معرفی کاراکترهای گنشین ایمپکت

از جمله تازه‌ترین و پیچیده‌ترین بازی‌های پرطرفدار موبایل، بازی گنشین است. کاراکترهای متنوع این بازی به گونه است که کاربر را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. به دلیل هیجانات بیشتر بازی و برخورداری از آپشن‌های ویژه درون بازی، خرید کریستال گنشین بسیار پیشنهاد می‌شود. روند بازی گنشین  همراه با اتفاقات بسیار مهیج و جذاب روبروست. یک بازی فوق‌العاده افسانه‌ای که مورد توجه گیمرها و علاقمندان بازی‌های دیجیتالی است. در این مطلب نگاه دقیق‌تری به معرفی کاراکترهای گنشین برای علاقمندان خواهیم داشت. همچنین به کاراکترهای تازه بازی و دسته بندی کاراکترها اشاره می‌کنیم. پس برای دانستنی‌های بیشتر درباره بهترین کاراکترهای بازی و همچنین خرید اکانت بازی گنشین تا انتها ما را دنبال کنید.

معرفی کاراکترهای گنشین ایمپکت

بررسی بازی گنشین ایمپکت

بازی گنشین ایمپکت به عنوان محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در میان گیمرها شناخته شده است. یعنی در میان کاربران کمتر کسی است که با کاراکترها و جذابیت‌های بازی گنشین آشنا نباشد. به همین دلیل ما در اینجا سعی می‌کنیم تا حد امکان اطلاعات مفیدی را درباره جزئیات بازی در اختیارتان قرار دهیم. اگر به دنبال یک بازی اندرویدی با گرافیک بالا هستید، پیشنهاد می‌کنیم که بازی گنشین را از دست ندهید. در بازی فوق‌العاده هیجان انگیز گنشین ایمپکت کاربر در نقش چند خواهر و برادر ایفای نقش می‌کند. محتوای بازی بدین صورت است که شما از سوی یک خدای ناشناس به روی زمین آمده‌اید. در این حین امکانات و قابلیت‌های مهیجی به شما داده شده است که می‌توانید در مواجه با رویدادهای مختلف از آن‌ها استفاده کنید. شما در این دنیای زیبا و در عیمن حال به اجبار با دشمنان و اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی مواجه خواهید شد و بازی از همین جا آغاز می‌شود.

هدف داستان بازی گنشین ایمپکت چیست؟

کاربر در بازی گنشین باید به هدف پیدا کردن دوستان و گمشده‌ها در بازی مبارزه کند. بدین ترتیب با اتحاد سایر دوستانتان و ملحق شدن به دیگران به دنبال ماجراجویی‌های بازی می‌روید. با توجه به تمامی اتفاقات ناشناخته در بازی در نهایت به دنیای خود بازمی‌گردید.

هدف داستان بازی گنشین ایمپکت

ویژگی‌های بازی گنشین ایمپکت

بازی گنشین در قالب یک بازی سوم شخص تدارک دیده شده است. به همین جهت کاربر این اختیار را خواهد داشت تا در قالب‌ها و کاراکترهای مورد نظر خود بازی کند. هر یک از شخصیت‌های داستان توانایی‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارا هستند. البته این توانایی‌ها بیشتر با عناصر اصلی مانند آب، اتش، هوا و خاک مرتبط است. همچنین قابلیت شخصی سازی کاراکترها از دیگر ویژگی‌های ممتاز بازی گنشین محسوب می‌شود. از آنجایی که گرافیک این بازی بسیار بالاست، توصیه می‌شود که بازی را بر روی دستگاه‌هایی که قدرت پردازش بالایی دارند، اجرا کنید.

معرفی کاراکترهای بازی

کاراکترهای متعدد بازی گنشین ایمپکت از جمله ویژگی‌های جذاب بازی است. هر یک از شخصیت‌های بازی موقعیت‌هایی را برایتان ایجاد می‌کند که بتوانید با دشمنان مبارزه کنید. با توجه به قدرت و توانایی شخصیت ها، کاراکترها در دسته بندی‌های گوناگونی قرار می‌گیرند. همانطور که گفته شد شخصیت‌های بازی بر اساس عناصر موجود در هستی نام گذاری می‌شوند. قدرت‌های موجود در بازی که به آن Element گفته می‌شود شامل موارد زیر است.

قدرت‌های تحت تاثیر باد یا Anemo

قدرت‌های تحت تاثیر آب یا Hydro

قدرت‌های تحت تاثیر آتش یا Pyro

قدرت‌های تحت تاثیر برق و جریان الکتریسیته یا Electro

قدرت‌های تحت تاثیر زمین یا Geo

قدرت‌های تحت تأثیر سرما یا Cryo

قدرت‌های تحت تأثیر طبیعت یا Dendro

ویژگی‌های بازی گنشین ایمپکت

دسته بندی کاراکترهای بازی گنشین ایمپکت

هر یک از شخصیت‌های داستانی در بازی گنشین ایمپکت دارای دو نوع توانایی‌های قدرتی است. یکی قدرت کمتر که با نام Elemental Skill شناخته شده است و دیگر قدرت بزرگ‌تر که با نام Elemental Burst در بازی عنوان می‌شود. شخصیت‌های بازی گنشین ایمپکت بر اساس سطح توانایی و قدرت در پنج دسته بندی ویژه مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

شخصیت‌های دسته S – قدرتمندترین شخصیت‌های بازی گنشین در این دسته قرار دارند.

شخصیت‌های دسته A- شخصیت‌های این دسته قوی هستند اما به پای شخصیت‌های دسته S نمی رسند.

شخصیت‌های دسته B- این شخصیت‌ها در دسته بندی کاراکترهای متوسط قرار می‌گیرند. البته متوسط رو به بالا.

شخصیت‌های دسته C- این گروه از شخصیت‌های بازی دارای قدرت کمتری در قیاس با دسته‌های قبلی هستند. متوسط رو به پایین.

شخصیت‌های دسته Poo- شخصیت‌های این گروه کاملاً بی‌فایده و به درد نخور هستند.

معرفی کاراکترهای هر یک از دسته بندی‌ها

توجه داشته باشید که هر یک از دسته بندی های گفته شده در بازی شامل یک سری کاراکترهای مشخص هستند. استودیوی ساخت بازی گنشین ایمپکت مدام در حال بهینه سازی بازیست به همین دلیل شخصیت‌های هر یک از گروه‌ها در هر به روز رسانی قابل تغییر است. با توجه به کاراکترهای مرتبط با هر یک از دسته بندی، در این میان کاراکترهای تازه‌ای هم در بازی وجود دارد که بسیاری از کاربران با‌شخصیت‌های تازه به خوبی آشنایی ندارند. آنچه که قابلیت‌ها و ویژگی‌های هر یک از کاراکترها را با دیگری متمایز می‌کند، سطح قدرت، سلاح، مهارت های ممتاز و توانایی‌های خاص است.

معرفی شخصیت‌های تازه بازی گنشین ایمپکت

همانطور که توضیح داده شد، شخصیت‌های بازی گنشین ایمپکت کاملاً در حال به روز رسانی و بهینه سازی هستند. از جمله کاراکترهای تازه می‌توان به شخصیت‌های جذاب زیر اشاره کرد.

شخصیت قدرتمند Zhongli

عنصر این شخصیت جدید در بازی Geo یا زمین است. این نیزه دار برجسته با توجه به قابلیت‌ها و توانایی‌هایی که دارد که می‌تواند دشمنان خود را به راحتی تبدیل به سنگ کند. این شخصیت در بازی بسیار قدرتمند است اما این قدرت وقتی به حد نهایی خود می‌رسد که ارتقاء پیدا کند. منتهای مراتب برای ارتقاء دهی این شخصیت باید هزینه‌هایی را برایش خرج کنید.

کاراکتر خاص Xinyan

کاراکتر بی‌نظیر Xinyan یک شمشیر زن حرفه‌ای است. این شخصیت از شمشیر سنگین برای مبارزه با دشمنان استفاده می‌کند. البته علاوه بر شمشیر، دارای یک سپر محافظتی هم هست. این شخصیت بسیار جذاب و مهیج تمایل شدید به منفجر کردن دشمنانش را دارد. گفتنی است که این شخصیت در دسته بندی گروه A قرار دارد.

کاراکتر قدرتی Albedo

از دیگر شخصیت‌های قدرتی با عنصر زمین کاراکتر جدید Albedo است. قابلیت و توانایی این شخصیت بسیار خلاقانه است. این کاراکتر با رویاندن گل‌هایی که منجر به ایجاد انفجار می‌شود به مبارزه می‌رود.

شخصیت‌های آتی بازی گنشین ایمپکت

شخصیت‌های تازه نفس که قرار است در بازی گنشین ایمپکت وارد شوند، در برنامه‌های آینده بازی گنشین ایمپکت پیاده‌سازی می‌شود. این شخصیت‌ها شامل سه کاراکتر قدرتی زیر است.

شخصیت Ganyu

تا به حال تیراندازی با توانایی‌های سرما دیده‌اید! شخصیت جدید Ganyu دقیقاً دارای همین توانایی ویژه است. عنصر سرما در این کاراکتر به شکلی است که با پرتاب گل‌های یخی دشمنان را از بین می‌برد.

معرفی شخصیت‌های تازه بازی گنشین ایمپکت

شخصیت Xaio

از دیگر شخصیت‌های تازه‌ای که قرار است به زودی در بازی گنشین ایمپکت وجود داشته باشد. این کاراکتر نیزه داری با عنصر باد است. این کاراکتر با وجود قابلیت‌هایی که در خود دارد می‌تواند به یک موجود وحشتناک تبدیل شود و سبب تخریب حملات دشمنان شود.

شخصیت Ayaka

شمشیر زن با عنصر سرما در شخصیت Ayaka دیده می‌شود. این کاراکتر با شلیک و پرتاب موج سرما دشمنان را به مجسمه‌های یخی تبدیل کرده و آنان را از میان می‌برد.

کلام پایانی

بازی گنشین ایمپکت برای موبایل جزء آن دسته از بازی‌هایی است که در سراسر جهان طرفدراران بسیار دارد. با توجه به تعدد شخصیت‌های بازی، کاربران می‌توانند با خرید کریستال گنشین از قابلیت‌های هر یک از شخصیت‌ها آزادانه استفاده کنند. جذابیت‌های بازی از نظر شخصیت پردازی، فضای داستان، موقعیت‌های مختلف به گونه‌ای است که در صدر محبوب‌ترین بازی‌های موبایل قرار گرفته است.

درباره‌ی زهرا علیون

همچنین ببینید

بازی‌های خارجی

پر‌دانلودترین بازی‌های خارجی ۲۰۲۲

در این مقاله قصد داریم به معرفی پردانلودترین بازی‌های خارجی ۲۰۲۲ بپردازیم. با توجه‌ به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *