معرفی 10 اپلیکیشن یادآور نوشیدن آب برای اندروید و ایفون

آب خوردن فقط رفع تشنگی نیست. فواید مهم بسیار زیادی بر سلامتی وجود دارد- از تنظیم دمای بدن گرفته تا بهبود سر درد- که از نوشیدن  آب کافی حاصل می شود. متأسفانه، همیشه نمی توان میزان آب خوردن خود و یا کافی بودن یا نبودن را اندازه گرفت. اینجاست که برنامه های یاداور نوشیدن اب به کمک ما می آیند.

آب

حدود 60 درصد بدن انسان از آب است. بدن به طور مداوم در طول روز آب خود را از دست می دهد، بیشتر از طریق ادرار و عرق و کمی از طریق عملکردهای منظم بدن مانند تنفس. برای جلوگیری از کمبود آب بدن، باید روزانه مقدار زیادی آب از نوشیدنی و غذا دریافت کنید.

نظرات مختلفی در مورد میزان آب مصرفی روزانه وجود دارد.

متخصصان بهداشت معمولاً هشت لیوان را توصیه می کنند که برابر با حدود 2 لیتر یا نصف گالن در روز است. این قانون 8 8 8 نامیده می شود و به خاطر سپردن آن بسیار آسان است.

با این حال، برخی از متخصصان بر این باورند که شما باید در طول روز دائماً آب بنوشید ، حتی وقتی که تشنگی ندارید. مانند اکثر موارد، این به شخص بستگی دارد. عوامل زیادی (چه داخلی و چه خارجی) در نهایت بر میزان آب مورد نیاز شما تأثیر می گذارند.

شما برای نوشیدن اب می توانید از اب های طعم دار (دیتاکس) استفاده کنید تا سم زدایی هم انجام شود. اگر دوست دارید ما طرز تهیه ی چند دیتاکس خوش طعم با میوه های در دسترس به شما اموزش می دهیم.

در اینجا ما بر اساس رتبه بندی کاربران، محتوای با کیفیت و قابلیت اطمینان چند برنامه را برای میزان مصرف آب شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

معرفی بهترین برنامه های یاداور نوشیدن اب

Daily Water Tracker Reminder .1

امتیاز کاربران آیفون: 4.7 ستاره

امتیاز کاربران آندروید: 4.4 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

هدف روزانه مصرف آب خود را تعیین کنید و سپس هر اونس (یا میلی لیتر) را فقط با یک ضربه وارد کنید. بعد از هر لیوان، به روزرسانی دقیق آمار را مشاهده کنید تا ببینید چقدر به هدف روزانه خود نزدیک شده اید یا نمودارهای 7 و 30 روزه را مرور کنید تا پیشرفت کلی خود را ببینید.

2. Hydro coach

امتیاز کاربران اندروید: 4.6 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

برای نوشیدن آب به یادآوری منظم نیاز دارید؟ برنامه Hydro Coach به شما امکان می دهد میزان مصرف خود را تعیین کنید یا از ماشین حساب برنامه برای تعیین یک هدف روزانه مناسب استفاده کنید. این برنامه به شما یادآوری می کند که چه زمان وقت نوشیدن است، و اگر باردار یا شیرده هستید می توانید آن را سفارشی کنید.

یاداور نوشیدن اب
یاداور نوشیدن اب

3. WaterMinder

امتیاز کاربران آیفون: 4.8 ستاره

امتیاز کاربران آندروید: 4.3 ستاره

قیمت: 4.99 دلار در iPhone؛ با خریدهای درون برنامه ای

در Android رایگان است.

این برنامه میزان هیدراتاسیون مناسب را بر اساس وزن بدن یا هدف شخصی شما محاسبه می کند. سپس، یادآوری هایی را در طول روز ارسال می کند، که دستیابی به هدف را آسان می کند. برای ورود سریع، فنجان های سفارشی ایجاد کنید و در تاریخچه آبرسانی خود مرور کنید تا پیشرفت خود را مشاهده کنید.

4. Water drink reminder

رتبه بندی اندروید: 4.8 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

با این برنامه عادات بهتری ایجاد کنید. این برنامه مقدار روزانه مصرف آب بدن شما را محاسبه می کند، میزان مصرف شما را ثبت می کند و به شما یادآوری می کند که در مسیر خود باشید. هر روز زمان شروع و پایان را تنظیم کنید و نمودارهای مربوط به برنامه هیدراتاسیون خود را مرور کنید.

5. Aqualert

امتیاز آیفون: 4.6 ستاره

رتبه آندروید: 4.6 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

Aqualert  از سطح فعالیت شما برای محاسبه نیاز روزانه به آب شما استفاده می کند تا آنچه را که نیاز دارید دریافت کنید. همچنین با قرار دادن برنامه در حالت خواب باعث می شود برنامه در طول شب به شما یادآوری نکند و یک نمایش گرافیکی از میزان آبرسانی و مصرف روزانه به شما نمایش دهد.

یاداور نوشیدن اب
یاداور نوشیدن اب

6. My water & drink reminder

امتیاز آیفون: 4.7 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

یادآوری نوشیدن آب نباید سخت باشد. این برنامه به شما کمک می کند تا روزانه به اندازه کافی آب بنوشید ، با استفاده از یک ماشین حساب برای میزان نوشیدن شما بر اساس اندازه گیری های بدن ، اعلان های یادآوری منظم برای زمان های نوشیدن آب ، نمایش تصویری از آمار آب مصرفی شما، و حتی پاداشی برای رسیدن به اهداف خود در مصرف آب به شما میدهد.

7. Drink Water Reminder

رتبه بندی آندروید: 4.7 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

این برنامه به شما یادآوری می کند که با تایمرهای سفارشی و آماری از میزان نوشیدن آب که به عنوان نمودار نشان داده شده است، در طول روز آب کافی بنوشید. این برنامه همچنین می تواند با Google Fit و S Health همگام سازی شود تا داده های وزن شما را با داده های مصرف آب ترکیب کند تا به بهینه سازی نیازهای بدن شما کمک کند.

8. Water Time Tracker & Drink Reminder

رتبه آندروید: 4.6 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

این برنامه با 5 میلیون دانلود و نصب یکی از بهترین برنامه های آبرسانی برای کمک به یادآوری نوشیدن مایعات کافی است و استفاده از آن ساده و آسان است. و در آن میتوانید یادآوری هشدار برای نوشیدن آب در طول روز ایجاد کنید، و ابزاری که به شما امکان می دهد یک نوشیدنی سفارشی بسازید تا ببینید چگونه متناسب است به اهداف هیدراتاسیون روزانه خود برسید.

یاداور نوشیدن اب

9. My Water

امتیاز آیفون: 4.7 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

از این برنامه ساده و بصری استفاده کنید تا اطلاعات سلامت شخصی خود را وارد کنید و بفهمید دقیقاً چه مقدار آب برای نوشیدن نیاز دارید. یادآوری هایی تنظیم کنید که مطابق با برنامه شما باشد ، علاوه بر آب مایعات دیگری نیز به آن اضافه کنید و روزانه از میزان مصرف آب خود استفاده کنید تا به چگونگی پیشرفت الگوی هیدراتاسیون بدن در طول زمان توجه کنید.

10. water tracker_ drink water reminder and diet 

رتبه بندی آندروید: 4.7 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

از یک ماشین حساب داخلی استفاده کنید تا ببینید چقدر آب لازم است بنوشید، به خصوص اگر بیماری مانند دیابت دارید. یادآوری ها را تنظیم کنید و مقدار مصرق روزانه خود را بنویسید. گرافیک نشان می دهد که در طول زمان چقدر آب نوشیده اید، بنابراین می توانید پیشرفت خود را برای رسیدن به نقاط عطف شخصی مشخص کنید.

همچنین با کلیک در اینجا میتوانید بهترین اپلیکیشن هایی که با وارد کردن مواد به شما دستور غذا را میدهند مشاهده کنید.

یاداور نوشیدن اب

FavoriteLoadingپسندیدم

درباره‌ی پریا زندی

پریا زندی هستم دانشجوی رشته مهندسی برق و علاقمند به زبان انگلیسی. مدتیست که در تیم نیمه شب کار تولید محتوا میکنم و به لطف تیم نیمه شب موفق شدم مطالبی رو که ترجمه می کنم بتونم با شما به اشتراک بذارم. ممنون میشم اگر نظراتتون رو راجب مقاله هایی که قرار میدم بدونم!

همچنین ببینید

میموجی

میموجی (Memoji) چیست؟ معرفی بهترین اپلیکیشن‌های ساخت میموجی در اندروید

شما نیز یک گوشی اندرویدی دارید و کنجکاوید بدانید که دوستان آیفون دار شما، چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *