کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin

اگر نام ژئوماینینگ را شنیده‌اید، مطمئناً در مورد اپلیکیشن Coin هم اطلاعاتی دارید. این اپلیکیشن که در سال 2019 راه‌اندازی شد، امروزه بیش از یک میلیون کاربر دارد که هنگام انجام کارهای روزمره، مانند دویدن، رفت‌وآمد و مسافرت، دارایی‌های دیجیتالی به دست می‌آورند. در این مطلب قصد داریم در مورد کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin صحبت کنیم.

کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin

ژئوماینینگ روش استخراج داده‌های جغرافیایی در فضای فیزیکی و دادن ارزش به موقعیت مکانی شما را تعریف می‌کند. در حال حاضر ژئوماینینگ از طریق اپلیکیشن Coin در شبکه XYO انجام می‌شود. در ادامه می‌توانید بررسی اپلیکیشن Coin را بخوانید تا به اطلاعات موردنیاز در مورد نحوه کار و کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin دست یابید.

بیشتر بخوانید: NFT چیست و چگونه کار می‌کند؟

اپلیکیشن Coin چیست؟

Coin اپلیکیشنی برای ژئوماینینگ است که کاربران می‌توانند آن را از گوگل یا اپل پلی استور دانلود کنند. این اپلیکیشن برای هر کاربری که اتصال دیتا، WiFi یا GPS دارد کار می‌کند. از آنجایی که این اپلیکیشن از داده‌های تلفن همراه شما استفاده نمی‌کند، می‌توانید به صورت روزانه و بدون محدود کردن دیتا از آن استفاده کنید.

دلیل اصلی پیوستن مردم به اپلیکیشن کوین، درآمدی است که از طریق آن کسب می‌کنند. در واقع شما یک ارز درون برنامه‌ای به نام کوین را به دست می‌آورید. بعداً می‌توانید این کوین‌ها را با دارایی‌های دیجیتالی یا فیزیکی مانند ارزهای دیجیتال یا بلندگوهای بلوتوثی مبادله کنید. می‌توانید این کوین‌ها را با چیزهای دیگری هم مبادله کنید اما چرا این اپلیکیشن، کوین‌های رایگان به شما می‌دهد؟ پاسخ این است که آن‌ها اطلاعات مربوط به موقعیت شما را جمع‌آوری می‌کنند و در ازای آن به شما پاداش می‌دهند.

کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin

اپلیکیشن کوین با بنیاد XYO همکاری کرده است تا حضور کاربر را در مکان مورد ادعای خود ثابت کند. به همین دلیل، این برنامه از جعل موقعیت مکانی جلوگیری و از افتادن ارز Coin به دست افراد اشتباه جلوگیری می‌کند؛ منظور افرادی است که موقعیت خود را جعل می‌کنند تا ارز بیشتری کسب کنند. علاوه بر این، بخش فناوری بنیاد XYO، مشارکت آسان و ایمن همه کاربران در این اپلیکیشن را به منظور کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin تضمین می‌کند.

پلن‌ها و بسته‌های اشتراکی اپلیکیشن کوین

به منظور کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin ، پلن‌های مختلفی بر اساس نیازهای کاربران وجود دارد. این پلن‌ها طیف وسیع کاربران، از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای را در بر می‌گیرد.

پلن پایه کوین هیچ هزینه‌ای ندارد و برای کاربران تازه‌وارد و مبتدیانی که هنوز در حال انجام ژئوماینینگ هستند مناسب است. در اینجا ویژگی‌های طرح پایه آورده شده است:

 • 1 برابر سرعت ژئوماینینگ: در طرح اولیه، سرعت ژئوماینینگ معمولی کوین را دریافت می‌کنید که برای مبتدیان ایده‌آل است.
 • نرخ شارژ ژئوماینینگ: علاوه بر این، کاربران نرخ شارژ ژئوماینینگ با سرعت 1 برابر دریافت می‌کنند.
 • Big Geomines: کاربرانی که در پلن پایه قرار دارند 1 برابر احتمال دارد که ژئوماین‌های بزرگ دریافت کنند.

پلن Pro

پلن Pro برای کاربران جدی که می‌خواهند جوایز بالایی کسب کنند ایده‌آل است. هزینه آن 34.95 دلار در ماه است و دارای ویژگی‌های زیر است:

 • 3 برابر نرخ شارژ ژئوماینینگ و ژئوماینینگ
 • 3 برابر احتمال دریافت ژئوماین‌های بزرگ
 • 12 برابر پاداش ژئوماینینگ
 • پاداش Geocaim
 • 3 برابر افزایش پاداش پس‌زمینه
 • 3 برابر پاداش ژئوماینینگ اضافی: به همین ترتیب، کاربران 1 برابر پاداش ژئوماینینگ در پلن پایه دریافت می‌کنند.
 • Bonus Drop Power: این ویژگی، پاداش‌های جایزه را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.
 • سپر و پاداش Geoclaim: سپر Geoclaim جوایز شما را ایمن نگه می‌دارد تا دیگر کاربران نتوانند آن‌ها را مطالبه کنند.

پلن Plus

طرح پلاس برای کاربرانی که به چیزی بیشتر از پلن اولیه نیاز دارند اما نمی‌خواهند هزینه زیادی بپردازند، ایده‌آل است. هزینه آن 24.95 دلار در ماه است و دارای ویژگی‌های زیر است:

 • 2 برابر نرخ شارژ ژئوماینینگ و ژئوماینینگ
 • 2 برابر احتمال دریافت ژئوماین‌های بزرگ
 • 12 برابر پاداش ژئوماینینگ
 • 2 برابر پاداش ژئوماینینگ اضافی
 • استفاده از ویژگی Bonus Drop Power تا دو بار
 • 2 برابر افزایش پاداش پس‌زمینه
 • سپر و پاداش Geocaim

چه طور باید شروع کرد؟

شروع کار با اپلیکیشن Coin بسیار ساده است زیرا این برنامه به راحتی برای اندروید و iOS به صورت رایگان در دسترس است. تاکنون، این اپلیکیشن بیش از یک میلیون بار دانلود شده است. هنگامی که برنامه را دانلود کردید، باید آن را تنظیم کنید تا کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin شروع شود.

اولین بار که این اپلیکیشن را باز می‌کنید، از شما می‌خواهد که خدمات مربوط به موقعیت مکانی را روشن کنید. این امر ضروری است زیرا برنامه باید مکان شما را بداند تا به شما امکان ژئوماینینگ را بدهد.

اگرچه می‌توانید بدون ایجاد حساب کاربری geomine کنید، اما توسعه‌دهندگان توصیه می‌کنند یک حساب کاربری ایجاد کنید تا دارایی‌های شما در آدرس ایمیلتان ایمن باشد.

هنگامی که حساب خود را ایجاد کردید، روی آیکون کلنگ کلیک کنید. هنگامی که در حال ژئوماینینگ هستید، یک حلقه آبی روی صفحه ظاهر می‌شود. در صورتی که کوین به دست آورید، به حساب شما واریز می‌شود. می‌توانید تعداد کوین‌های خود را از پیشخوان بالای صفحه پیگیری کنید.

بازخرید کوین‌ها

پس از جمع‌آوری 10000 توکن، می‌توانید سکه‌های خود را بازخرید کنید. به غیر از مبادله آنها با اقلام فیزیکی، می‌توانید آنها را با ارز دیجیتال نیز معامله کنید.

ویژگی‌های مثبت اپلیکیشن سکه

برنامه Coin دارای مزایای زیر است:

درآمد آسان: این برنامه به شما امکان می‌دهد ارز دیجیتال کسب کنید و آن را با دارایی‌های دیجیتال یا فیزیکی مبادله کنید.

تجارت ارز دیجیتال: کاربران همچنین می‌توانند از توکن‌های Coin که از طریق برنامه به دست آورده‌اند استفاده کنند و آنها را برای دریافت ارز دیجیتال معامله کنند.

پلن‌های منصفانه: پلن‌های پولی هنوز در مقایسه با سایر سایت‌های جمع‌آوری دیتای مکان که در ازای مکان کاربران، پاداش کمی می‌دهند، کاملاً منصفانه هستند.

معایب اپلیکیشن سکه

اگرچه اپلیکیشن Coin یک راه ساده برای کسب جوایز است اما معایبی هم دارد:

کمبودهای پلن اولیه: پلن اولیه اپلیکیشن Coin دارای برخی ویژگی‌های مبتدی است اما بسیاری از ویژگی‌های پردرآمد را ندارد.

کسب درآمد از اپلیکیشن کوین Coin

سخن آخر

ژئوماینینگ ممکن است هنوز برای برخی افراد یک مفهوم تازه باشد اما قطعاً توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. اپلیکیشن Coin یک روش قابل‌اعتماد و ساده برای کاربران است که در عین حال از بسیاری از ویژگی‌های دیگر مانند سپرها و پاداش‌ها نیز بهره می‌برند.

با این حال، توجه داشته باشید که پلن پایه اگرچه رایگان است، با این حال بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته را در خود ندارد. اگر هنوز به این فکر می‌کنید که ژئوماینینگ برای شما مناسب است یا خیر، می‌توانید این اپلیکیشن را انتخاب کنید اما در صورت انتخاب آن، بهتر است یک پلن پولی تهیه کنید.

درباره‌ی تیم تحریریه نیمه شب

همچنین ببینید

دستیار صوتی الکسا

دستیار صوتی الکسا صدای افراد فوت شده را تقلید می‌کند

آمازون در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به دستیار صوتی الکسا این امکان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *