مردم نمی خواهند آن را هدر دهند.

مزیت های اپلیکیشن الماس:

1- سادگی و روان بودن ثبت سفارش

2- ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن(تحویل عادی 24 ساعت) در مناطق ۱ تا 5  و 22

3-کیفیت بالا

4-قیمت مناسب

5- جشنواره های متنوع

6-تجربه 20 ساله در صنعت خشکشویی و لباسشویی

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *