15 تا از بهترین اتاق های فرار تهران

به دنبال هیجانید؟ دوست دارید تجربه‌ای جدید با آدرنالین بالا را همراه اتفاقات رمزآمیز در ترسناک‌ترین اتاق فرار تهران تجربه کنید؟ اتاق فرار یکی از پرطرفدارترین تفریحات هیجان‌انگیز و ماجراجویانه است. اتاق فرار تهران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ شروع کرده و بعد از گذشت این مدت کم، طرفداران زیادی را به خود جذب کرده‌اند. تعداد این اتاق فرارها زیاد بوده و از نظر سناریو، موقعیت مکانی، ژانر بازی و امکانات با یکدیگر تفاوت دارند. اتاق فرار در واقع یک بازی گروهی است که می‌تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر بازیکن داشته باشد. برای گذر از تمام مراحل اتاق فرار باید از هوش و فکر خود کمک بگیرید، چون که زور و قدرت در اینجا به کارتان نمی‌آید. در ادامه چند اتاق فرار تهران را با توجه به نظرات کاربران به شما معرفی می‌کنیم. کافیست هم تیمی‌های خود را جمع کرده و خاطره‌انگیزترین بازی عمرتان را با یکدیگر رقم بزنید.

اتاق فرار تهران

اتاق فرار چیست؟

تا به‌حال برایتان پیش آمده که در هنگام مشاهده فیلم های ترسناک نظرات مخالف با بازیگر داشته باشید؟ یا دوست داشته باشید که به جای او بوده و کاری خلاف کار او را در سکانس‌های خطرناک و دلهره‌آور بازی می‌کردید؟ در اتاق‌های فرار این تجربه برای شما مهیا شده است. شما در یک تراژدی ترسناک و معمایی از پیش برنامه‌ریزی شده قرار می‌گیرید و باید به همراه هم تیمی‌های خود، از مرحله‌ای به مرحله‌ی دیگر عبور کنید تا به هدف خود برسید.

 

معرفی ۱۵ نمونه از بهترین اتاق های فرار (اسکیپ روم) در تهران

 

۱_اسکیپ رومیست

این اتاق فرار پرطرفدار در سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرده و در دو شهر تهران و اردبیل دارای شعبه می‌باشد. زندان مرگ و تشنه‌های خون شعبه‌های شهر اردبیل هستند. اگر به دنبال سناریوهای ترسناک و ماجراجویانه می‌گردید، بازی در اتاق فرار اسکیپ رومیست را از دست ندهید.

بازی‌ها اتاق فرار اسکیپ رومیست:

_اتاق فرار تنهایی:

فرار تنهایی

اگر در حل معماهای پیچیده مهارت دارید، پیشنهاد می‌کنم که بازی در این اتاق فرار را حتما تجربه کنید. چرا که سناریوی طراحی شده در اتاق فرار تنهایی، تلفیقی از ترس، اضطراب و حل معماهای پیچیده را برایتان تدارک دیده است.
مدت زمان بازی: ۹٠ دقیقه
تعداد نفرات: ۴ تا ۱٠ نفر
درجه سختی: ۹ از ۱٠

آدرس: تهران، تهران پارس، خیابان جعبربای ۱۳٠، بین علیپور ۱٠۹ و ملکی ۱۱۱، پلاک

 

_اتاق فرار راز:

اتاق راز

ترکیب فضایی ترسناک و حل معماهای سخت، ژانری است اتاق فرار راز برایتان در نظر گرفته است. این یعنی که شما باید همزمان با دلهره‌ای زیاد، معماهای اتاق را حل کرده و به سرنوشتی که افراد اتاق به آن دچار شده‌اند پی ببرید.
مدت زمان بازی: ۷۵ دقیقه
تعداد نفرات: ۴ تا ۱٠ نفر
درجه سختی: ۹ از ۱٠

آدرس: تهران، تهرانپارس، بزرگراه رسالت، بین حجربن عدی و رشید، رو بخ روی شیرینی سالوت، پلاک

۲۱۱

_اسکیپ روم نفوذ:

نفوذ

اتاق فرار ” نفوذ “سومین اتاق از مجموعه ” اسکیپ رومیست است. اگر برای تجربه ژانرهای وحشت، سیاسی و یا اکشن سر و دست می‌شکنید، باید بدانید که این اتاق فرار مختص شما طراحی شده است.
مدت زمان بازی: ۷۵ دقیقه
تعداد نفرات: ۴ تا ۱٠ نفر
درجه سختی: ۱٠ از ۱٠

آدرس: تهران, تهرانپارس
تهرانپارس، خیابان جعفربای
(۱۳۰) ، بین ملکی (۱۰۹) و علیپور (۱۱۱) ، پلاک ۱۰۰

_اسکیپ روم میراث پارس:

میراث پارس

این اتاق فرار ژانر معمایی، تاریخی و کاراگاهی داشته و فکر و هوش‌ بازیکنان را حسابی درگیر خود می‌کند. درجه سختی بازی در اتاق فرار میراث پارس ۷ از ۱٠ بوده و مدت زمان بازی ۱ ساعت می‌باشد.

آدرس: ابتدای خیابان پیروزی، خیابان افروز، پلاک ۷، موزه تاریخ

شماره تلفن تمام اتاق‌ها:
09305390562
02177728094

 

۲_ اتاق فرار انیگما

اتاق انیگما

انگیما یکی دیگر از اتاق فرارهای واقع شده در تهران است که فضای حاکم بر آن بسیار رمزآلود است. در این اتاق فرار تهران، یک معمای پیچیده برای بازیکنان در نظر گرفته شده که باید با همفکری گروهی به جواب آن دست پیدا کنید. مدت زمان در نظر گرفته شده برای حل معما در سناریوهای این بازی ۶٠ دقیقه می‌باشد. تعداد نفرات مورد نیاز برای ورود به بازی‌های انیگما بین ۴ تا ۶ یا ۴ تا ۷ نفر می‌باشد.
سناریوهای اتاق فرار انگیما عبارتند از:
اتاق تسخیر
اتاق جنگ
روانی
هالای پوزان
قتل مرموز

آدرس: برج میلاد، گذرگاه میلاد، ورودی پارکینگ

شماره تماس:
09120036614
09120030269

۳_وست روم اسکیپ

وست روم اسکیپ

ظرفیت این اتاق بازی بین ۴ تا ۸ نفر بوده و مدت زمان بازی در آن ۶٠ دقیقه می‌باشد. وست روم اسکیپ ژانری ترسناک و دلهره آور دارد. آدرس اتاق بازی مافیا باز با دو اتاق بازی دیگر متفاوت است. بازی‌های این وست روم برای گروه‌های سنی مختلف طراحی شده‌‌اند.

اتاق فرارهای وست روم اسکیپ عبارتند از:
_اتاق فرار سوئینی تاد: این اتاق، سطح بازی متوسط و خیلی ترسناک، طراحی شده برای ۴ تا ۷ نفر است.

_اتاق فرار قربانی: سطح بازی سخت و ترسناک، طراحی شده برای ۴ تا ۸ نفر

_اتاق فرار انتقام دیویدف (مافیا باز): سطح بازی نسبتا سخت، ژانر ترسناک و درام و طراحی شده برای ۴ الی ۸ نفر

آدرس اتاق فرار سوئینی‌تاد و فرار قربانی: اتوبان رسالت، نرسیده به دردشت، نبش کوچه ۱۱، پلاک ۵۵

شماره تماس: 09019883531

آدرس اتاق فرار دیویدف: فردوس غرب، باکری شمال، ابتدای حکیم شرق، جنب املاک بارمان، پلاک ۱۰

شماره تماس: 09126442573

۴_اتاق فرار هیس اسکیپ

اتاق فرار هیس

این مجموعه در شهریار واقع شده و تا بحال بازی جیگاسو را به عنوان سناریوی خود ارایه داده است. سناریوی این بازی بر اساس فیلم اره ۸ طراحی شده است. ژانر اتاق فرار هیس وحشت و هیجان بوده و درجه سختی آن ۸ از ۱٠ می‌باشد. جیگاسو برای ۴ تا ۱٠ نفر طراحی شده و مدت زمان بازی آن ۹٠ دقیقه‌ای است. حداقل سن مجاز برای ورود به این اتاق فرار ۱۵ سال است.

آدرس: شهریار، شهرک وائین، بعد از میلاد ۱، پلاک ۶۵

شماره تماس: 09122812734

۵_اتاق فرار اسکیپ مستر
اگر به دنبال ترسناک‌ترین اتاق فرار تهران می‌گردید، بدون تردید بلیط‌های خود را برای بازی در این مجموعه فوق‌العاده رزرو کنید. در این بازی مرگبار، باید از قوانین و مقررات از پیش تعیین شده پیروی کنید تا بتوانید بازی را با موفقیت به پایان برسانید.

 

شعبه‌های اتاق فرار اسکیپ مستر:

اسکیپ مستر

شعبه توهم :

ژانر: وحشت
تعداد نفرات بازی :۴ الی ۱۰ نفر
حداقل تعداد ورودی : ۴ نفر
مدت زمان بازی : ۹۰ دقیقه
شعبه: ۱
میزان ترس: ۹۵ درصد
میزان سختی: ۸ از ۱٠
رده سنی: ۱۸ به بالا
آدرس: تهران، نارمک خیابان ۴۶ متری ثانی نبش خ طاهری بالای بانک صادرات پلاک ۱۷۹ طبقه اول
شماره تماس: 09120430548

شعبه شکنجه هیولا :

ژانر: وحشت
تعداد نفرات بازی :۴ الی ۸ نفر
حداقل تعداد ورودی : ۴ نفر
مدت زمان بازی :۷۰ دقیقه
شعبه: ۲
میزان ترس: ۹ از ۱٠
میزان سختی ۸ از ۱٠
رده سنی: بالای ۱۸ سال
آدرس: تهران، نارمک خیابان ۴۶ متری ثانی خیابان سمنگان پلاک ۲۴ زنگ سمت راست
شماره تماس: 09120546517

شعبه امگا:

ژانر: وحشت
تعداد نفرات بازی: ۴ تا ۱٠ نفر
حداقل نفرات ورودی: ۴ نفر
مدت زمان بازی: ۹٠ دقیقه
میزان سختی: ۸/۵ از ۱٠
میزان هیجان: ۹/۵ از ۱٠
رده سنی: ۱۸ سال به بالا
آدرس: تهران، نارمک، ۴۶ متری ثانی، خیابان طاهری، پلاک ۱۷۶
شماره تماس: 0937174 4151

۶_ اتاق فرار وحشت قبر

وحشت قبر

همانطور که از اسم این اتاق فرار تهران پیداست، وحشت و هیجان بی‌نظیری را به بازیکنان القا می‌کند. طراحی این بازی با سایر اتاق‌های فرار متفاوت بوده و ضربان قلب شما را حسابی بالا و پایین می‌برد. مدت زمان این بازی ۶٠ دقیقه بوده و برای افراد بالای ۱۶ سال مجاز می‌باشد. اتاق فرار وحشت قبر یک بازی مهیج بوده و ژانری وحشتناک دارد. تعداد نفرات این بازی بین ۴ تا ۶ نفر می‌باشد.

آدرس: تهران، میرداماد، میدان مادر خیابان شاه نظری پلاک ۵۹ طبقه۳ واحد ۱۲

شماره تماس: 09380492946

۷_اتاق فرار اپیک اسکیپ:

اپیک اکیپ

مجموعه ایپک اسکیپ تا به حال چهار سناریوی ترسناک و مهیج به نام‌های اتاق فرار رخنه، اتاق فرار حصار، اتاق فرار آخرین تقاص و اتاق فرار مه را ارائه داده است. شما باید در این بازی با یافتن سرنخ‌ها و حل معماهای طراحی شده از اتاق خارج بشوید. مدت زمان این بازی معمایی-فیزیکی بین ۷۵ الی ۹٠ دقیقه است. تعداد نفر مجاز برای ورود به بازی حداقل ۴ و حداکثر ۷ نفر می‌باشد.

آدرس: تهران، تهرانپارس، مترو تهرانپارس، خیابان اخوت شمالی (۱۲۳)، رو به روی مترو پلاک ۲

شماره تماس: 0938 323 8803

۸_اتاق فرار طاق خونی

 

این اتاق فرار سومین اتاق از مجموعه بینگو می‌باشد. ژانر این بازی در وحشت، تئاتر تعاملی و دلهره خلاصه شده و مدت زمان آن ۷٠ دقیقه است. درجه سختی بازی ۷ از ۱٠ بوده و تعداد نفرات مجاز بین ۴ تا ۸ نفر می‌باشد. این اسکیپ روم به دلیل داشتن فضا و طراحی عالی، طرفدارای زیادی را به خود جذب کرده است.

آدرس: تهران، شهرک گلستان
شهرک گلستان، بلوار زینعلی، نبش سروستان هشتم، پلاک ۶۶، درب سمت چپ، تک زنگ

شماره تماس: 09917212818

۹_اتاق فرار کینه جن

کینه جن

اتاق فرار کینه جن در مورد زوجی است که با یک جن توافق میکنند تا در ازای یک گنج، فرزند خود را قربانی کنند. بازی در این اتاق فرار تهران حدود ۲ ساعت طول می‌کشد. برای اینکه وارد بازی بشوید باید تیم ۴ تا ۶ نفره‌ای را تشکیل بدهید. این اتاق فرار مهیج ترکیبی از ژانرهای ترسناک، تخیلی، دلهره آور و معمایی بوده و لذت یک بازی دلچسب را در ذهنتان حک خواهد کرد.

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد

شماره تماس: 0912 003 9409

۱٠_اتاق فرار دالون

اتاق فرار دالون

مجموعه دالون در دو سناریوی تله مرگ و تنگنا فعالیت می‌کند.در این بازی شما وارد یک اتاقی می‌شوید که پر از سرنخ‌ های مرتبط و گاهی نامرتبط و همچنین معماهایی که در بازی طراحی شده است. شما و دوستانتان در مدت زمان ۶۰ دقیقه باید از فکر خود استفاده کرده و با حل کردن پازل و معماهای داخل اتاق فرار راه خروج را پیدا کنید.

زمان بازی ۶٠ دقیقه است و گروه‌های شرکت کننده باید بین ۴ تا ۵ نفر باشند.

آدرس: تهران، شمیرانات، بلوار امام خمینی، روبرو، بانک صادرات، بالای دفتر پیشخوان دولت، پلاک ۸۹

شماره تماس: 09120039409

۱۱_اتاق فرار اسکیپ می

اسکیپ می

مجموعه اتاق فرارهای اسکیپ‌ می به‌ عنوان اولین اسکیپ روم و اتاق فرار تهران و ایران، بازی‌های خلاقانه و مهیجی را برای طرفداران هیجان فراهم کرده است. متل بوداپست ۳۱۳،فرار از زندان ۱،فرار از مدرسه، معمای تسلا، بمب شیمیایی فریتز هابر و سرقت از بانک سناریوهای ارائه شده از سوی این مجموعه هستند. مدت زمان این بازی‌ها بین ۶٠ تا ۷۵ دقیقه بوده و تعداد نفرات مجاز برای ورود به اتاق‌ها بین ۴ تا ۶ یا ۴ تا ۷ نفر می‌باشد.

آدرس: تهران، تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه ستاری مجتمع تجاری کورش طبقه دوم. جنب شهربازی. مجموعه EscapeMe

شماره تماس: 02144971450

۱۲_اتاق فرار دژاوو

دژاوو

این مجموعه یکی دیگر از اسکیپ روم‌های تهران بوده و در حال حاضر فقط در یک سناریو به نام اتاق فرار طالع نحس فعالیت می‌کند. ژانر این بازی ترس و دلهره است و شما ۸٠ دقیقه فرصت دارید تا با حل معماهای مختلف، راه نجات از اتاق را پیدا کنید. تم ترسناک و هیجان آور فضا هیجان بازی را دوچندان می‌کند. برای شروع این بازی، باید گروهی بین ۴ تا ۱٠ نفر را تشکیل بدهید. میزان ترس بازی اتاق فرار دژاوو ۸ از ۱٠ و میزان سختی آن ۷ از ۱٠ می‌باشد.

آدرس: خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، جنب بانک مسکن، پلاک ۱۱۸۶، طبقه اول، واحد ۶

شماره تماس: 09122909456

۱۳_اتاق فرار لوکو:

لوکو

مجموعه لوکو تا به حال سه بازی متفاوت به نام‌های پادزهر سمی، زنده بمان و فرار خاموشی را طراحی کرده است. ژانر تمامی این سناریوها ترسناک و دلهره‌اور است.

اتاق فرار پاد زهر سمی:

تعداد نفرات: ۴ تا ۷ نفر
مدت زمان بازی: ۷٠ دقیقه
آدرس: تهران، تهرانپارس، بالاتر از میدان پروین، ٢١٢ شرقى یا واثقى، بین خیابان ١٣١-١٣٣ پلاک ۶۳۳
شماره تماس : 09355581829

اتاق فرار زنده بمان:

تعداد نفرات بازی: ۴ تا ۷ نفر
مدت زمان بازی: ۶٠ دقیقه
آدرس: تهران، تهرانپارس، بالاتر از میدان پروین، ٢١٢ شرقى یا واثقى،بین خیابان ١٣١-١٣٣ پلاک ۶۳۳
شماره تماس : 09355581829

اتاق فرار خاموشی:

تعداد نفرات بازی: ۴ تا ۱۲ نفر
مدت زمان بازی: ۹٠ دقیقه
آدرس: تهران، پونک، سیمون بلیوار، اقبالپور، نبش کوهسار نهم شرقى،پلاک ٧١
شماره تماس : 09355581829

۱۴_اتاق فرار پلاک ۱۶

اتاق فرار تهران پلاک 16

اگر به دنبال جدیدترین اتاق فرار تهران می‌گردید، وقت آن رسیده که با اتاق فرار پلاک ۱۶ آشنا شوید. این اسکیپ روم در سال ۱۳۹۹ طراحی شده و دارای ۲ اتاق فرار بسیار جذاب و ترسناک می‌باشد. در حال حاضر، فقط یکی از اتاق‌ها به نام اتاق فرار آزمایش ۱۹۴۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. تعداد نفرات این بازی بین ۴ تا ۸ نفره بوده و مدت زمان آن ۷٠ دقیقه است. درجه سختی بازی نیز ۸/۵ از ۱٠ می‌باشد.

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، خیابان صدف، کوچه سپیدار
شماره تماس:
09905979958
02122141842

۱۵_اتاق فرار بلادی هوس

اتاق فرار تهران بلادی هاوس

این اتاق فرار دو سناریوی بسیار جذاب و هیجان انگیز را پیاده‌سازی کرده است. اتاق فرار هیپنوگرام و اتاق فرار کالبد شکافی دو اتاق مجزای این بازی بوده که ژانر ترسناک و هیجان‌انگیزی دارند.

کالبد شکافی:

مدت زمان بازی کالبدشکافی ۶٠ دقیقه و درجه سختی آن ۷ از ۱۰ می‌باشد. تعداد نفرات این بازی باید بین ۴ تا ۶ نفر باشند.
آدرس: تهران, شهران
شهران، انتهای خیابان نظری، بلوار کوهسار، ساختمان سبز، پلاک ۱۶۳
شماره تماس: 09127142806

هیپنوگرام:

درجه سختی بازی ۸ از ۱٠ بوده و ۴ تا ۸ نفر می‌توانند در این سناریو شرکت کنند. مدت زمان مجاز برای به پایان رساندن بازی هیپنوگرام ۶٠ دقیقه می‌باشد.
آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی..نرسیده به آیت الله کاشانی..خیابان ایثارگران..خیابان ولفجر..کوچه دوم غربی ..پلاک 2 طبقه اول .

شماره تماس: 09127142806

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی فاطمه زارعی

همچنین ببینید

رستوران سام درخشانی

کافه ها و رستوران های افراد مشهور در تهران

تهران پر است از انواع کافه ها و رستوران ها و بسیاری از مردم تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *