10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

امروز در این مقاله از سایت نیمه شب به معرفی 10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400 پرداخته می شود تا افرادی که فرصت مراجعه به بانک یا عابربانک ها را ندارند به کمک این اپلیکیشن ها امورات مالی خود را انجام دهند.

معرفی 10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

۱- اپلیکیشن پرداخت آنلاین آپ

سابقه ی شرکت آسان پرداخت پرشین به سال ۱۳۸۸ بر می‌گردد و در ابتدا با استفاده از کد دستوری #۷۳۳* انجام تراکنش های پرداخت را برای کاربران فراهم می‌کرد و در حال حاضر هم با استفاده از کد دستوری و هم با استفاده از اپلیکیشن خود خدمات بسیاری از جمله انتقال وجه (کارت به کارت)،خرید شارژ و بسته های اینترنتی، پرداخت قبوض موبایل و تلفن و خدماتی ارائه می کند.

شعار آپ نیز بدین گونه عنوان شده است:

عددی آسان برای زندگی آسان، اپلیکیشنی آسان برای زندگی آسان

10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

۲- اپلیکیشن پرداخت آنلاین تاپ|10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

در نگاه اول رابط کاربری این اپلیکیشن شباهت زیادی به رابط کاربری ویندوز ۸ مایکروسافت دارد .این اپلیکیشن متعلق به شرکت تابان آتی پرداز از زیر مجموعه گروه داده پردازی بانک پارسیان که خدماتی همچون کارت به کارت به کلیه کارت های عضو شتاب، خرید شارژ و بسته‌های اینترنتی،پرداخت قبوض خدماتی، تلفن ثابت و همراه بدون نیاز به شناسه قبض و پرداخت ارائه می‌کند.

تاپ درباره خود اینچنین می‌گوید:

ما متعهد هستیم هر روز خدمات بیشتر و متنوع تری را بر روی تلفن همراه و درست در نقطه ای که قرار دارید در اختیار شما قرار دهیم، امنیت آن را تامین کنیم و کاری کنیم که زمان بیشتری را با آرامش در کنار دوستان و عزیزان خود باشید.

۳- برنامه پرداخت موبایلی۷۲۴

محصولی از شرکت پرداخت الکترونیک سامان که اولین بار در سال ۱۳۸۹ به بازار ارائه شد و تا پاییز سال ۱۳۹۱ فقط مشترکین ایرانسل می‌توانستد با شماره گیری کد دستوری #۷۲۴* و ثبت نام در سایت از خدمات آن مثل خرید انواع شارژ، پرداخت قبوض خدماتی، موبایل و تامین‌‌اجتماعی بهره‌مند شوند و از آن تاریخ به بعد این قابلیت‌ها برای مشترکین همراه اول نیز در دسترس قرار گرفت. اولین نسخه اپلیکیشن ۷۲۴ در پاییز سال ۱۳۹۳ و با نام سه سوت به بازار آمد. تابستان سال ۹۶ زمان آپدیت چشمگیر این اپلیکیشن فرا رسید و با اضافه شدن امکان کارت به کارت و رفع ایرادات قبلی از سه سوت به ۷۲۴ تغییر نام داد.
این سامانه با تبلیغات گسترده در برنامه هایی نظیر دورهمی و خندوانه و جوایز شگفت انگیز ۵۰۰ میلیونی نام خود را با عنوان ۷۲۴ (هفتصد و بیست‌وچهار مربع) جا انداخت.

۷۲۴ درباره‌ی خود میگوید:

ماموریت ما ارزش افزایی برای مشتریان با ارائه راهکارهای راحت، سریع و قابل اعتماد پرداخت است. تیم اجرایی ۷۲۴ ترکیبی از جوانان دهه ۶۰ و ۷۰ است که قصد دارند محصولی ساده و سریع برای پرداخت با تلفن همراه برای هموطنان‌شان ارائه کنند. ما در ۷۲۴ به درستی، کارگروهی، تفکر به‌روز، مسئولیت‌پذیری و مشتری‌مداری معتقدیم.

۴- برنامه پرداخت آنلاین همراه کارت|10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

اپلیکیشن همراه کارت نرم افزاری ساده و کاربردی برای انجام فعالیت هایی از قبیل انتقال وجه به صورت کارت به کارت و کارت به شبا،خرید شارژ و اینترنت ، پرداخت قبض و… که بر روی موبایل ،تبلت و ساعت های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و IOS نصب می‌شود. این اپلیکیشن از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را توسط شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا و تحت نظر بانک آینده شروع کرده است.

همراه کارت در توضیح خود می‌گوید:

سامانه همراه کارت نرم افزاری ساده، کاربردی و رایگان برای انجام فعالیت‌های پرداخت‌های بانکی (انتقال وجه کارت به کارت، کارت به شبا، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبض، نیکوکاری و پرداخت خریدهای اینترنتی) از طریق موبایل می‌باشد.

۵- اپلیکیشن پرداخت آنلاین ایوا

اپلیکیشن ایوا توسط شرکت پرداخت الکترونیک سداد برای اولین بار در سال ۱۳۹۵ رونمایی و عرضه شد .با توجه به اتصال مستقیم این اپلیکیشن به درگاه سداد از مبدا اکثر بانک های عضو شتاب و البته از طریق کارت می‌توان‌ پول جا به جا کرد.مشابه اکثر اپلیکیشن های پرداخت میتوان امور مربوط به کارت به کارت، خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبض را با ایوا انجام داد.

ایوا درباره خود اینگونه می‌گوید:

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت متفاوت است. آنچه ایوا به شما می‌دهد «یک تفاوت ساده» اما اثربخش است. ایوا تفاوتی ظریف برای ذوق‌های ظریف عرضه می‌کند.

10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

۶- اپلیکیشن پرداخت آنلاین ۷۸۰

شرکت پرداخت نوین آرین زیر نظر بانک اقتصاد نوین با راه اندازی سامانه کد دستوری #۷۸۰* امکان ارائه خدمات بانکی را برای کاربران خود فراهم کرد و در ادامه با تبدیل آن به اپلیکیشنی با قابلیت انتقال وجه، خرید شارژ برای سیم کارت‌های اعتباری،خرید بسته‌های اینترنت همراه و ADSL ،پرداخت قبوض روند رو به رشد خود را ادامه داد.

۷۸۰ در وب سایت خود اینگونه خود را معرفی می‌کند:

هف هشتاد با به کارگیری دانش و تخصص بخش‌های خود، در پی دستیابی به بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت خدمات پرداخت در بستر موبایل و نیز توسعه شبکه پذیرندگی است.

۷-اپلیکیشن پرداخت اینترنتی ۷۰۳۰

۷۰۳۰ با توجه به نوپا بودن و سبک کاری می‌توان یک اتفاق جدید در بازار اپلیکیشن های پرداخت قلمداد کرد که در حال حاضر خدماتی همچون خرید شارژ و بسته های اینترنت، پرداخت قبض و…در قالب وبسایت و اپلیکیشن ارائه می دهد. این سامانه و اپلیکیشن پرداخت از روش های متداول تبلیغی مثل تبلیغات تلویزیونی،بنری و … بهره نمی گیرد و البته به جای آن مشتریانی که بتوانند مشتریان جدیدی را برای استفاده از خدمات ۷۰۳۰ دعوت کنند در ۷۰ درصد از سود خود شریک می‌کند.

۷۰۳۰ نیز درباره خود اینچنین می‌گوید:

آنچه که هفتاد سی را از نمونه های مشابه متمایز می کند علاوه بر کیفیت بالای ارائه ی خدمات، واگذاری ۷۰ % درصد از سود تراکنشها به کاربران و معرفان هفتادسی می باشد.

بیشتر بخوانید : برترین اپلیکیشن های ادیت عکس مخصوص آیفون

۸- اپلیکیشن پرداخت آنلاین دیجی پی

شروع فعالیت شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان از تیرماه ۱۳۹۷ بوده که منجر به ارائه <<دیجی پی>> به بازار شده است. دیجی پی بر دو نوع محصول درگاه هوشمند پرداخت و اپلیکیشن موبایل تمرکز کرده است. اپلیکیشن موبایل دیجی پی خدمات مالی (انتقال وجه کارت به کارت،خرید شارژ،پرداخت قبض) برای کاربران نهایی فراهم می‌کند و همچنین با انتخاب درگاه پرداخت دیجی پی شما می‌توانید پرداختی های خود را در سطح اینترنت انجام دهید.

دیجی پی درباره خود اینگونه می‌نویسد:

دیجی‌پی قصد دارد مجموعه‌ای پایدار و کامل از راهکارهای پرداختی با تمرکز بر پرداخت موبایلی ارایه دهد که بخشی از آن‌ها در قالب اپلیکیشن دیجی‌پی و تعدادی از آن‌ها در قالب سرویس‌های نوین پرداخت آنلاین از طریق بانک ها و وبسایت هایی که هر روز با آنها سر و کار دارید، ارایه می‌شود.

10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

9-نرم افزار انتقال وجه جیرینگ

جیرینگ برنامه‌ای است که توسط شرکت پرداخت اول کیش عرضه شده است.

این برنامه قادر است هم به صورت آنلاین و هم آفلاین به کاربران خدمت‌رسانی کند. عمده امکانات جیرینگ شامل خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری، خرید سوپرشارژ (شارژ به همراه هدیه با ارزش 20 یا 30 درصد بیشتر از قیمت واقعی)، پرداخت قبوض، خرید بسته‌های اینترنت همراه، شارژ حامی ( شارژ + بیمه)، انتقال وجه کارت به کارت، پرداخت جرائم و عوارض، خدمات کیف پول همراه اول و کمک به خیریه‌ها است.

کاربران همچنین از طریق این اپ می‌توانند بیمه نامه‌های خاصی مانند بیمه آتش‌سوزی، حوادث، درمان تکمیلی، بیمه گوشی و تجهیزات دیجیتال و غیره را خریداری نمایند. استفاده آفلاین این برنامه باعث شده است که جزو مجموعه بهترین نرم افزار کارت به کارت در بین برنامه های انتقال پول باشد.

در این برنامه قابلیت خرید از طریق کد QR و همچنین توکن نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند با اسکن کد یا وارد کردن توکن فروشنده، خرید خود را از طریق جیرینگ انجام دهند.

برای استفاده از این برنامه پس از نصب آن باید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید تا کد فعالسازی برایتان ارسال شود، علاوه بر این در صورتی که بخواهید از سرویس کیف پول استفاده کنید باید کد ملی خود را هم وارد کنید. به این ترتیب، این برنامه یکی از امن ترین اپلیکیشن های پرداخت و بهترین برنامه انتقال وجه محسوب می‌شود.

10-نرم افزار کارت به کارت پات|10 اپلیکیشن برتر پرداخت و واریز وجه در سال 1400

اپلیکیشن پات توسط شرکت کارت اعتباری ایران کیش طراحی و تولید شده است. این برنامه علاوه بر نسخه‌های اندروید و iOS دارای نسخه مخصوص ویندوز 10 نیز هست که از طریق ویندوز استور قابل دسترسی است. این برنامه امکان کارت به کارت از مبدا 24 بانک و موسسه را فراهم کرده که جزو نقاط قوت آن به حساب می‌آید.

پرداخت قبوض خدماتی، خرید شارژ همراه، پرداخت مبتنی بر کد QR، خرید بیمه نامه و خرید بلیط قطار و هواپیما نیز از سایر امکانات این برنامه است. این برنامه نیز به عنوان یکی از بهترین اپلیکیشن های کارت به کارت در بین کاربران به حساب می‌آید.

اما مهمترین ویژگی که برای اولین بار در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است، ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به صورت شنیداری و به زبان فارسی برای افراد نابینا و کم بینا است.

به این صورت، پات بهترین اپلیکیشن انتقال وجه برای این افراد است. سازندگان این برنامه با همکاری انجمن‌های مربوطه، امکان استفاده از تمامی خدمات این اپلیکیشن را برای افراد نابینا فراهم کرده‌اند و آن‌ها می‌توانند از تمامی امکانات و قابلیت‌های این برنامه با کمک ویژگی Talk Back یا دستیار صوتی گوشی‌های اندرویدی استفاده کنند.

لازم به ذکر است به منظور رعایت نکات امنیتی، استفاده از این ویژگی پات تنها با هندزفری امکان پذیر است.

علاوه بر نکات ذکر شده، پات امکان کمک رسانی به انجمن‌های خیریه مانند موسسه محک، بنیاد خیریه کودکان مفید را نیز فراهم کرده است.

کاربران در این قسمت می‌توانند کارت خود را شارژ کرده و یا رمز عبور آن را تغییر دهند. پات نیز می‌تواند بهترین اپلیکیشن بانکی در بین برنامه های انتقال پول برای کاربران باشد.

سخن پایانی 

در گذشته روند پرداخت و واریز وجه ، پروسه ای طولانی محسوب می شده و نیازمند طی کردن صفهای طویل بانکها بوده که امروزه برترین اپلیکیشنهای واریز و پرداخت وجه که نام 10 عدد از برترین های آن ها در مقاله ذکر گردیده این روند را آسان نموده و عملیات مجازی را جایگزین عملیات حضوری نموده که شما می توانید با نصب هر یک از اپ های فوق در زمان خود صرفه جویی و کار خود را تسریع بخشید.

درباره‌ی فرناز باقری

فرناز باقری هستم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت از دانشگاه بوعلی سینا ، معلم هستم و به دلیل کار در محیط مدرسه، همواره در حال خواندن و یادگیری مطالب جدید هستم، و در تلاشم تا آموخته هایم را در زمینه های مختلف در وب سایت نیمه شب بنویسم، امیدوارم مطالبی که می نویسم مورد پسند شما واقع شود.

همچنین ببینید

بهترین پاوربانک های موجود در ایران مناسب سفر

تمام شدن باتری می تواند مشکل بزرگی باشد، به خصوص زمانی که ممکن است به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *